MKS „Skawa” Wadowice III (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 4983 2020-09-07 506
2 GIZA Bartosz 1996 M 4984 2020-09-07 48
3 GOŁDA Gabriel 1997 M 4985 2020-09-07 513
4 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 4993 2020-09-07 1796
5 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 4986 2020-09-07 2824
6 JURZAK Łukasz 1983 M 4987 2020-09-07 342
7 KRUPA Cezary 1992 M 4988 2020-09-07 1887
8 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 4997 2020-09-07 1876
9 PALACZ Mirosław 1969 M 4989 2020-09-07 236
10 PIEKARCZYK Michał 2004 M 4998 2020-09-07 1386
11 RUPA Robert 1965 M 4991 2020-09-07 1795
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2020-10-17 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - UKS „Tornado” Waksmund  
2 5NT 1/2 2020-10-22 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 0:14 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2020-11-21 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Backhand” Andrychów 7:7 (S) ⇔
4 5NT 1/4 2020-11-27 17:00 LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Skawa” Wadowice III 3:11 (S) ⇑
5 5NT 1/5 2020-12-04 18:00 ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III  
6 5NT 1/6 2020-12-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II  
7 5NT 1/7 2021-01-18 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 3,5 3,5 3,5     3,5 14
3 (D) KS „Backhand” Andrychów 2,5 0,0 2,5   2,0   7
4 (W) LKS „Orawa” Jabłonka 3,5   3,5 1,5   2,5 11
Razem 9,5 3,5 9,5 1,5 2,0 6,0 32
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 4993 2020-09-07 1796
2 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 4986 2020-09-07 2824
3 KRUPA Cezary 1992 M 4988 2020-09-07 1887
4 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 4997 2020-09-07 1876
5 PIEKARCZYK Michał 2004 M 4998 2020-09-07 1386
6 RUPA Robert 1965 M 4991 2020-09-07 1795