KS „Gorce” Nowy Targ IV (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KLAG Franciszek 2009 M 6182 2020-09-10 2115
2 KORCZAK Natasza 2006 K 6184 2020-09-10 1509
3 LECH Maja 2009 K 6189 2020-09-10 2116
4 LEŚNY Paweł 1967 M 6174 2020-09-10 2379
5 MARDUŁA Mateusz 2008 M 6191 2020-09-10 2571
6 MROCZKA Alicja 2008 K 6194 2020-09-10 2112
7 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 K 6197 2020-09-10 2573
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/6 2020-11-04 18:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6 (S) ⇓
2 5NT 1/3 2020-11-20 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek II 12:2 (S) ⇑
3 5NT 1/4 2020-11-27 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12 (S) ⇑
4 5NT 1/1 2020-12-02 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Unia” Naprawa 11:3 (S) ⇑
5 5NT 1/5 2020-12-03 19:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Turbacz” Mszana Dolna 7:7 (S) ⇔
6 5NT 1/7 2021-03-12 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3 (S) ⇑
7 B 1/1 2021-06-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Backhand” Andrychów 0:14 WO ⇓
8 B 1/2 2021-06-12 17:00 KS „Backhand” Andrychów - KS „Gorce” Nowy Targ IV 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane   2,0 1,0 2,0 1,0 6
2 (D) LKS „Victoria” Nidek II 3,5 1,5 3,5 3,5 0,0 12
3 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III 2,5 3,5 2,5 3,5   12
4 (D) KS „Unia” Naprawa 3,0 3,0 2,0 3,0 0,0 11
5 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,0 2,0 2,0 3,0 0,0 7
6 (D) MKS „Skawa” Wadowice II 1,0 3,5 3,0 2,5 1,0 11
7 (D) KS „Backhand” Andrychów           0
8 (W) KS „Backhand” Andrychów 2,0   0,0 2,0 0,0 4
Razem 12,0 15,5 14,0 19,5 2,0 63
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KLAG Franciszek 2009 M 6182 2020-09-10 2115
2 LECH Maja 2009 K 6189 2020-09-10 2116
3 MARDUŁA Mateusz 2008 M 6191 2020-09-10 2571
4 MROCZKA Alicja 2008 K 6194 2020-09-10 2112
5 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 K 6197 2020-09-10 2573