„Power Rangers” Czarny Dunajec (M)
Klub: GKS „Czarni” Czarny Dunajec
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
ul. Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
okres letni:
Lodowisko w Czarnym Dunajcu
ul. Jana Pawła II 144
34-470 Czarny Dunajec
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Bandyk Katarzyna (tel. 513 870 493)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Janusz Komar (tel. 513 242 275)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 6287 2020-09-09 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 6288 2020-09-09 295
3 BODZIONY Piotr 1980 M 7520 2020-09-14 3155
4 KOMAR Janusz 1969 M 6289 2020-09-09 299
5 PALARZ Jan 1969 M 6290 2020-09-09 293
6 PRACHARCZYK Krystian 1986 M 7521 2020-09-14 3058
7 SOWIŃSKI Ziemowit 1977 M 7522 2020-09-14 788
8 WINIARSKI Adam 1966 M 6291 2020-09-09 2618
9 WŁODEK Sławomir 1975 M 7523 2020-09-14 2609
10 ZIÓŁKO Izaak 2005 M 6292 2020-09-09 1458
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2020-10-19 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Orawa” Jabłonka 1:13 (S) ⇓
2 5NT 1/6 2020-10-21 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 4:10 (S) ⇓
3 5NT 1/2 2020-10-23 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
4 5NT 1/3 2020-11-23 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V  
5 5NT 1/4 2020-11-27 18:00 KS „Backhand” Andrychów - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
6 5NT 1/5 2020-12-04 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
7 5NT 1/7 2021-01-18 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LKS „Orawa” Jabłonka 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 0,0 1
2 (D) ULKS „Lachowice” II 2,0 1,0 0,0   0,0 0,0 0,0 1,0 4
Razem 2,0 1,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1,0 5
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 6287 2020-09-09 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 6288 2020-09-09 295
3 BODZIONY Piotr 1980 M 7520 2020-09-14 3155
4 KOMAR Janusz 1969 M 6289 2020-09-09 299
5 PALARZ Jan 1969 M 6290 2020-09-09 293
6 PRACHARCZYK Krystian 1986 M 7521 2020-09-14 3058
7 WINIARSKI Adam 1966 M 6291 2020-09-09 2618
8 WŁODEK Sławomir 1975 M 7523 2020-09-14 2609