KTS „Victoria” Spytkowice III (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjra Henryka Sucharskiego
ul. Szkolna 14
34-116 Spytkowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Mamoń (tel. 604 570 153)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBAK Mikołaj 2008 M 7129 2020-09-10 2519
2 BRYŁA Rafał 2006 M 7130 2020-09-10 2704
3 CHOJNA Dawid 1992 M 7118 2020-09-10 332
4 GRONDALCZYK Adrian 1992 M 7119 2020-09-10 507
5 KAJFASZ Marcin 2006 M 7128 2020-09-10 3312
6 MAMOŃ Wojciech 1981 M 7121 2020-09-10 328
7 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 7123 2020-09-10 2096
8 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 7124 2020-09-10 863
9 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 7125 2020-09-10 2888
10 STUDNICKA Anna 2006 K 7133 2020-09-10 2070
11 WARMUZ Kamil 1989 M 7127 2020-09-10 330
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/2 2020-10-23 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 5:9 (S) ⇓
2 5NT 1/3 2020-11-21 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KTS „Victoria” Spytkowice III  
3 5NT 1/4 2020-11-27 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12 (S) ⇓
4 5NT 1/5 2020-12-04 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - LKS „Victoria” Nidek II 1:13 (S) ⇓
5 5NT 1/1 2020-12-12 16:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KTS „Victoria” Spytkowice III 12:2 (S) ⇓
6 5NT 1/7 2021-01-15 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Unia” Naprawa  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 0,0     2,0 2,0 1,0 5
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV 0,0 1,0 0,0   0,0 1,0 2
4 (D) LKS „Victoria” Nidek II 0,0 1,0 0,0     0,0 1
5 (W) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,0 1,0 0,0     1,0 2
Razem 0,0 3,0 0,0 2,0 2,0 3,0 10
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBAK Mikołaj 2008 M 7129 2020-09-10 2519
2 BRYŁA Rafał 2006 M 7130 2020-09-10 2704
3 KAJFASZ Marcin 2006 M 7128 2020-09-10 3312
4 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 7123 2020-09-10 2096
5 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 7125 2020-09-10 2888
6 STUDNICKA Anna 2006 K 7133 2020-09-10 2070