KS „Backhand” Andrychów (M)
Klub: KS „Backhand” Andrychów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej
ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Nowak (tel. 663 557 364)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIL Maksymilian 1998 M 10524 2020-11-08 188
2 KONIECZNY Tomasz 1987 M 10153 2020-10-16 7
3 MERTA Rafał 1997 M 778 2020-08-12 3156
4 MICZOŁEK Krzysztof 1996 M 779 2020-08-12 2307
5 NOWAK Łukasz 1989 M 776 2020-08-12 2432
6 OCHMAN Michał 1987 M 777 2020-08-12 2491
7 ORLICKI Krzysztof 1973 M 780 2020-08-12 3157
8 SKRZYPIEC Dawid 1988 M 775 2020-08-12 1316
9 SKRZYPIEC Patryk 2008 M 781 2020-08-12 1878
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2020-10-16 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Backhand” Andrychów 4:10 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2020-10-23 18:00 KS „Backhand” Andrychów - ULKS „Lachowice” II 10:4 (S) ⇑
3 5NT 1/4 2020-10-30 18:00 KS „Backhand” Andrychów - „Power Rangers” Czarny Dunajec 13:1 (S) ⇑
4 5NT 1/5 2020-11-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Backhand” Andrychów 1:13 (S) ⇑
5 5NT 1/3 2020-11-21 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Backhand” Andrychów 7:7 (S) ⇔
6 5NT 1/6 2020-12-18 18:00 KS „Backhand” Andrychów - UKS „Tornado” Waksmund  
7 5NT 1/7 2021-01-15 18:00 KS „Backhand” Andrychów - LKS „Orawa” Jabłonka  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II     3,5 1,5 2,5   2,5 10
2 (D) ULKS „Lachowice” II     1,5 1,5 3,5 1,0 2,5 10
3 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec     3,5 3,5   2,5 3,5 13
4 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V     3,5 3,5 2,5   3,5 13
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 0,0 2,0 2,5   2,5     7
Razem 0,0 2,0 14,5 10,0 11,0 3,5 12,0 53
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIL Maksymilian 1998 M 10524 2020-11-08 188
2 KONIECZNY Tomasz 1987 M 10153 2020-10-16 7
3 MERTA Rafał 1997 M 778 2020-08-12 3156
4 NOWAK Łukasz 1989 M 776 2020-08-12 2432
5 OCHMAN Michał 1987 M 777 2020-08-12 2491
6 ORLICKI Krzysztof 1973 M 780 2020-08-12 3157
7 SKRZYPIEC Dawid 1988 M 775 2020-08-12 1316