Jacek Szelest
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:00
22. LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9
2   B PUU Aarne X SZELEST Jacek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X JEDYNAK Damian
SZELEST Jacek
3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 12:10, 11:7) ⇓
7   A DZIURA Wojciech X SZELEST Jacek 0:3 (7:11, 6:11, 11:13) ⇑
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X SZELEST Jacek 3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:9, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1153 BODECKI Stanisław 1953
211 BUJAK Michał 1997
162 CELARY Mateusz 1995
1218 CHRZAN Hubert 1999
174 DANAJ Natalia 2000
1787 DATA Adrian 1998
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1199 GĄDEK Mateusz 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1336 GIBAŁA Marcin 1976
768 GONET Szymon 1999
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1202 HERJAN Marcin 1998
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1175 KOPEĆ Jan 1951
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
1405 LEBIEST Damian 2002
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
580 NOWAK Alojzy 1964
1832 NOWICKI Marek 1975
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1277 RACHWAŁ Paulina 1999
1158 REJDYCH Marek 1959
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
931 SMOLIK Czesław 1945
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
670 TALAGA Samuel 1999
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1329 WCISŁO Konrad 2005
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
940 WRZESZCZ Leon 1941
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991