Jacek Szelest
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-25 19:00
5. LKS „Polonia” Wilczkowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0
2   B SZELEST Jacek X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇑
5   A SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇑
8   B SZELEST Jacek W POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇑
13   B SZELEST Jacek Z BOBAK Jacek 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
12. KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
12   C MAMOŃ Wojciech W SZELEST Jacek 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00
20. UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 9:5
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z SZELEST Jacek 3:1 (11:4, 13:11, 4:11, 11:6) ⇓
13   B NALEPA Maciej Z SZELEST Jacek 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00 ⇨ 2019-11-13 19:00
34. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6
1   A ŚWIRK Robert W SZELEST Jacek 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇓
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
8   B KOPCZYK Adrian W SZELEST Jacek 2:3 (12:10, 9:11, 11:6, 8:11, 3:11) ⇑
12   C KOPACZ Paweł W SZELEST Jacek 1:3 (12:10, 7:11, 10:12, 6:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-04 19:00
48. LKS „Polonia” Wilczkowice II - MKS KSOS Kraków II 8:6
3   C SZELEST Jacek Y RAJTAR Marek 2:3 (13:11, 6:11, 13:15, 11:7, 10:12) ⇓
5   A PIASKOWSKI Piotr
SZELEST Jacek
W RAJTAR Marek
PASIECZNY Jan
3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 14:12) ⇑
10   C SZELEST Jacek Z PASIECZNY Jan 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) ⇓
12   C SZELEST Jacek W PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
2054 BOBAK Jacek 1968
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1153 BODECKI Stanisław 1953
211 BUJAK Michał 1997
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1218 CHRZAN Hubert 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
1787 DATA Adrian 1998
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
1199 GĄDEK Mateusz 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1336 GIBAŁA Marcin 1976
768 GONET Szymon 1999
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1202 HERJAN Marcin 1998
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2537 KOLIŃSKI Paweł 2001
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1175 KOPEĆ Jan 1951
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
1405 LEBIEST Damian 2002
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
580 NOWAK Alojzy 1964
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1277 RACHWAŁ Paulina 1999
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
931 SMOLIK Czesław 1945
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1898 STROJEK Karol 2004
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1329 WCISŁO Konrad 2005
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
940 WRZESZCZ Leon 1941
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991