IV liga mężczyzn wschód
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 27 3 86:19 90,00
2 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 30 26 4 82:33 86,67
3 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 25 8 85:38 75,76
4 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 30 24 6 81:31 80,00
5 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 24 6 78:32 80,00
6 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 26 23 3 70:28 88,46
7 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 23 10 78:45 69,70
8 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 24 22 2 68:18 91,67
9 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 27 22 5 72:27 81,48
10 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 22 11 77:50 66,67
11 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 29 21 8 67:44 72,41
12 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 30 21 9 70:41 70,00
13 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 21 12 73:56 63,64
14 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 30 20 10 74:48 66,67
15 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 33 19 14 66:59 57,58
16 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 18 15 69:59 54,55
17 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 27 17 10 59:39 62,96
18 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 17 16 70:57 51,52
19 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 30 16 14 60:58 53,33
20 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 24 15 9 53:39 62,50
21 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 26 14 12 57:48 53,85
22 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 14 19 62:67 42,42
23 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 14 19 58:71 42,42
24 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 14 19 55:72 42,42
25 ŻUROWSKI Dariusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 13 2 42:12 86,67
26 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 13 8 40:36 61,90
27 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 23 13 10 45:40 56,52
28 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 13 17 55:66 43,33
29 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 11 11 0 33:1 100,00
30 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 11 19 53:70 36,67
31 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 17 10 7 36:30 58,82
32 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 18 10 8 36:31 55,56
33 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 21 10 11 41:44 47,62
34 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 10 23 46:76 30,30
35 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 18 9 9 31:36 50,00
36 DZIEDZIC Marta („Mikulec” Grybów) 18 8 10 35:39 44,44
37 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 24 8 16 36:56 33,33
38 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 8 16 29:56 33,33
39 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 27 8 19 51:63 29,63
40 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 12 7 5 26:19 58,33
41 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 16 7 9 30:34 43,75
42 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 17 7 10 28:38 41,18
43 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 6 6 0 18:3 100,00
44 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 16 6 10 25:33 37,50
45 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 6 12 26:41 33,33
46 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 19 6 13 30:45 31,58
47 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 18 5 13 28:44 27,78
48 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 5 16 22:50 23,81
49 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 22 5 17 24:58 22,73
50 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 5 28 35:86 15,15
51 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 6 4 2 13:8 66,67
52 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 4 8 15:29 33,33
53 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:0 100,00
54 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:0 100,00
55 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:1 100,00
56 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 3 0 9:1 100,00
57 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:3 100,00
58 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 3 0 9:3 100,00
59 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 3 3 11:13 50,00
60 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 8 3 5 13:17 37,50
61 GŁÓWCZYK Jan („Mikulec” Grybów) 12 3 9 15:32 25,00
62 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 12 3 9 13:30 25,00
63 KIEŁBASA Józef („Mikulec” Grybów) 15 3 12 21:39 20,00
64 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 3 19 22:59 13,64
65 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 2 1 8:5 66,67
66 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 2 1 6:5 66,67
67 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 2 4 7:12 33,33
68 ŻYDOWSKA Weronika (MKS „Tarnovia” Tarnów) 6 2 4 8:15 33,33
69 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 9 2 7 7:21 22,22
70 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 11 2 9 12:30 18,18
71 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 2 10 11:31 16,67
72 KANTOR Jan („Mikulec” Grybów) 13 2 11 12:35 15,38
73 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 2 13 13:41 13,33
74 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 2 22 18:67 8,33
75 KOZA Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 3 1 2 5:8 33,33
76 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 4 1 3 7:9 25,00
77 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 1 5 4:16 16,67
78 WAZ Józef („Mikulec” Grybów) 6 1 5 3:16 16,67
79 HOLECZKO Oskar (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 10 1 9 6:28 10,00
80 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 7 0 7 6:21 0,00
81 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz) 2 0 2 1:6 0,00
82 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 1:9 0,00
83 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 1:9 0,00
84 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1:9 0,00
85 ZBYLUT Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1:9 0,00
86 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1:9 0,00
87 PĘKALA Andrzej („Mikulec” Grybów) 5 0 5 1:15 0,00
88 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 0 6 1:18 0,00
89 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 1 0 1 0:3 0,00
90 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 1 0 1 0:3 0,00
91 NIEPSUJ Mariusz („Mikulec” Grybów) 3 0 3 0:9 0,00
92 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 24 22 2 68:18 91,67
2 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 27 3 86:19 90,00
3 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 26 23 3 70:28 88,46
4 ŻUROWSKI Dariusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 13 2 42:12 86,67
5 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 30 26 4 82:33 86,67
6 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 27 22 5 72:27 81,48
7 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 30 24 6 81:31 80,00
8 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 24 6 78:32 80,00
9 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 25 8 85:38 75,76
10 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 29 21 8 67:44 72,41
11 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 30 21 9 70:41 70,00
12 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 23 10 78:45 69,70
13 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 30 20 10 74:48 66,67
14 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 22 11 77:50 66,67
15 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 21 12 73:56 63,64
16 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 27 17 10 59:39 62,96
17 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 24 15 9 53:39 62,50
18 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 13 8 40:36 61,90
19 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 17 10 7 36:30 58,82
20 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 33 19 14 66:59 57,58
21 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 23 13 10 45:40 56,52
22 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 18 10 8 36:31 55,56
23 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 18 15 69:59 54,55
24 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 26 14 12 57:48 53,85
25 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 30 16 14 60:58 53,33
26 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 17 16 70:57 51,52
27 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 18 9 9 31:36 50,00
28 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 21 10 11 41:44 47,62
29 DZIEDZIC Marta („Mikulec” Grybów) 18 8 10 35:39 44,44
30 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 16 7 9 30:34 43,75
31 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 13 17 55:66 43,33
32 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 14 19 62:67 42,42
33 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 14 19 58:71 42,42
34 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 14 19 55:72 42,42
35 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 17 7 10 28:38 41,18
36 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 16 6 10 25:33 37,50
37 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 11 19 53:70 36,67
38 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 24 8 16 36:56 33,33
39 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 6 12 26:41 33,33
40 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 8 16 29:56 33,33
41 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 19 6 13 30:45 31,58
42 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 10 23 46:76 30,30
43 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 27 8 19 51:63 29,63
44 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 18 5 13 28:44 27,78
45 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 5 16 22:50 23,81
46 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 22 5 17 24:58 22,73
47 KIEŁBASA Józef („Mikulec” Grybów) 15 3 12 21:39 20,00
48 KANTOR Jan („Mikulec” Grybów) 13 2 11 12:35 15,38
49 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 5 28 35:86 15,15
50 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 3 19 22:59 13,64
51 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 2 13 13:41 13,33
52 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 2 22 18:67 8,33
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BOBER Damian / PIETRZAK Krzysztof
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
11 10 1 30:12 90,91
2 HEŁMECKI Szymon / SZCZEPAŃSKI Dominik
(UKS „Jordan” Zakliczyn)
9 8 1 25:11 88,89
3 ŁABOWSKI Józef / MÓL Marcin
(MKS „Radość” Gorlice)
6 5 1 16:4 83,33
4 GAWLIK Adam / FLĄDRO Piotr
(LKS „Vocovia” Wokowice)
5 4 1 14:8 80,00
5 PALACZ Grzegorz / TABOR Krzysztof
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
9 7 2 21:16 77,78
6 ŻUROWSKI Dariusz / DAMIAN Tomasz
(LUKS „Galux” Skrzyszów II)
4 3 1 10:4 75,00
7 ROZUM Dawid / SUŁKOWSKI Karol
(UKS „Płomień” Limanowa II)
4 3 1 11:6 75,00
8 GAJEWSKI Dominik / WOLIŃSKI Zenon
(LZS „Solidarni” Mędrzechów)
9 6 3 20:15 66,67
9 TROJANOWSKI Dawid / PASEK Kamil
(KS „Start” Nowy Sącz)
8 5 3 19:13 62,50
10 KORNAŚ Bartłomiej / GAJDA Rafał
(UKS „Jordan” Zakliczyn)
7 4 3 14:11 57,14
11 MROCZEK Adrian / JEWUŁA Mateusz
(MKS „Tarnovia” Tarnów)
11 6 5 23:24 54,55
12 JASTRZĘBSKI Dawid / OSTROWSKI Dawid
(LZS „Solidarni” Mędrzechów)
10 5 5 21:17 50,00
13 OBROCHTA Piotr / SOBCZAK Krzysztof
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
8 4 4 18:15 50,00
14 BORKOWSKI Marek / PASEK Adrian
(KS „Start” Nowy Sącz)
6 3 3 13:11 50,00
15 FLĄDRO Piotr / RĘBACZ Wojciech
(LKS „Vocovia” Wokowice)
6 3 3 11:12 50,00
16 TOKARZ Adam / URBAN Mariusz
(„Mikulec” Grybów)
4 2 2 7:9 50,00
17 ROBAK Mateusz / OSTROWSKI Artur
(MKS „Tarnovia” Tarnów)
8 3 5 11:16 37,50
18 PIĘTOŃ Robert / MIŚKOWIEC Jerzy
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
7 2 5 11:17 28,57
19 CHMIELEWSKI Tomasz / PROCHAZKA Tomasz
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
4 1 3 8:9 25,00
20 PIECHOWICZ Marek / WOŹNIAK Dominik
(MKS „Radość” Gorlice)
4 1 3 7:11 25,00
21 JASIELSKI Franciszek / JASIELSKI Marek
(LUKS „Galux” Skrzyszów II)
8 2 6 12:20 25,00
22 MRÓZEK Jan / MIŚKOWIEC Jerzy
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
4 1 3 6:11 25,00
23 RĘBACZ Wojciech / JAWIEŃ Marcin
(LKS „Vocovia” Wokowice)
5 1 4 8:14 20,00
24 SKRZYŃSKI Janusz / JAWIEŃ Marcin
(LKS „Vocovia” Wokowice)
6 1 5 7:16 16,67
25 KUDŁA Paweł / PROCHAZKA Tomasz
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
4 0 4 5:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 25 8 11 10 1 30,0
2 OSTROWSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 27 3 10 5 5 29,5
3 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 30 26 4 10 6 4 29,0
4 HEŁMECKI Szymon (UKS „Jordan” Zakliczyn) 30 24 6 10 8 2 28,0
5 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 30 24 6 10 6 4 27,0
6 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 26 23 3 9 7 2 26,5
7 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 21 12 11 10 1 26,0
8 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 27 22 5 9 7 2 25,5
9 SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS „Jordan” Zakliczyn) 29 21 8 10 9 1 25,5
10 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 23 10 11 5 6 25,5
11 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 22 11 11 7 4 25,5
12 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 30 21 9 10 7 3 24,5
13 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 24 22 2 7 4 3 24,0
14 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 30 20 10 10 8 2 24,0
15 GAJDA Rafał (UKS „Jordan” Zakliczyn) 33 19 14 11 6 5 22,0
16 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 18 15 11 5 6 20,5
17 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 33 17 16 11 7 4 20,5
18 WOLIŃSKI Zenon (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 27 17 10 9 6 3 20,0
19 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 30 16 14 9 5 4 18,5
20 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 24 15 9 8 4 4 17,0
21 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 26 14 12 9 6 3 17,0
22 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 14 19 11 6 5 17,0
23 GAJEWSKI Dominik (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 13 17 10 7 3 16,5
24 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 14 19 11 4 7 16,0
25 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 13 8 7 5 2 15,5
26 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 23 13 10 8 5 3 15,5
27 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 33 14 19 11 2 9 15,0
28 ŻUROWSKI Dariusz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 15 13 2 4 3 1 14,5
29 JASTRZĘBSKI Dawid (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 30 11 19 10 5 5 13,5
30 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 33 10 23 11 6 5 13,0
31 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 11 11 0 4 3 1 12,5
32 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 18 10 8 6 3 3 11,5
33 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 17 10 7 6 2 4 11,0
34 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 21 10 11 3 2 1 11,0
35 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 18 9 9 6 2 4 10,0
36 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 8 16 7 2 5 9,0
37 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 27 8 19 9 2 7 9,0
38 DZIEDZIC Marta („Mikulec” Grybów) 18 8 10 6 1 5 8,5
39 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 16 7 9 5 3 2 8,5
40 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 16 6 10 7 4 3 8,0
41 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 24 8 16 10 0 10 8,0
42 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 12 7 5 4 1 3 7,5
43 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 17 7 10 7 1 6 7,5
44 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 6 6 0 2 2 0 7,0
45 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 18 6 12 6 2 4 7,0
46 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 19 6 13 5 2 3 7,0
47 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 33 5 28 11 3 8 6,5
48 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 18 5 13 11 2 9 6,0
49 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 21 5 16 9 2 7 6,0
50 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 22 5 17 6 1 5 5,5
51 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 8 3 5 6 3 3 4,5
52 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 4 8 3 1 2 4,5
53 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 6 4 2 1 0 1 4,0
54 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 11 2 9 5 4 1 4,0
55 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
56 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
57 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
58 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 3 0 1 1 0 3,5
59 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
60 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
61 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 3 3 2 1 1 3,5
62 GŁÓWCZYK Jan („Mikulec” Grybów) 12 3 9 3 1 2 3,5
63 KIEŁBASA Józef („Mikulec” Grybów) 15 3 12 3 1 2 3,5
64 BAŃBOR Andrzej (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 22 3 19 3 1 2 3,5
65 OSTROWSKI Artur (MKS „Tarnovia” Tarnów) 24 2 22 8 3 5 3,5
66 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 12 3 9 3 0 3 3,0
67 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 2 1 1 1 0 2,5
68 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów) 3 2 1 1 1 0 2,5
69 ŻYDOWSKA Weronika (MKS „Tarnovia” Tarnów) 6 2 4 2 1 1 2,5
70 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn) 6 2 4 2 1 1 2,5
71 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 2 10 3 1 2 2,5
72 KANTOR Jan („Mikulec” Grybów) 13 2 11 5 1 4 2,5
73 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 4 1 3 2 2 0 2,0
74 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 9 2 7 3 0 3 2,0
75 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 15 2 13 6 0 6 2,0
76 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 1 5 4 1 3 1,5
77 KOZA Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 3 1 2 0 0 0 1,0
78 WAZ Józef („Mikulec” Grybów) 6 1 5 2 0 2 1,0
79 HOLECZKO Oskar (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 10 1 9 3 0 3 1,0
80 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1 1 0 0,5
81 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 1 1 0 0,5
82 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 1 1 0 0,5
83 PĘKALA Andrzej („Mikulec” Grybów) 5 0 5 2 1 1 0,5
84 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 0 0 0 1 1 0 0,5
85 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 0 6 2 0 2 0,0
86 NIEPSUJ Mariusz („Mikulec” Grybów) 3 0 3 1 0 1 0,0
87 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 7 0 7 1 0 1 0,0
88 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz) 2 0 2 1 0 1 0,0
89 ZBYLUT Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1 0 1 0,0
90 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 0 3 1 0 1 0,0
91 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 1 0 1 0 0 0 0,0
92 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn) 1 0 1 0 0 0 0,0
93 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn) 3 0 3 1 0 1 0,0
94 KASPRZYK Michalina (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy