KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2019-10-05 16:30 „Mikulec” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) ⇑
2 4W 1/1 2019-10-16 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 (S) ⇓
3 4W 1/3 2019-10-19 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) ⇑
4 4W 1/4 2019-10-27 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14 (S) ⇑
5 4W 1/5 2019-11-06 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9 (S) ⇓
6 4W 1/6 2019-11-23 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇓
7 4W 1/7 2019-11-29 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6 (S) ⇑
8 4W 1/8 2019-12-08 10:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6 (S) ⇓
9 4W 1/9 2020-01-04 15:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇑
10 4W 1/10 2020-01-11 13:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇑
11 4W 1/11 2020-01-19 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇑
12 4W 2/12 2020-02-28 18:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇓
13 4W 2/13 2020-03-07 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
14 4W 2/15 do ustalenia KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
15 4W 2/14 do ustalenia UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
16 4W 2/16 do ustalenia KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) „Mikulec” Grybów 2,0   3,5   3,5   3,0   12
2 (D) UKS „Płomień” Limanowa II     0,0 0,0   0,0 0,0   0
3 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn     3,0 1,5 1,0   2,5   8
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV     3,5 3,5 3,5   3,5   14
5 (D) MKS „Radość” Gorlice     2,0 1,5 1,0   0,5   5
6 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów     2,5 2,0 0,5   0,0   5
7 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra     1,0 3,5 2,0   1,5   8
8 (W) KS „Start” Nowy Sącz     2,0 2,5   0,0 1,5   6
9 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II     2,5 3,0 3,5   2,0   11
10 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów     2,0 3,5 2,0   3,5   11
11 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5   3,5 3,5     2,5   11
12 (W) MKS „Radość” Gorlice 1,0   1,5 2,5       0,0 5
13 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 1,5 0,5 2,0 2,5   0,5     7
Razem 6,0 0,5 29,0 29,5 17,0 0,5 20,5 0,0 103
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 1147 19.08.2019 247
2 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 1154 19.08.2019 45
3 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 1155 19.08.2019 30
4 PALACZ Grzegorz 1982 M 1157 19.08.2019 243
5 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 1158 19.08.2019 250
6 TABOR Janusz 1970 M 1159 19.08.2019 248
7 TABOR Krzysztof 1974 M 1160 19.08.2019 249
8 URBAŃSKI Adam 1950 M 1161 19.08.2019 251