LKS „Vocovia” Wokowice (M)
Klub: LKS „Vocovia” Wokowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Wokowice ul. Centralna 44
32-823 Biadoliny Szlacheckie
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Przybyło (tel. 603 853 158)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - „Mikulec” Grybów 9:5 (S) ⇑
2 4W 1/2 2019-10-06 13:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) ⇓
3 4W 1/3 2019-10-20 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 4:10 (S) ⇓
4 4W 1/4 2019-10-25 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2 (S) ⇓
5 4W 1/5 2019-11-10 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 4:10 (S) ⇓
6 4W 1/6 2019-11-24 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) ⇓
7 4W 1/7 2019-12-01 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇑
8 4W 1/8 2019-12-06 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Vocovia” Wokowice 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/9 2020-01-05 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5 (S) ⇑
10 4W 1/10 2020-01-11 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice 3:11 (S) ⇑
11 4W 1/11 2020-01-19 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇓
12 4W 2/12 2020-02-23 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 5:9 (S) ⇑
13 4W 2/13 2020-03-07 16:30 „Mikulec” Grybów - LKS „Vocovia” Wokowice 8:6 (S) ⇓
14 4W 2/15 do ustalenia MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Vocovia” Wokowice  
15 4W 2/14 do ustalenia LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
16 4W 2/16 do ustalenia LKS „Vocovia” Wokowice - LKS „Dobrzanka” Dobra  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) „Mikulec” Grybów 3,5   2,5 2,5 0,5 9
2 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 2,0   0,0 2,0 0,0 4
3 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5   0,0 1,5 0,0 4
4 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 1,0 0,0 1,0 0,0 0,0 2
5 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów 1,5 0,0 0,0 2,5 0,0 4
6 (W) MKS „Radość” Gorlice 2,0   1,0 0,0 1,0 4
7 (D) KS „Start” Nowy Sącz 3,5 0,5 2,0 2,0 1,0 9
8 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 2,5 2,5 2,0 0,0   7
9 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,5 0,5 3,0 2,0 1,0 9
10 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5 0,5 2,5 2,5 2,0 11
11 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,0 0,0 1,0 1,0 0,0 3
12 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 3,0   1,5 2,5 2,0 9
13 (W) „Mikulec” Grybów 2,0 1,0 1,5 0,0 1,5 6
Razem 30,5 5,0 18,0 18,5 9,0 81
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FLĄDRO Piotr 1982 M brak 742
2 GAWLIK Adam 1989 M brak 362
3 JAWIEŃ Marcin 1982 M brak 2934
4 RĘBACZ Wojciech 1985 M brak 1232
5 SKRZYŃSKI Janusz 1970 M brak 1147