LZS „Solidarni” Mędrzechów (M)
Klub: LZS Mędrzechów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zenon Woliński (tel. 667 020 235)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 11:3 (S) ⇓
2 4W 1/2 2019-10-05 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 (S) ⇑
3 4W 1/4 2019-10-27 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11 (S) ⇑
4 4W 1/5 2019-11-10 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 4:10 (S) ⇑
5 4W 1/6 2019-11-23 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇑
6 4W 1/8 2019-12-07 16:30 „Mikulec” Grybów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 (S) ⇔
7 4W 1/7 2019-12-22 15:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 (S) ⇔
8 4W 1/9 2020-01-10 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8 (S) ⇑
9 4W 1/3 2020-01-18 15:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇑
10 4W 1/11 2020-01-19 16:00 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 (S) ⇔
11 4W 1/10 2020-01-25 15:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:2 (S) ⇑
12 4W 2/12 2020-02-22 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 (S) ⇔
13 4W 2/15 do ustalenia KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
14 4W 2/14 do ustalenia UKS „Płomień” Limanowa II - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
15 4W 2/13 do ustalenia LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Start” Nowy Sącz  
16 4W 2/16 do ustalenia LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Radość” Gorlice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 0,5 1,0 1,0   0,5 3
2 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,5 1,5 3,5   3,5 11
3 (W) KS „Start” Nowy Sącz 2,5 2,5 3,5   2,5 11
4 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5 1,0 3,0   3,5 10
5 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2,0 1,5 3,5   2,0 9
6 (W) „Mikulec” Grybów 0,5 1,0 3,0 2,5   7
7 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 1,0 0,5 2,5   3,0 7
8 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 1,5 2,0 3,0   1,5 8
9 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 2,5 1,0 3,0   2,5 9
10 (W) MKS „Radość” Gorlice 1,0 1,5 3,5   1,0 7
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5 2,5 3,5   3,5 12
12 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn 1,5   3,0 1,0 1,5 7
Razem 20,5 16,0 36,0 3,5 25,0 101
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJEWSKI Dominik 1987 M 2104 2019-08-23 728
2 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 2105 2019-08-23 731
3 OSTROWSKI Dawid 1979 M brak 2600
4 TOBIASZ Andrzej 1976 M 2109 2019-08-23 1377
5 WOLIŃSKI Zenon 1961 M 2113 2019-08-23 729