III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-01-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 49 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów
do ustalenia 50 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice
2021-03-14 16:00 51 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7
1   A ZALEWSKI Krzysztof W UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 0:1
2   B GRZEGORZEWSKI Wojciech X WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (11:7, 4:11, 11:7, 11:9) 1:1
3   C RÓŻYCZKA Mirosław Y RADEK Arkadiusz 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 1:2
4   D GADAWSKI Adrian Z STOCHEL Adam 3:1 (11:9, 1:11, 11:9, 11:5) 2:2
5   A ZALEWSKI Krzysztof
RÓŻYCZKA Mirosław
W UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 2:3
6   B GRZEGORZEWSKI Wojciech
GADAWSKI Adrian
X WIERZBIŃSKI Marcin
WOJAS Bartłomiej
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 3:3
7   A ZALEWSKI Krzysztof X WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:7, 13:11, 11:6) 4:3
8   B GRZEGORZEWSKI Wojciech W UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 4:4
9   D GADAWSKI Adrian Y RADEK Arkadiusz 3:2 (14:12, 11:8, 8:11, 3:11, 11:3) 5:4
10   C RÓŻYCZKA Mirosław Z STOCHEL Adam 1:3 (8:11, 11:3, 8:11, 8:11) 5:5
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y RADEK Arkadiusz 3:2 (6:11, 7:11, 11:5, 11:9, 11:9) 6:5
12   C RÓŻYCZKA Mirosław W UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 2:11, 4:11) 6:6
13   B GRZEGORZEWSKI Wojciech Z STOCHEL Adam 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 10:12) 6:7
14   D GADAWSKI Adrian X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 7:7
do ustalenia 52 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Gorce” Nowy Targ II
2021-01-16 11:00 53 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 tak
1   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W JANISZEWSKI Kamil 3:2 (11:9, 11:6, 6:11, 8:11, 11:9) 1:0
2   B NALEPA Maciej X MOTYKA Tadeusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 2:0
3   C KUZIO Waldemar Y WŁODEK Grzegorz 2:3 (10:12, 11:5, 11:8, 4:11, 4:11) 2:1
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (7:11, 11:5, 12:14, 6:11) 2:2
5   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
0:3 (6:11, 10:12, 4:11) 2:3
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:1 (12:10, 10:12, 11:8, 11:8) 3:3
7   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X MOTYKA Tadeusz 3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 11:9) 4:3
8   B NALEPA Maciej W JANISZEWSKI Kamil 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 6:11) 4:4
9   D CZYŻYCKI Bogdan Y WŁODEK Grzegorz 2:3 (7:11, 8:11, 21:19, 11:7, 6:11) 4:5
10   C KUZIO Waldemar Z DYCHTOŃ Jakub 3:2 (11:5, 11:9, 8:11, 7:11, 11:5) 5:5
11   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y WŁODEK Grzegorz 2:3 (12:10, 11:6, 8:11, 8:11, 2:11) 5:6
12   C KUZIO Waldemar W JANISZEWSKI Kamil 3:2 (13:11, 4:11, 11:8, 6:11, 11:4) 6:6
13   B NALEPA Maciej Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 10:12) 6:7
14   D CZYŻYCKI Bogdan X MOTYKA Tadeusz 3:2 (5:11, 11:7, 5:11, 11:6, 15:13) 7:7
2021-03-07 11:00 54 MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 tak
1   A NOWAK Marcin W KOPACKI Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 1:0
2   B WOŹNIAK Dominik X CHUDZICKI Maksym 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:8) 2:0
3   C MÓL Marcin Y JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 12:10) 3:0
4   D WILK Paweł Z KILISZEK Kamila 3:1 (13:15, 14:12, 11:6, 11:9) 4:0
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 11:7, 8:11, 10:12, 11:9) 5:0
6   B WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
X JABŁOŃSKI Paweł
KILISZEK Kamila
2:3 (11:7, 11:7, 5:11, 6:11, 6:11) 5:1
7   A NOWAK Marcin X CHUDZICKI Maksym 3:1 (3:11, 11:6, 11:9, 11:9) 6:1
8   B WOŹNIAK Dominik W KOPACKI Paweł 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:7) 7:1
9   D WILK Paweł Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 7:2
10   C MÓL Marcin Z KILISZEK Kamila 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 8:2
11   A NOWAK Marcin Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 11:2) 9:2
12   C MÓL Marcin W KOPACKI Paweł 3:2 (8:11, 11:6, 9:11, 11:4, 11:7) 10:2
13   B HONKOWICZ Kacper Z KILISZEK Kamila 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 10:3
14   D WILK Paweł X CHUDZICKI Maksym 3:2 (3:11, 11:8, 11:5, 9:11, 11:9) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy