III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-01-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 61 MKS „Skawa” Wadowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2021-03-06 14:00 62 „Siemacha” Kraków - ULKS „Lachowice” 8:6
1   A GŁĄB Damian W RAPUTA Tomasz 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:5) 1:0
2   B GRATKOWSKI Jacek X KLUZEK Sławomir 2:3 (11:7, 11:5, 5:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C RESZKA Jakub Y SURMA Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 1:2
4   D KONSTANTYN Paweł Z PIETRZAK Antoni 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 3:11) 1:3
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 13:11) 2:3
6   B KONSTANTYN Paweł
BOLEK Łukasz
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 2:4
7   A GŁĄB Damian X KLUZEK Sławomir 3:1 (11:3, 6:11, 11:4, 12:10) 3:4
8   B GRATKOWSKI Jacek W RAPUTA Tomasz 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:8) 4:4
9   D KONSTANTYN Paweł Y SURMA Krzysztof 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 4:5
10   C RESZKA Jakub Z PIETRZAK Antoni 2:3 (11:7, 5:11, 8:11, 11:8, 7:11) 4:6
11   A GŁĄB Damian Y SURMA Krzysztof 3:2 (11:5, 12:10, 6:11, 6:11, 11:3) 5:6
12   C RESZKA Jakub W RAPUTA Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 13:11) 6:6
13   B GRATKOWSKI Jacek Z PIETRZAK Antoni 3:0 (11:6, 14:12, 11:6) 7:6
14   D KONSTANTYN Paweł X KLUZEK Sławomir 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 8:6
do ustalenia 63 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II
do ustalenia 64 MKS „Centrum” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice
2021-03-24 18:00 65 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
1   A SZTWIERTNIA Ilona W JANISZEWSKI Kamil 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 1:0
2   B KOPACKI Paweł X MOTYKA Tadeusz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C CHUDZICKI Maksym Y WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 2:1
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z DYCHTOŃ Jakub 3:2 (2:11, 11:8, 10:12, 13:11, 11:7) 3:1
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
2:3 (11:9, 11:4, 9:11, 8:11, 8:11) 3:2
6   B JABŁOŃSKI Paweł
SZTWIERTNIA Ilona
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 6:11, 11:5) 4:2
7   A SZTWIERTNIA Ilona X MOTYKA Tadeusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 5:2
8   B KOPACKI Paweł W JANISZEWSKI Kamil 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:3) 6:2
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y WŁODEK Grzegorz 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 13:11) 7:2
10   C CHUDZICKI Maksym Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 6:11) 7:3
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y WŁODEK Grzegorz 2:3 (11:6, 11:8, 7:11, 6:11, 9:11) 7:4
12   C CHUDZICKI Maksym W JANISZEWSKI Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:6) 8:4
13   B KOPACKI Paweł Z DYCHTOŃ Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 8:5
14   D JABŁOŃSKI Paweł X MOTYKA Tadeusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 9:5
do ustalenia 66 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS „Radość” Gorlice
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy