III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-17 15:00 7 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Radość” Gorlice 10:4 tak
1   A KOŁOS Arkadiusz W NOWAK Marcin 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:3, 11:4) 1:0
2   B KUTAJ Maksymilian X WOŹNIAK Dominik 2:3 (12:10, 6:11, 9:11, 11:8, 11:13) 1:1
3   C ZIMNICKI Tomasz Y WILK Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 2:1
4   D TURECKI Kacper Z MÓL Marcin 3:1 (11:8, 6:11, 11:1, 11:8) 3:1
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 4:1
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 9:11) 4:2
7   A KOŁOS Arkadiusz X WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) 5:2
8   B KUTAJ Maksymilian W NOWAK Marcin 3:2 (5:11, 10:12, 11:3, 13:11, 11:7) 6:2
9   D TURECKI Kacper Y WILK Paweł 3:2 (10:12, 14:12, 8:11, 11:7, 11:8) 7:2
10   C ZIMNICKI Tomasz Z MÓL Marcin 3:2 (9:11, 6:11, 11:3, 11:9, 13:11) 8:2
11   A KOŁOS Arkadiusz Y WILK Paweł 3:1 (4:11, 13:11, 11:5, 11:6) 9:2
12   C ZIMNICKI Tomasz W NOWAK Marcin 1:3 (8:11, 6:11, 12:10, 4:11) 9:3
13   B KUTAJ Maksymilian Z MÓL Marcin 2:3 (2:11, 11:9, 11:7, 10:12, 5:11) 9:4
14   D TURECKI Kacper X WOŹNIAK Dominik 3:2 (6:11, 9:11, 11:3, 11:8, 11:8) 10:4
2020-11-12 18:00 8 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 tak
1   A GOŁDA Gabriel W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:2, 11:1) 1:0
2   B PIEKARCZYK Michał X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:8, 16:14, 11:3) 2:0
3   C RACZEK Marcin Y NALEPA Maciej 3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:4, 11:3) 3:0
4   D JURZAK Łukasz Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:4, 15:13, 11:7) 4:0
5   A JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:7) 5:0
6   B GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (6:11, 11:8, 11:4, 11:2) 6:0
7   A GOŁDA Gabriel X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 7:0
8   B PIEKARCZYK Michał W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:3) 8:0
9   D KRUPA Cezary Y NALEPA Maciej 0:3 (8:11, 12:14, 8:11) 8:1
10   C RACZEK Marcin Z KUZIO Waldemar 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:5) 9:1
11   A GOŁDA Gabriel Y NALEPA Maciej 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 10:1
12   C RACZEK Marcin W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:3, 11:4, 8:11, 11:9) 11:1
13   B PIEKARCZYK Michał Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:6, 11:7, 16:14) 12:1
14   D KRUPA Cezary X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 2:3 (11:6, 6:11, 11:6, 6:11, 5:11) 12:2
2020-12-12 16:00 9 LKS „Polonia” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7
1   A LENART Marek W KLUZEK Sławomir 2:3 (11:7, 14:12, 5:11, 5:11, 10:12) 0:1
2   B SKRZYPEK Adrian X PIETRZAK Antoni 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:3) 1:1
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y RAPUTA Tomasz 2:3 (9:11, 11:9, 10:12, 11:9, 10:12) 1:2
4   D DUDZIAK Damian Z SURMA Krzysztof 2:3 (9:11, 11:5, 10:12, 11:8, 11:13) 1:3
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:9, 11:8, 13:11) 2:3
6   B LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
0:3 (7:11, 2:11, 10:12) 2:4
7   A LENART Marek X PIETRZAK Antoni 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:8) 3:4
8   B SKRZYPEK Adrian W KLUZEK Sławomir 2:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:8, 10:12) 3:5
9   D DUDZIAK Damian Y RAPUTA Tomasz 1:3 (17:15, 7:11, 4:11, 8:11) 3:6
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z SURMA Krzysztof 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 3:7
11   A LENART Marek Y RAPUTA Tomasz 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 6:11, 11:2) 4:7
12   C SKRZYPEK Grzegorz W KLUZEK Sławomir 3:1 (12:10, 5:11, 12:10, 11:8) 5:7
13   B SKRZYPEK Adrian Z SURMA Krzysztof 3:2 (7:11, 12:10, 7:11, 11:7, 12:10) 6:7
14   D DUDZIAK Damian X KACHEL Mateusz 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:7) 7:7
2020-10-17 12:00 10 MKS „Centrum” Kraków - „Siemacha” Kraków 3:11 tak
1   A WOJAS Bartłomiej W KONSTANTYN Paweł 0:3 (12:14, 5:11, 6:11) 0:1
2   B ŁAKOMY Mariusz X SOWA Bartosz 1:3 (8:11, 11:8, 2:11, 4:11) 0:2
3   C RADEK Arkadiusz Y BOLEK Łukasz 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 1:11) 0:3
4   D UTYLSKI Filip Z RESZKA Jakub 3:1 (10:12, 14:12, 13:11, 11:5) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
ŁAKOMY Mariusz
W KONSTANTYN Paweł
RESZKA Jakub
2:3 (9:11, 12:10, 8:11, 11:8, 3:11) 1:4
6   B WOJAS Bartłomiej
RADEK Arkadiusz
X BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
2:3 (7:11, 11:6, 11:5, 4:11, 5:11) 1:5
7   A WOJAS Bartłomiej X SOWA Bartosz 1:3 (7:11, 12:10, 2:11, 9:11) 1:6
8   B ŁAKOMY Mariusz W KONSTANTYN Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 1:7
9   D UTYLSKI Filip Y BOLEK Łukasz 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) 2:7
10   C RADEK Arkadiusz Z RESZKA Jakub 1:3 (11:13, 3:11, 11:6, 6:11) 2:8
11   A WOJAS Bartłomiej Y BOLEK Łukasz 1:3 (3:11, 12:10, 2:11, 8:11) 2:9
12   C RADEK Arkadiusz W KONSTANTYN Paweł 1:3 (13:11, 6:11, 7:11, 7:11) 2:10
13   B ŁAKOMY Mariusz Z RESZKA Jakub 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 2:11
14   D UTYLSKI Filip X SOWA Bartosz 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 3:11
2020-10-17 19:00 11 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12
1   A GADAWSKI Adrian W DYCHTOŃ Jakub 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B DROZD Paweł X MOTYKA Tadeusz 2:3 (6:11, 8:11, 11:8, 11:8, 3:11) 0:2
3   C BIAŁY Sebastian Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (9:11, 8:11, 1:11) 0:3
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z WŁODEK Grzegorz 3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:7, 11:9) 1:3
5   A NOWAK Alojzy
GADAWSKI Adrian
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
0:3 (5:11, 10:12, 8:11) 1:4
6   B DROZD Paweł
BIAŁY Sebastian
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Rafał
1:3 (7:11, 4:11, 11:8, 8:11) 1:5
7   A GADAWSKI Adrian X MOTYKA Tadeusz 2:3 (8:11, 20:18, 7:11, 11:5, 7:11) 1:6
8   B DROZD Paweł W DYCHTOŃ Jakub 0:3 (2:11, 10:12, 9:11) 1:7
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (3:11, 10:12, 5:11) 1:8
10   C BIAŁY Sebastian Z WŁODEK Grzegorz 1:3 (15:13, 13:15, 9:11, 7:11) 1:9
11   A GADAWSKI Adrian Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 1:10
12   C BIAŁY Sebastian W DYCHTOŃ Jakub 3:2 (11:9, 12:10, 8:11, 15:17, 11:6) 2:10
13   B DROZD Paweł Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 7:11, 8:11) 2:11
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X MOTYKA Tadeusz 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 10:12, 9:11) 2:12
2020-10-18 11:00 12 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 tak
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W KOŁEK Maciej 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 13:11) 1:0
2   B MRUGAŁA Bartłomiej X CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 2:0
3   C KLAG Wiktor Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:8, 12:10, 11:6) 3:0
4   D SUBIK Filip Z JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:4, 9:11, 15:13, 11:9) 4:0
5   A KLAG Wiktor
MRUGAŁA Bartłomiej
W JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 9:11, 7:11) 4:1
6   B SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:8, 16:14, 6:11, 7:11, 6:11) 4:2
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:6) 5:2
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W KOŁEK Maciej 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 4:11) 5:3
9   D SUBIK Filip Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 6:3
10   C KLAG Wiktor Z JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 7:3
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y KOPACKI Paweł 3:1 (16:14, 11:5, 6:11, 11:7) 8:3
12   C KLAG Wiktor W KOŁEK Maciej 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:9) 9:3
13   B MRUGAŁA Bartłomiej Z JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 10:3
14   D SUBIK Filip X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:8) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy