Mikołaj Kurdziel
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2000-05-05
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 11:00
7. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia II 14:0
4   D KUTAJ Maksymilian Z KURDZIEL Mikołaj 3:2 (10:12, 11:3, 11:5, 10:12, 11:4) ⇓
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W BAŁUSZEK Marcin
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:2, 11:5, 11:5) ⇓
10   C TURECKI Kacper Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:4, 11:4, 14:12) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
21. TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 11:3
4   D KURDZIEL Mikołaj Z WOJTOŃ Przemysław 3:0 (11:8, 20:18, 11:8) ⇑
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (11:13, 11:7, 4:11, 5:11) ⇓
9   D KURDZIEL Mikołaj Y BIESAGA Marek 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:5) ⇑
14   D KURDZIEL Mikołaj X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00
23. UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia II 9:5
4   D TALAGA Samuel Z KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:9) ⇓
6   B CZYŻYCKI Bogdan
TALAGA Samuel
X SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
13   B ŚWIĘCH Jarosław Z KURDZIEL Mikołaj 2:3 (11:8, 11:5, 9:11, 6:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 11:00 ⇨ 2017-11-12 11:00
34. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8
4   D KURDZIEL Mikołaj Z WOLAŃCZYK Paweł 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 13:11, 14:16) ⇓
5   A WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
W KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
3:1 (11:9, 11:6, 6:11, 11:9) ⇑
9   D KURDZIEL Mikołaj Y KUSIAK Franciszek 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
14   D KURDZIEL Mikołaj X KOPACKI Paweł 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 4:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-17 18:00
38. PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1
4   D KUTYŁA Dawid Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:6, 18:16) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇓
10   C PARTYKA Ryszard Z KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:6, 12:14, 11:5, 11:9) ⇓
13   B MAŚLONG Mirosław Z KURDZIEL Mikołaj 3:2 (10:12, 11:5, 11:7, 8:11, 11:1) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
47. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:4
4   D KURDZIEL Mikołaj Z MALARCZYK Martyna 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇑
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 7:11) ⇓
9   D KURDZIEL Mikołaj Y GARYCKI Adrian 3:0 (17:15, 11:8, 11:8) ⇑
14   D KURDZIEL Mikołaj X KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 17:00
53. LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4
2   B DROZD Paweł X KURDZIEL Mikołaj 3:2 (11:6, 7:11, 11:4, 7:11, 11:6) ⇓
5   A DROZD Paweł
JEDYNAK Damian
W SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (8:11, 4:11, 16:14, 4:11) ⇑
7   A JEDYNAK Damian X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:7) ⇓
14   D ZIELIŃSKI Andrzej X KURDZIEL Mikołaj 2:3 (7:11, 14:12, 11:9, 3:11, 6:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 11:00
60. TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9
2   B KURDZIEL Mikołaj X BOCHENEK Dariusz 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇓
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
3:2 (6:11, 7:11, 14:12, 12:10, 11:2) ⇑
8   B KURDZIEL Mikołaj W STANISZEWSKI Krzysztof 1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 7:11) ⇓
13   B KURDZIEL Mikołaj Z KUC Leszek 1:3 (11:5, 5:11, 11:13, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 11:00
68. PKS „Porta” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II 12:2
2   B ZAPALSKI Bartosz X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 11:6) ⇓
5   A ZAPALSKI Bartosz
PEREK Robert
W SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:5) ⇓
7   A PEREK Robert X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:5, 11:4, 7:11, 11:4) ⇓
14   D KMIEĆ Paweł X KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:8, 12:10, 11:2) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00
73. TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS KSOS Kraków III 11:3
2   B KURDZIEL Mikołaj X PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇑
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X BUJAK Piotr
WALCZAK Wojciech
3:1 (11:7, 11:7, 11:13, 11:5) ⇑
8   B KURDZIEL Mikołaj W PĘCZEK Mateusz 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 9:11) ⇓
13   B KURDZIEL Mikołaj Z CHOLEWA Wacław 3:0 (11:8, 11:3, 16:14) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 11:00
83. LKS „Wisła” Rząska - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1
2   B KORCZEK Łukasz X KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
7   A BUŁA Dominik X KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇓
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 11:00
86. TKS „Opoka” Trzebinia II - „Siemacha” Kraków II 3:11
4   D KURDZIEL Mikołaj Z CZERNUKHIN Jewhen 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 7:11) ⇓
6   B ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
X KUĆ Grzegorz
CZERNUKHIN Jewhen
0:3 (6:11, 7:11, 11:13) ⇓
9   D KURDZIEL Mikołaj Y PIOTROWSKI Wiktor 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 6:11) ⇓
14   D KURDZIEL Mikołaj X GALA Dawid 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-24 16:00 ⇨ 2018-02-26 18:00
113. UKS „Rokicie” Szczytniki - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8
4   D JAKUBCZYK Katarzyna Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
6   B LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
X SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
2:3 (12:10, 11:5, 6:11, 9:11, 8:11) ⇑
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇓
13   B LEWICKI Piotr Z KURDZIEL Mikołaj 3:2 (10:12, 11:8, 9:11, 11:8, 14:12) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 13:00
119. MKS KSOS Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14
4   D WALCZAK Wojciech Z KURDZIEL Mikołaj 2:3 (11:9, 5:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇑
5   A BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
W ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 11:13) ⇑
10   C BUJAK Piotr Z KURDZIEL Mikołaj 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) ⇑
13   B KUSZYŃSKI Marek Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (3:11, 10:12, 11:5, 5:11) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-18 11:00
122. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Górnik” Wieliczka II 10:4
4   D KURDZIEL Mikołaj Z PUCZEK Robert 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) ⇑
6   B ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
X GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇑
9   D KURDZIEL Mikołaj Y GĘDŁEK Władysław 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑
14   D KURDZIEL Mikołaj X BUCH Marcin 2:3 (11:9, 11:6, 3:11, 8:11, 3:11) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 18:00
126. „Siemacha” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4
4   D KUĆ Grzegorz Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇓
6   B KUĆ Grzegorz
GALA Bartłomiej
X ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:4) ⇓
10   C GALA Dawid Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 13:11, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
2065 CADER Sebastian 2001
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1787 DATA Adrian 1998
625 DROZD Paweł 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
1322 GNIADEK Michał 2003
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1202 HERJAN Marcin 1998
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
322 NOWACKA Dorota 1966
580 NOWAK Alojzy 1964
1832 NOWICKI Marek 1975
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
1706 RADKO Mateusz 2000
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994