LKS Kłos Olkusz III (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Wiejska 1A
32-300 Olkusz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (e-mail jakublaskawiec@poczta.onet.pl, tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BATKO Paweł 2009 M 4497 30.08.2023 3255 16.09.2023
2 BURMER Daniel 1979 M 4484 30.08.2023 3877 16.09.2023
3 CIUBA Szymon 2008 M 4498 30.08.2023 3302 16.09.2023
4 ĆWIK Oliwia 2008 K 4500 30.08.2023 3866 16.09.2023
5 ĆWIK Radomir 1979 M 4482 30.08.2023 4231 16.09.2023
6 IMIELSKI Marcin 1975 M 4486 30.08.2023 2842 16.09.2023
7 JAŁOWIEC Jakub 2013 M 4501 30.08.2023 3700 16.09.2023
8 JAMPICH Adam 1976 M 10700 28.09.2023 4354 03.10.2023
9 JAMPICH Oskar 2011 M 4502 30.08.2023 3711 16.09.2023
10 KAROLCZYK Ilona 1979 K 4487 30.08.2023 1652 16.09.2023
11 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 6959 05.09.2023 1789 16.09.2023
12 KUTA Anna 1979 K 4481 30.08.2023 4353 27.09.2023
13 KUTA Mateusz 2009 M 4503 30.08.2023 4200 16.09.2023
14 KUTA Natalia 2011 K 4504 30.08.2023 3713 16.09.2023
15 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 4489 30.08.2023 2617 16.09.2023
16 MOTYKA Rafał 1975 M 4491 30.08.2023 3129 16.09.2023
17 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 4493 30.08.2023 2613 16.09.2023
18 SPUTO Nadia 2011 K 4505 30.08.2023 3712 16.09.2023
19 TOMSIA Sławomir 1979 M 4494 30.08.2023 2447 16.09.2023
20 TRZECIAK Jacek 1969 M 4495 30.08.2023 1837 16.09.2023
21 WALIGÓRA Tomasz 1980 M 11922 17.11.2023 4415 22.11.2023
22 WESOŁOWSKI Piotr 2010 M 4506 30.08.2023 4106 16.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/2 2023-10-01 11:00 UKS Zarabie Myślenice III - LKS Kłos Olkusz III 7:7 🏓 ⇔
2 6K 1/1 2023-10-03 19:30 LKS Kłos Olkusz III - FCIS Kraków 11:3 🏓 ⇑
3 6K 1/4 2023-10-21 10:00 LKS Kłos Olkusz III - LKS Wisła Rząska II 7:7 🏓 ⇔
4 6K 1/5 2023-10-25 18:00 Podwawelski Kraków VI - LKS Kłos Olkusz III 8:6 🏓 ⇓
5 6K 1/6 2023-11-04 13:00 LKS Kłos Olkusz III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 8:6 🏓 ⇑
6 6K 1/7 2023-11-24 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - LKS Kłos Olkusz III 12:2 🏓 ⇓
7 6K 1/8 2023-12-02 10:00 LKS Kłos Olkusz III - UKS Miasto Soli Wieliczka 6:8 🏓 ⇓
8 6K 1/9 2023-12-17 11:30 KS Heros Kraków - LKS Kłos Olkusz III 4:10 🏓 ⇑
9 6K 2/10 2024-03-06 19:00 FCIS Kraków - LKS Kłos Olkusz III  
10 6K 2/11 2024-03-16 10:00 LKS Kłos Olkusz III - UKS Zarabie Myślenice III  
11 6K 2/13 2024-04-10 18:30 LKS Wisła Rząska II - LKS Kłos Olkusz III  
12 6K 2/14 2024-04-13 10:00 LKS Kłos Olkusz III - Podwawelski Kraków VI  
13 6K 2/15 2024-04-24 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - LKS Kłos Olkusz III  
14 6K 2/16 2024-04-27 10:00 LKS Kłos Olkusz III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV  
15 6K 2/17 2024-05-13 17:30 UKS Miasto Soli Wieliczka - LKS Kłos Olkusz III  
16 6K 2/18 2024-05-18 10:00 LKS Kłos Olkusz III - KS Heros Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
CS
3
ĆO
4
ĆR
5
JJ
6
JO
7
KM
8
KA
9
KM
10
KN
11
TJ
12
WT
13
WP
1 (W) UKS Zarabie Myślenice III 3,5 3,5 0,0         0,0   0,0       7
2 (D) FCIS Kraków 3,5 2,5 1,0   1,5 1,0     1,5 0,0       11
3 (D) LKS Wisła Rząska II 3,5 1,5 0,0 0,0         0,0 0,0 2,0     7
4 (W) Podwawelski Kraków VI 2,0 2,0     0,0       2,0         6
5 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 2,0 2,0   1,0 0,0 0,0 3,0   0,0       0,0 8
6 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 0,0 0,0   1,0     1,0             2
7 (D) UKS Miasto Soli Wieliczka 3,5 0,5   1,0         0,0     1,0   6
8 (W) KS Heros Kraków 3,5 2,5   1,5               2,5   10
Razem 21,5 14,5 1,0 4,5 1,5 1,0 4,0 0,0 3,5 0,0 2,0 3,5 0,0 57
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BATKO Paweł 2009 M 4497 30.08.2023 3255
2 CIUBA Szymon 2008 M 4498 30.08.2023 3302
3 ĆWIK Oliwia 2008 K 4500 30.08.2023 3866
4 ĆWIK Radomir 1979 M 4482 30.08.2023 4231
5 JAŁOWIEC Jakub 2013 M 4501 30.08.2023 3700
6 JAMPICH Oskar 2011 M 4502 30.08.2023 3711
7 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 6959 05.09.2023 1789
8 KUTA Anna 1979 K 4481 30.08.2023 4353
9 KUTA Mateusz 2009 M 4503 30.08.2023 4200
10 KUTA Natalia 2011 K 4504 30.08.2023 3713
11 TRZECIAK Jacek 1969 M 4495 30.08.2023 1837
12 WALIGÓRA Tomasz 1980 M 11922 17.11.2023 4415
13 WESOŁOWSKI Piotr 2010 M 4506 30.08.2023 4106