IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-12 14:00 43 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2
1   A GAJEWSKI Dominik W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 1:0
2   B OSTROWSKI Dawid X RYBOWICZ Rafał 3:2 (11:4, 10:12, 10:12, 11:7, 11:7) 2:0
3   C JASTRZĘBSKI Dawid Y ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 3:0
4   D RUSEK Andrzej Z PLICHTA Józef 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 11:4, 11:9) 4:0
5   A GAJEWSKI Dominik
RUSEK Andrzej
W ŁUKASIK Andrzej
PLICHTA Józef
3:1 (11:2, 9:11, 11:9, 11:9) 5:0
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 6:0
7   A GAJEWSKI Dominik X RYBOWICZ Rafał 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 7:0
8   B OSTROWSKI Dawid W ŻAROWSKA Sonia 3:2 (11:9, 8:11, 12:10, 10:12, 11:8) 8:0
9   D RUSEK Andrzej Y ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) 9:0
10   C JASTRZĘBSKI Dawid Z PLICHTA Józef 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 9:11) 9:1
11   A GAJEWSKI Dominik Y ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:5, 14:12, 11:6) 10:1
12   C JASTRZĘBSKI Dawid W ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:7, 9:11, 11:2, 11:7) 11:1
13   B OSTROWSKI Dawid Z PLICHTA Józef 3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:9, 13:11) 12:1
14   D RUSEK Andrzej X RYBOWICZ Rafał 2:3 (4:11, 11:8, 11:8, 3:11, 2:11) 12:2
2021-12-08 19:00 44 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3
1   A OBROCHTA Paweł W JASIELSKI Marek 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:5) 1:0
2   B BOLSĘGA Henryk X JASIELSKI Franciszek 3:1 (6:11, 11:8, 14:12, 11:9) 2:0
3   C OBROCHTA Piotr Y KOZIOŁ Jarosław 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:6) 3:0
4   D PIĘTOŃ Robert Z KOZIOŁ Wiesław 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 4:0
5   A BOLSĘGA Henryk
PIĘTOŃ Robert
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
2:3 (12:10, 11:8, 4:11, 8:11, 5:11) 4:1
6   B OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
X KOZIOŁ Jarosław
KOZIOŁ Wiesław
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 5:1
7   A OBROCHTA Paweł X JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 6:1
8   B BOLSĘGA Henryk W JASIELSKI Marek 1:3 (12:10, 9:11, 6:11, 8:11) 6:2
9   D PIĘTOŃ Robert Y KOZIOŁ Jarosław 2:3 (13:11, 8:11, 8:11, 11:6, 9:11) 6:3
10   C OBROCHTA Piotr Z KOZIOŁ Wiesław 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 7:3
11   A OBROCHTA Paweł Y KOZIOŁ Jarosław 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 8:3
12   C OBROCHTA Piotr W JASIELSKI Marek 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 9:3
13   B BOLSĘGA Henryk Z KOZIOŁ Wiesław 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:8) 10:3
14   D PIĘTOŃ Robert X JASIELSKI Franciszek 3:2 (6:11, 11:9, 12:14, 11:8, 11:6) 11:3
2021-12-12 13:00 45 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 6:8
1   A ŁABOWSKI Józef W HEŁMECKI Szymon 0:3 (11:13, 8:11, 7:11) 0:1
2   B GAŁUSZKA Mateusz X NAGEL Kacper 3:2 (6:11, 3:11, 11:6, 11:7, 11:7) 1:1
3   C WOŹNIAK Marcin Y KRAS Nikodem 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 12:10) 2:1
4   D PIECHOWICZ Marek Z NYCZ Zbigniew 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 2:2
5   A ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
W NAGEL Kacper
KRAS Nikodem
3:2 (11:5, 7:11, 11:8, 11:13, 11:8) 3:2
6   B WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
X NYCZ Zbigniew
HEŁMECKI Szymon
3:2 (8:11, 2:11, 11:9, 11:7, 11:6) 4:2
7   A ŁABOWSKI Józef X NAGEL Kacper 1:3 (8:11, 11:7, 4:11, 5:11) 4:3
8   B GAŁUSZKA Mateusz W HEŁMECKI Szymon 2:3 (12:10, 5:11, 11:9, 9:11, 13:15) 4:4
9   D PIECHOWICZ Marek Y KRAS Nikodem 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 5:4
10   C WOŹNIAK Marcin Z NYCZ Zbigniew 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 2:11) 5:5
11   A ŁABOWSKI Józef Y KRAS Nikodem 2:3 (11:3, 11:5, 9:11, 7:11, 12:14) 5:6
12   C WOŹNIAK Marcin W HEŁMECKI Szymon 3:2 (11:7, 11:7, 8:11, 9:11, 11:9) 6:6
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z NYCZ Zbigniew 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) 6:7
14   D PIECHOWICZ Marek X NAGEL Kacper 1:3 (11:7, 4:11, 7:11, 8:11) 6:8
2021-12-04 17:00 46 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9
1   A RĘBACZ Wojciech W JANISZEWSKI Kamil 2:3 (11:9, 11:13, 12:10, 5:11, 7:11) 0:1
2   B JAWIEŃ Marcin X MOTYKA Tadeusz 1:3 (9:11, 8:11, 14:12, 9:11) 0:2
3   C FLĄDRO Piotr Y PROCHAZKA Tomasz 1:3 (16:14, 4:11, 8:11, 10:12) 0:3
4   D GAWLIK Adam Z WAJDA Kamil 3:1 (11:13, 11:3, 11:8, 11:6) 1:3
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Kamil
2:3 (12:14, 11:6, 9:11, 11:8, 8:11) 1:4
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X PROCHAZKA Tomasz
WAJDA Kamil
3:2 (7:11, 11:6, 11:6, 6:11, 12:10) 2:4
7   A RĘBACZ Wojciech X MOTYKA Tadeusz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 2:5
8   B JAWIEŃ Marcin W JANISZEWSKI Kamil 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 2:6
9   D GAWLIK Adam Y PROCHAZKA Tomasz 2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 7:11, 7:11) 2:7
10   C FLĄDRO Piotr Z WAJDA Kamil 3:1 (11:2, 10:12, 11:7, 11:8) 3:7
11   A RĘBACZ Wojciech Y PROCHAZKA Tomasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 4:7
12   C FLĄDRO Piotr W JANISZEWSKI Kamil 2:3 (11:7, 11:13, 15:13, 5:11, 5:11) 4:8
13   B JAWIEŃ Marcin Z WAJDA Kamil 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:5) 5:8
14   D GAWLIK Adam X MOTYKA Tadeusz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 5:9
2022-01-15 17:00 47 TG „Sokół” Brzesko - LUKS Lipie 3:11
1   A PIĘKOSZ Jakub W DZIEDZIC Marta 1:3 (11:7, 3:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B PUT Maciej X WÓJS Tomasz 3:1 (15:13, 12:10, 10:12, 12:10) 1:1
3   C PIĘKOSZ Wacław Y CEWKA Piotr 2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 8:11, 7:11) 1:2
4   D NOWAK Dawid Z MRUK Piotr 1:3 (11:2, 6:11, 6:11, 10:12) 1:3
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 6:11) 1:5
7   A PIĘKOSZ Jakub X SZCZECINA Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 1:6
8   B PUT Maciej W DZIEDZIC Marta 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 1:7
9   D NOWAK Dawid Y CEWKA Piotr 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:13) 1:8
10   C PIĘKOSZ Wacław Z MRUK Piotr 3:2 (6:11, 4:11, 11:7, 12:10, 11:7) 2:8
11   A PIĘKOSZ Jakub Y CEWKA Piotr 1:3 (11:9, 6:11, 11:13, 5:11) 2:9
12   C PIĘKOSZ Wacław W DZIEDZIC Marta 2:3 (13:11, 11:7, 4:11, 6:11, 6:11) 2:10
13   B PUT Maciej Z MRUK Piotr 3:1 (12:10, 6:11, 12:10, 15:13) 3:10
14   D NOWAK Dawid X SZCZECINA Piotr 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 3:11
2021-12-29 17:00 48 UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Talar Team” Szczawa 11:3
1   A WINKLER Grzegorz W PIETRZAK Krzysztof 3:1 (6:11, 17:15, 11:4, 11:4) 1:0
2   B ROBAK Mateusz X NIEĆ Andrzej 3:2 (4:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:8) 2:0
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y SZAREK Marcin 3:1 (10:12, 11:2, 12:10, 15:13) 3:0
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 4:0
5   A ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
3:2 (14:12, 7:11, 11:8, 8:11, 11:5) 5:0
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X NIEĆ Andrzej
PIETRZAK Krzysztof
3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:8) 6:0
7   A WINKLER Grzegorz X NIEĆ Andrzej 2:3 (12:10, 7:11, 6:11, 11:3, 3:11) 6:1
8   B ROBAK Mateusz W PIETRZAK Krzysztof 3:1 (2:11, 12:10, 11:6, 13:11) 7:1
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y SZAREK Marcin 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 8:1
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z JANIKOWSKI Sławomir 2:3 (10:12, 6:11, 11:5, 11:8, 9:11) 8:2
11   A WINKLER Grzegorz Y SZAREK Marcin 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 9:2
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W PIETRZAK Krzysztof 3:2 (11:9, 14:12, 7:11, 8:11, 11:8) 10:2
13   B ROBAK Mateusz Z JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:9) 11:2
14   D CICH Adrian X NIEĆ Andrzej 0:3 (6:11, 12:14, 4:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Drużyna TG „Sokół” Brzesko przejęła miejsce od LKS „Dobrzanka” Dobra.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy