LZS „Solidarni” Mędrzechów (M)
Klub: LZS Mędrzechów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zenon Woliński (tel. 667 020 235)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZUPRYNA Andrzej 1964 M 1325 25.08.2021 2265 22.11.2020
2 GAJEWSKI Dominik 1987 M 1326 25.08.2021 728 22.11.2020
3 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 1327 25.08.2021 731 22.11.2020
4 KRAWIEC Kamil 2000 M 1328 25.08.2021 1910 22.11.2020
5 OSTROWSKI Dawid 1979 M 1329 25.08.2021 2600 25.11.2020
6 RUSEK Andrzej 1967 M 1330 25.08.2021 1111 22.11.2020
7 TOBIASZ Andrzej 1976 M 1331 25.08.2021 1377 22.11.2020
8 WOLIŃSKI Andrzej 1962 M 1332 25.08.2021 724 22.11.2020
9 WOLIŃSKI Radosław 1990 M 1333 25.08.2021 722 22.11.2020
10 WOLIŃSKI Wojciech 1993 M 1334 25.08.2021 723 22.11.2020
11 WOLIŃSKI Zenon 1961 M 1335 25.08.2021 729 22.11.2020
12 ZIMOWSKI Mateusz 1993 M 1337 25.08.2021 2620 22.11.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/3 2021-10-03 16:00 MKS „Radość” Gorlice II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11🏓 ⇑
2 4W 1/4 2021-10-16 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Vocovia” Wokowice 9:5🏓 ⇑
3 4W 1/6 2021-10-30 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6🏓 ⇑
4 4W 1/1 2021-11-06 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8🏓 ⇑
5 4W 1/7 2021-11-28 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11🏓 ⇑
6 4W 1/5 2021-12-09 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9🏓 ⇑
7 4W 1/8 2021-12-12 14:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2🏓 ⇑
8 4W 1/9 2021-12-19 11:00 LUKS Lipie - LZS „Solidarni” Mędrzechów 2:12🏓 ⇑
9 4W 1/2 2022-01-06 15:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7🏓 ⇔
10 4W 1/10 2022-01-08 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Talar Team” Szczawa 12:2🏓 ⇑
11 4W 1/11 2022-01-16 17:00 TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) MKS „Radość” Gorlice II 3,5 1,5 3,5     2,5   11
2 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 3,0 1,0 3,0     2,0   9
3 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn 2,5 1,5 2,5     1,5   8
4 (W) UKS „Fortem” Pawęzów 3,5 1,0 2,0     1,5   8
5 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,5 1,5 3,5     2,5   11
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,5 2,5 2,5     1,5   9
7 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5 2,5 3,5 2,5       12
8 (W) LUKS Lipie 3,0 3,5 3,5     2,0   12
9 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3,0 2,5       1,0 0,5 7
10 (D) KS „Talar Team” Szczawa 3,5 2,5 2,5     3,5   12
11 (W) TG „Sokół” Brzesko 3,0 3,5   0,5 3,5 2,5   13
Razem 34,5 23,5 26,5 3,0 3,5 20,5 0,5 112
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJEWSKI Dominik 1987 M 1326 25.08.2021 728
2 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 1327 25.08.2021 731
3 OSTROWSKI Dawid 1979 M 1329 25.08.2021 2600
4 RUSEK Andrzej 1967 M 1330 25.08.2021 1111
5 TOBIASZ Andrzej 1976 M 1331 25.08.2021 1377
6 WOLIŃSKI Zenon 1961 M 1335 25.08.2021 729
7 ZIMOWSKI Mateusz 1993 M 1337 25.08.2021 2620