UKS „Villa Verde” Olesno III (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Sławomir Florek (tel. 502 148 652)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIAŁEK Artur 1992 M 2199 31.08.2021 3403 13.09.2021
2 CYRNEK Piotr 1995 M 2200 31.08.2021 824 23.09.2020
3 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 2201 31.08.2021 3106 23.09.2020
4 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2202 31.08.2021 27 19.09.2018
5 FLOREK Sławomir 1977 M 2203 31.08.2021 25 14.09.2017
6 JAJE Tomasz 2007 M 2218 31.08.2021 3110 23.09.2020
7 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2204 31.08.2021 644 13.02.2013
8 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2205 31.08.2021 647 09.10.2013
9 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2206 31.08.2021 19 29.09.2015
10 KUCHARSKI Michał 1989 M 2207 31.08.2021 3107 23.09.2020
11 KUDŁA Paweł 1985 M 2208 31.08.2021 1802 27.10.2015
12 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2219 31.08.2021 2969 23.09.2020
13 LIPOWICZ Robert 1977 M 2209 31.08.2021 3117 23.09.2020
14 LIS Daniel 1999 M 2210 31.08.2021 646 07.10.2012
15 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2211 31.08.2021 229 16.09.2015
16 MRKVICKA Radek 1974 M 2212 31.08.2021 1935 17.09.2016
17 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2220 31.08.2021 1923 16.09.2016
18 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2213 31.08.2021 1922 16.09.2016
19 SURAVAJJULA Fidel 2000 M 2198 31.08.2021 3473 13.09.2021
20 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 2214 31.08.2021 3108 23.09.2020
21 TATARCZUCH Marek 1974 M 2215 31.08.2021 265 07.11.2015
22 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2216 31.08.2021 650 07.10.2012
23 WAJDA Kamil 2003 M 2221 31.08.2021 1927 16.09.2016
24 WŁODEK Grzegorz 1985 M 2217 31.08.2021 22 23.09.2020
25 WÓJCIK Oliwia 2004 K 2222 31.08.2021 3105 23.09.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2021-09-26 11:00 LUKS Lipie - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5🏓 ⇓
2 4W 1/3 2021-10-03 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Talar Team” Szczawa 10:4🏓 ⇑
3 4W 1/4 2021-10-21 18:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5🏓 ⇓
4 4W 1/6 2021-11-12 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3🏓 ⇓
5 4W 1/7 2021-11-21 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice II 4:10🏓 ⇓
6 4W 1/8 2021-12-04 17:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9🏓 ⇑
7 4W 1/9 2021-12-19 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Fortem” Pawęzów  
8 4W 1/10 2022-01-09 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Jordan” Zakliczyn  
9 4W 1/11 2022-01-16 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Villa Verde” Olesno III  
10 4W 1/1 do ustalenia UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Orzeł” Wojnarowa  
11 4W 1/5 do ustalenia UKS „Villa Verde” Olesno III - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) LUKS Lipie 0,0       2,0   1,0     2,0 5
2 (D) KS „Talar Team” Szczawa   3,0     2,5 3,5     1,0   10
3 (W) TG „Sokół” Brzesko 0,0         2,5   0,0 2,5   5
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   1,0   0,5     1,5   0,0   3
5 (D) MKS „Radość” Gorlice II   1,0   0,0   2,0 0,0   1,0   4
6 (W) LKS „Vocovia” Wokowice     3,5     3,5 2,0     0,0 9
Razem 0,0 5,0 3,5 0,5 4,5 11,5 4,5 0,0 4,5 2,0 36
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 2201 31.08.2021 3106
2 FLOREK Sławomir 1977 M 2203 31.08.2021 25
3 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2204 31.08.2021 644
4 KUDŁA Paweł 1985 M 2208 31.08.2021 1802
5 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2219 31.08.2021 2969
6 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2211 31.08.2021 229
7 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2213 31.08.2021 1922
8 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 2214 31.08.2021 3108
9 TATARCZUCH Marek 1974 M 2215 31.08.2021 265
10 WAJDA Kamil 2003 M 2221 31.08.2021 1927