KS „Talar Team” Szczawa (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Talar (tel. 506 100 820)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHRONOWSKI Jakub 1993 M 6395 07.09.2021 974 19.10.2020
2 CHRONOWSKI Rafał 1974 M 6394 07.09.2021 3536 19.09.2021
3 DUDZIK Grzegorz 1994 M 6396 07.09.2021 58 09.11.2014
4 DUDZIK Stanisław 1980 M 10185 28.09.2021 3592 29.09.2021
5 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 6397 07.09.2021 2404 14.09.2021
6 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 6398 07.09.2021 1998 06.05.2018
7 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 6407 07.09.2021 1999 29.09.2021
8 NIEĆ Andrzej 1984 M 6399 07.09.2021 14 26.09.2010
9 OPYD Dawid 1995 M 6400 07.09.2021 2644 29.09.2021
10 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 10075 28.09.2021 1603 29.09.2021
11 SZAREK Marcin 1986 M 6401 07.09.2021 1669 19.10.2020
12 TALAR Konrad 1991 M 6402 07.09.2021 9 27.03.2021
13 TALAR Paweł 1971 M 6403 07.09.2021 29 05.10.2015
14 TROJANOWSKI Adrian 1997 M 6404 07.09.2021 324 15.09.2021
15 TROJANOWSKI Kamil 1994 M 6405 07.09.2021 323 15.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2021-09-18 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa 10:4🏓 ⇓
2 4W 1/2 2021-09-26 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Vocovia” Wokowice 2:12🏓 ⇓
3 4W 1/3 2021-10-03 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Talar Team” Szczawa 10:4🏓 ⇓
4 4W 1/5 2021-10-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Talar Team” Szczawa 8:6🏓 ⇓
5 4W 1/6 2021-10-30 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3🏓 ⇑
6 4W 1/7 2021-11-28 11:00 LUKS Lipie - KS „Talar Team” Szczawa 8:6🏓 ⇓
7 4W 1/4 2021-12-19 20:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11🏓 ⇓
8 4W 1/9 2021-12-28 17:00 KS „Talar Team” Szczawa - TG „Sokół” Brzesko 10:4🏓 ⇑
9 4W 1/8 2021-12-29 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Talar Team” Szczawa 11:3🏓 ⇓
10 4W 1/10 2022-01-08 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Talar Team” Szczawa 12:2🏓 ⇓
11 4W 1/11 2022-01-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) MKS „Radość” Gorlice II 0,0 0,0   1,5   0,5     2,0     4
2 (D) LKS „Vocovia” Wokowice       0,5 0,0       1,5   0,0 2
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III       1,0   0,0   1,5 1,5     4
4 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II       1,0   3,0   2,0 0,0     6
5 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa       2,5   3,5   2,5 2,5     11
6 (W) LUKS Lipie     2,0 2,5   0,0     1,5     6
7 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn       0,0   1,0   2,0 0,0     3
8 (D) TG „Sokół” Brzesko       2,0   1,0   3,5 0,0 3,5   10
9 (W) UKS „Fortem” Pawęzów       1,0   2,0   0,0 0,0     3
10 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów     0,0     2,0     0,0   0,0 2
11 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II       1,0   1,0 0,0   0,0     2
Razem 0,0 0,0 2,0 13,0 0,0 14,0 0,0 11,5 9,0 3,5 0,0 53
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHRONOWSKI Jakub 1993 M 6395 07.09.2021 974
2 CHRONOWSKI Rafał 1974 M 6394 07.09.2021 3536
3 DUDZIK Grzegorz 1994 M 6396 07.09.2021 58
4 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 6397 07.09.2021 2404
5 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 6398 07.09.2021 1998
6 NIEĆ Andrzej 1984 M 6399 07.09.2021 14
7 OPYD Dawid 1995 M 6400 07.09.2021 2644
8 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 10075 28.09.2021 1603
9 SZAREK Marcin 1986 M 6401 07.09.2021 1669
10 TALAR Konrad 1991 M 6402 07.09.2021 9
11 TALAR Paweł 1971 M 6403 07.09.2021 29