LUKS „Galux” Skrzyszów II (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Wiesław Kozioł (tel. 504 280 276)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jasielski Franciszek (tel. 505 122 125)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 11367 30.10.2021 373 04.11.2021
2 DAMIAN Tomasz 1979 M 8846 14.09.2021 381 16.09.2021
3 DUDEK Radosław 1979 M 4821 03.09.2021 867 17.11.2018
4 GALUS Mateusz 2001 M 4823 03.09.2021 727 15.10.2017
5 JASIELSKI Franciszek 1965 M 4824 03.09.2021 347 02.10.2019
6 JASIELSKI Marek 1968 M 4825 03.09.2021 348 02.10.2019
7 KANTOR Jan 1987 M 4826 03.09.2021 1008 13.09.2021
8 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 4806 03.09.2021 2298 13.09.2021
9 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 4827 03.09.2021 370 15.09.2017
10 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 4828 03.09.2021 725 02.10.2019
11 NOSAL Mirosław 1977 M 4829 03.09.2021 378 27.12.2021
12 PARA Eligiusz 1954 M 4830 03.09.2021 946 13.01.2019
13 PIS Konrad 2003 M 4812 03.09.2021 1184 15.09.2017
14 SZMYD Zygmunt 1954 M 4832 03.09.2021 947 07.04.2019
15 TABOR Marcin 1981 M 4833 03.09.2021 376 05.10.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2021-09-17 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów II 10:4🏓 ⇓
2 4W 1/3 2021-10-02 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2🏓 ⇑
3 4W 1/5 2021-10-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Talar Team” Szczawa 8:6🏓 ⇑
4 4W 1/6 2021-10-29 18:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10🏓 ⇑
5 4W 1/7 2021-11-28 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11🏓 ⇓
6 4W 1/8 2021-12-08 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3🏓 ⇓
7 4W 1/9 2021-12-19 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Radość” Gorlice II 6:8🏓 ⇓
8 4W 1/2 2021-12-27 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Fortem” Pawęzów 6:8🏓 ⇓
9 4W 1/10 2022-01-09 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3🏓 ⇓
10 4W 1/4 2022-01-12 18:30 LUKS Lipie - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10🏓 ⇑
11 4W 1/11 2022-01-16 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn   2,0   1,0   0,0   1,0   0,0 4
2 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa   2,5 3,5 2,5   3,0       0,5 12
3 (D) KS „Talar Team” Szczawa 0,0 2,5   1,5 0,5 2,5 1,0       8
4 (W) TG „Sokół” Brzesko   2,5   3,5 1,5 2,5         10
5 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   1,0   0,0 1,0   1,0 0,0     3
6 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II       0,5 1,5   1,0 0,0     3
7 (D) MKS „Radość” Gorlice II   1,0 3,5 0,0     1,5       6
8 (D) UKS „Fortem” Pawęzów   0,0 3,5 1,0   0,0 0,0   1,5   6
9 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 0,5 0,5   1,0   1,0 0,0       3
10 (W) LUKS Lipie   3,5   1,5   2,5 0,0 0,0 2,5   10
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III       2,5 1,5   3,0 0,0     7
Razem 0,5 15,5 10,5 15,0 6,0 11,5 7,5 1,0 4,0 0,5 72
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 11367 30.10.2021 373
2 DAMIAN Tomasz 1979 M 8846 14.09.2021 381
3 DUDEK Radosław 1979 M 4821 03.09.2021 867
4 JASIELSKI Franciszek 1965 M 4824 03.09.2021 347
5 JASIELSKI Marek 1968 M 4825 03.09.2021 348
6 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 4806 03.09.2021 2298
7 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 4827 03.09.2021 370
8 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 4828 03.09.2021 725
9 NOSAL Mirosław 1977 M 4829 03.09.2021 378
10 SZMYD Zygmunt 1954 M 4832 03.09.2021 947