LKS „Orzeł” Wojnarowa (M)
Klub: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Obrzut (tel. 606 883 390)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BAJERSKI Norbert 2006 M 5654 06.09.2021 2190 21.09.2021
2 KANTOR Michał 1989 M 5656 06.09.2021 1341 25.08.2017
3 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 5657 06.09.2021 1610 25.08.2017
4 ŁATKA Tomasz 1972 M 5658 06.09.2021 325 21.09.2021
5 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 5659 06.09.2021 1129 21.09.2021
6 OBRZUT Tomasz 1972 M 5660 06.09.2021 497 21.09.2021
7 PLICHTA Józef 1965 M 5661 06.09.2021 2191 02.10.2017
8 RYBOWICZ Rafał 1991 M 5662 06.09.2021 679 25.08.2017
9 WITEK Grzegorz 1982 M 11638 18.11.2021 2792 27.11.2021
10 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 5655 06.09.2021 2593 21.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2021-09-26 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11🏓 ⇓
2 4W 1/3 2021-10-02 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2🏓 ⇓
3 4W 1/4 2021-10-17 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14🏓 ⇓
4 4W 1/5 2021-10-24 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LUKS Lipie 2:12🏓 ⇓
5 4W 1/6 2021-10-30 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3🏓 ⇓
6 4W 1/7 2021-11-28 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - TG „Sokół” Brzesko 8:6🏓 ⇑
7 4W 1/8 2021-12-12 14:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2🏓 ⇓
8 4W 1/1 2021-12-12 16:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Orzeł” Wojnarowa 10:4🏓 ⇓
9 4W 1/9 2021-12-19 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10🏓 ⇓
10 4W 1/10 2022-01-08 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2🏓 ⇓
11 4W 1/11 2022-01-16 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn   0,0 0,0 2,0 1,0   0,0 3
2 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   0,0   2,0 0,0   0,0 2
3 (D) UKS „Fortem” Pawęzów     0,0 0,0 0,0   0,0 0
4 (D) LUKS Lipie   0,0   1,0 1,0   0,0 2
5 (W) KS „Talar Team” Szczawa     0,0 1,0 2,0   0,0 3
6 (D) TG „Sokół” Brzesko 3,0     1,0 2,5 1,5   8
7 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów   0,0   1,0 1,0   0,0 2
8 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III   0,0   3,0 1,0   0,0 4
9 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     0,0 2,0 1,5   0,5 4
10 (W) MKS „Radość” Gorlice II   0,0   1,0 1,0   0,0 2
11 (D) LKS „Vocovia” Wokowice     1,5 2,5 1,5   0,5 6
Razem 3,0 0,0 1,5 16,5 12,5 1,5 1,0 36
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 5657 06.09.2021 1610
2 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 5659 06.09.2021 1129
3 OBRZUT Tomasz 1972 M 5660 06.09.2021 497
4 PLICHTA Józef 1965 M 5661 06.09.2021 2191
5 RYBOWICZ Rafał 1991 M 5662 06.09.2021 679
6 WITEK Grzegorz 1982 M 11638 18.11.2021 2792
7 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 5655 06.09.2021 2593