TG „Sokół” Brzesko (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wacław Piękosz (tel. 504 965 748)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DĄBROWA Bolesław 1963 M 10108 28.09.2021 747 29.09.2021
2 HAZIK Jakub 1971 M 2396 31.08.2021 1342 10.10.2015
3 JONAK Maciej 2006 M 2398 31.08.2021 3206 02.10.2020
4 KOZIOŁ Szymon 2010 M 2399 31.08.2021 3392 14.09.2021
5 KRUPIŃSKI Jakub 2006 M 2400 31.08.2021 3205 02.10.2020
6 NOWAK Dawid 2004 M 2401 31.08.2021 2353 19.09.2019
7 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 2402 31.08.2021 2336 19.09.2019
8 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 2403 31.08.2021 2335 19.09.2019
9 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2397 31.08.2021 2337 04.12.2018
10 PUT Gabriela 2005 K 2404 31.08.2021 2922 19.09.2019
11 PUT Maciej 2004 M 2405 31.08.2021 2377 19.09.2019
12 RACHFAŁ Maciej 2007 M 2406 31.08.2021 2643 19.09.2019
13 RYDZ Kevin 2007 M 2407 31.08.2021 3207 02.10.2020
14 WACARZ Maciej 2010 M 2408 31.08.2021 3391 14.09.2021
15 WOLNIK Karol 2008 M 2409 31.08.2021 3208 02.10.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2021-09-17 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko 13:1🏓 ⇓
2 4W 1/2 2021-09-24 18:00 TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice II 3:11🏓 ⇓
3 4W 1/3 2021-10-03 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko 13:1🏓 ⇓
4 4W 1/5 2021-10-20 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 12:2🏓 ⇓
5 4W 1/4 2021-10-21 18:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5🏓 ⇑
6 4W 1/6 2021-10-29 18:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10🏓 ⇓
7 4W 1/7 2021-11-28 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - TG „Sokół” Brzesko 8:6🏓 ⇓
8 4W 1/9 2021-12-28 17:00 KS „Talar Team” Szczawa - TG „Sokół” Brzesko 10:4🏓 ⇓
9 4W 1/10 2022-01-06 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - TG „Sokół” Brzesko 14:0🏓 ⇓
10 4W 1/8 2022-01-15 17:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS Lipie 3:11🏓 ⇓
11 4W 1/11 2022-01-16 17:00 TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   0,0 1,0 0,0 0,0 0,0 1
2 (D) MKS „Radość” Gorlice II   0,5 0,5 2,0   0,0 3
3 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 0,0 0,0 1,0 0,0   0,0 1
4 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn   0,0 1,0 1,0   0,0 2
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   2,0 2,5 2,0 0,5 2,0 9
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 0,0 0,0 0,0 2,0 0,0 2,0 4
7 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa   1,0   1,5 1,0 2,5 6
8 (W) KS „Talar Team” Szczawa   0,0 1,5 1,0 1,5   4
9 (W) UKS „Fortem” Pawęzów 0,0 0,0 0,0 0,0     0
10 (D) LUKS Lipie     0,0 0,0 1,0 2,0 3
11 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów     0,0 0,0 0,0 1,0 1
Razem 0,0 3,5 7,5 9,5 4,0 9,5 34
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBROWA Bolesław 1963 M 10108 28.09.2021 747
2 HAZIK Jakub 1971 M 2396 31.08.2021 1342
3 NOWAK Dawid 2004 M 2401 31.08.2021 2353
4 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 2402 31.08.2021 2336
5 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2397 31.08.2021 2337
6 PUT Maciej 2004 M 2405 31.08.2021 2377