KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 762 20.08.2021 247 17.09.2016
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 763 20.08.2021 244 12.10.2015
3 DZIEDZIC Piotr 2001 M 764 20.08.2021 887 15.09.2018
4 KAIM Adrian 1997 M 765 20.08.2021 245 12.10.2015
5 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 766 20.08.2021 258 28.09.2020
6 MADZULA Paweł 1976 M 767 20.08.2021 1034 17.10.2015
7 MATUSIAK Łukasz 1997 M 768 20.08.2021 246 12.10.2015
8 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 769 20.08.2021 45 03.10.2017
9 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 770 20.08.2021 30 21.10.2018
10 PALACZ Grzegorz 1982 M 771 20.08.2021 243 05.10.2014
11 PIĘTOŃ Robert 1983 M 772 20.08.2021 259 20.09.2021
12 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 773 20.08.2021 250 05.10.2014
13 TABOR Janusz 1970 M 774 20.08.2021 248 24.10.2015
14 TABOR Krzysztof 1974 M 775 20.08.2021 249 11.11.2013
15 URBAŃSKI Adam 1950 M 776 20.08.2021 251 24.10.2015
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2021-09-17 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko 13:1🏓 ⇑
2 4W 1/3 2021-10-02 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6🏓 ⇓
3 4W 1/4 2021-10-15 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice II 10:4🏓 ⇑
4 4W 1/5 2021-11-07 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11🏓 ⇑
5 4W 1/6 2021-11-12 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3🏓 ⇑
6 4W 1/7 2021-12-03 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10🏓 ⇑
7 4W 1/8 2021-12-08 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3🏓 ⇑
8 4W 1/9 2021-12-19 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10🏓 ⇑
9 4W 1/2 2022-01-06 15:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7🏓 ⇔
10 4W 1/10 2022-01-07 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS Lipie 13:1🏓 ⇑
11 4W 1/11 2022-01-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) TG „Sokół” Brzesko 2,5 3,5 3,5   3,5     13
2 (W) UKS „Fortem” Pawęzów 0,0 2,5 3,5   0,0     6
3 (D) MKS „Radość” Gorlice II   3,5 3,5   2,0 1,0   10
4 (W) LKS „Vocovia” Wokowice   3,5 3,5 1,0 3,0     11
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   3,5 2,5   3,0 2,0   11
6 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn   2,5 3,5   1,5 2,5   10
7 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,0 3,5 3,5   2,0     11
8 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa   3,5 2,5   1,0 3,0   10
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów   3,5 1,5   2,0 0,0   7
10 (D) LUKS Lipie 0,0 3,5 3,5   3,0 3,0 0,0 13
11 (W) KS „Talar Team” Szczawa 2,5 3,5 3,5     2,0 0,5 12
Razem 7,0 36,5 34,5 1,0 21,0 13,5 0,5 114
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 762 20.08.2021 247
2 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 769 20.08.2021 45
3 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 770 20.08.2021 30
4 PALACZ Grzegorz 1982 M 771 20.08.2021 243
5 PIĘTOŃ Robert 1983 M 772 20.08.2021 259
6 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 773 20.08.2021 250
7 TABOR Krzysztof 1974 M 775 20.08.2021 249