LKS „Vocovia” Wokowice (M)
Klub: LKS „Vocovia” Wokowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Wokowice ul. Centralna 44
32-823 Biadoliny Szlacheckie
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Przybyło (tel. 603 853 158)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 FLĄDRO Piotr 1982 M 5546 06.09.2021 742 20.11.2011
2 GACZOŁ Dominik 1978 M 5547 06.09.2021 741 22.09.2021
3 GAWLIK Adam 1989 M 5548 06.09.2021 362 05.10.2015
4 JAWIEŃ Marcin 1982 M 5549 06.09.2021 2934 26.09.2019
5 RĘBACZ Wojciech 1985 M 5550 06.09.2021 1232 19.11.2013
6 SKRZYŃSKI Janusz 1970 M 5551 06.09.2021 1147 14.10.2013
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2021-09-19 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS Lipie 10:4🏓 ⇑
2 4W 1/2 2021-09-26 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Vocovia” Wokowice 2:12🏓 ⇑
3 4W 1/3 2021-10-03 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko 13:1🏓 ⇑
4 4W 1/4 2021-10-16 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Vocovia” Wokowice 9:5🏓 ⇓
5 4W 1/6 2021-10-30 17:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4🏓 ⇓
6 4W 1/5 2021-11-07 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11🏓 ⇓
7 4W 1/7 2021-11-28 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Fortem” Pawęzów 2:12🏓 ⇓
8 4W 1/8 2021-12-04 17:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9🏓 ⇓
9 4W 1/9 2021-12-17 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 4:10🏓 ⇑
10 4W 1/10 2022-01-09 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3🏓 ⇑
11 4W 1/11 2022-01-16 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) LUKS Lipie 3,5 2,5 2,5 1,5 0,0 10
2 (W) KS „Talar Team” Szczawa 3,5 3,5 3,0   2,0 12
3 (D) TG „Sokół” Brzesko 3,5 3,5 3,5 2,5   13
4 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów 1,5 0,5 2,5 0,5   5
5 (W) MKS „Radość” Gorlice II 2,5 0,5 0,0 1,0   4
6 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,0 0,0 1,5 0,5   3
7 (D) UKS „Fortem” Pawęzów 0,0 1,0 0,0 1,0   2
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,0 1,0 1,5 1,5   5
9 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 2,5 3,5 1,0 3,0   10
10 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 3,0 3,0 3,5 1,5   11
11 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,0   3,0 2,0 0,0 8
Razem 25,0 19,0 22,0 15,0 2,0 83
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FLĄDRO Piotr 1982 M 5546 06.09.2021 742
2 GAWLIK Adam 1989 M 5548 06.09.2021 362
3 JAWIEŃ Marcin 1982 M 5549 06.09.2021 2934
4 RĘBACZ Wojciech 1985 M 5550 06.09.2021 1232
5 SKRZYŃSKI Janusz 1970 M 5551 06.09.2021 1147