UKS „Fortem” Pawęzów (M)
Klub: UKS „Fortem” Pawęzów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK
Pawęzów 66
33-103 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Grzegorz Winkler (tel. 797 404 605)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Wojciech Przeklasa (tel. 516 838 940)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CICH Adrian 2002 M 5770 06.09.2021 1686 08.09.2021
2 ROBAK Mateusz 2002 M 2619 31.08.2021 1411 03.09.2021
3 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M 2615 31.08.2021 1911 05.10.2020
4 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 2614 31.08.2021 1141 03.09.2021
5 WINKLER Grzegorz 1980 M 2616 31.08.2021 3123 05.10.2020
6 WINKLER Paweł 1978 M 2617 31.08.2021 3124 05.10.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/3 2021-10-02 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6🏓 ⇑
2 4W 1/4 2021-10-17 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14🏓 ⇑
3 4W 1/5 2021-10-23 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - MKS „Radość” Gorlice II 12:2🏓 ⇑
4 4W 1/6 2021-10-30 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS Lipie 11:3🏓 ⇑
5 4W 1/1 2021-11-06 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8🏓 ⇓
6 4W 1/7 2021-11-28 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Fortem” Pawęzów 2:12🏓 ⇑
7 4W 1/2 2021-12-27 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Fortem” Pawęzów 6:8🏓 ⇑
8 4W 1/8 2021-12-29 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Talar Team” Szczawa 11:3🏓 ⇑
9 4W 1/10 2022-01-06 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - TG „Sokół” Brzesko 14:0🏓 ⇑
10 4W 1/9 2022-01-13 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14🏓 ⇑
11 4W 1/11 2022-01-14 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Fortem” Pawęzów 5:9🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   2,5 2,5 2,0 1,0   8
2 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 1,0 3,5 2,5 3,5 3,5   14
3 (D) MKS „Radość” Gorlice II   3,5 2,5 3,5 2,5 0,0 12
4 (D) LUKS Lipie 0,0 3,5 1,5 2,5 3,5 0,0 11
5 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   1,5 1,5 2,0 1,0   6
6 (W) LKS „Vocovia” Wokowice   3,5 2,5 2,5 3,5   12
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 0,0 2,5 2,5 1,0 2,0   8
8 (D) KS „Talar Team” Szczawa 0,0 3,5 2,5 2,5 2,5   11
9 (D) TG „Sokół” Brzesko   3,5 3,5 3,5 3,5   14
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III   3,5 3,5 3,5 3,5   14
11 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn   2,5 3,5 2,0 1,0 0,0 9
Razem 1,0 33,5 28,5 28,5 27,5 0,0 119
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CICH Adrian 2002 M 5770 06.09.2021 1686
2 ROBAK Mateusz 2002 M 2619 31.08.2021 1411
3 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M 2615 31.08.2021 1911
4 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 2614 31.08.2021 1141
5 WINKLER Grzegorz 1980 M 2616 31.08.2021 3123
6 WINKLER Paweł 1978 M 2617 31.08.2021 3124