LUKS Lipie (M)
Klub: LUKS „Lipie”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
Lipie 11
33-318 Gródek n/Dunajcem
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Opiło (tel. 609 355 434)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Piotr Jurkowski (tel. 600 986 848)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOMBA Łukasz 2006 M 3543 02.09.2021 3215 02.10.2020
2 CEWKA Piotr 1990 M 3532 02.09.2021 336 29.10.2010
3 CEWKA Piotr 2005 M 3544 02.09.2021 3229 11.10.2020
4 DZIEDZIC Marta 1969 K 3533 02.09.2021 1633 05.10.2020
5 JURKOWSKI Piotr 1978 M 3535 02.09.2021 338 07.09.2021
6 MRUK Piotr 1981 M 3536 02.09.2021 339 08.09.2017
7 OPIŁO Zygmunt 1962 M 3537 02.09.2021 598 14.04.2011
8 PTAK Jacek 1976 M 3538 02.09.2021 2967 30.10.2019
9 ROSIEK Jakub 2003 M 3545 02.09.2021 3228 11.10.2020
10 SEKUŁA Grzegorz 1976 M 3539 02.09.2021 2968 30.10.2019
11 SROMEK Bartłomiej 2005 M 3546 02.09.2021 3216 02.10.2020
12 SZCZECINA Piotr 1998 M 3540 02.09.2021 914 07.10.2012
13 WOLAK Michał 2002 M 3541 02.09.2021 2965 29.10.2019
14 WÓJS Tomasz 1989 M 3542 02.09.2021 1853 28.02.2016
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2021-09-19 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS Lipie 10:4🏓 ⇓
2 4W 1/2 2021-09-26 11:00 LUKS Lipie - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5🏓 ⇑
3 4W 1/3 2021-10-01 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS Lipie 9:5🏓 ⇓
4 4W 1/5 2021-10-24 16:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LUKS Lipie 2:12🏓 ⇑
5 4W 1/6 2021-10-30 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS Lipie 11:3🏓 ⇓
6 4W 1/7 2021-11-28 11:00 LUKS Lipie - KS „Talar Team” Szczawa 8:6🏓 ⇑
7 4W 1/9 2021-12-19 11:00 LUKS Lipie - LZS „Solidarni” Mędrzechów 2:12🏓 ⇓
8 4W 1/10 2022-01-07 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS Lipie 13:1🏓 ⇓
9 4W 1/4 2022-01-12 18:30 LUKS Lipie - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10🏓 ⇓
10 4W 1/8 2022-01-15 17:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS Lipie 3:11🏓 ⇑
11 4W 1/11 2022-01-16 11:00 LUKS Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 4:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) LKS „Vocovia” Wokowice   2,0   1,0   1,0 0,0 4
2 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,5   2,5     1,5 3,5 9
3 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 1,5 0,5 1,5 1,0   0,5 0,0 5
4 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa 3,5   3,5 3,5   1,5   12
5 (W) UKS „Fortem” Pawęzów   1,0 1,0 1,0   0,0   3
6 (D) KS „Talar Team” Szczawa 2,0 2,5 2,5 1,0     0,0 8
7 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   1,5   0,0   0,5 0,0 2
8 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II       0,5 0,5 0,0 0,0 1
9 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 1,0     2,0   1,0 0,0 4
10 (W) TG „Sokół” Brzesko 3,5 3,5   1,0   2,5 0,5 11
11 (D) MKS „Radość” Gorlice II 3,0 1,0   0,0   0,0 0,0 4
Razem 16,0 12,0 11,0 11,0 0,5 8,5 4,0 63
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CEWKA Piotr 1990 M 3532 02.09.2021 336
2 DZIEDZIC Marta 1969 K 3533 02.09.2021 1633
3 JURKOWSKI Piotr 1978 M 3535 02.09.2021 338
4 MRUK Piotr 1981 M 3536 02.09.2021 339
5 SEKUŁA Grzegorz 1976 M 3539 02.09.2021 2968
6 SZCZECINA Piotr 1998 M 3540 02.09.2021 914
7 WÓJS Tomasz 1989 M 3542 02.09.2021 1853