III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2020-12-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-07 10:00 31 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6 tak
1   A KOŁOS Arkadiusz W ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:3, 11:3) 1:0
2   B TURECKI Kacper X SKRZYPEK Adrian 3:2 (11:8, 9:11, 12:14, 14:12, 11:5) 2:0
3   C ZIMNICKI Tomasz Y DUDZIAK Damian 1:3 (10:12, 11:5, 9:11, 8:11) 2:1
4   D KUTAJ Maksymilian Z SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (10:12, 10:12, 12:14) 2:2
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:0 (13:11, 14:12, 11:9) 3:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X SZELEST Jacek
SKRZYPEK Adrian
3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:4) 4:2
7   A KOŁOS Arkadiusz X SKRZYPEK Adrian 3:1 (12:14, 11:4, 11:7, 11:6) 5:2
8   B TURECKI Kacper W SZELEST Jacek 3:1 (7:11, 11:3, 11:1, 11:6) 6:2
9   D KUTAJ Maksymilian Y DUDZIAK Damian 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 11:13, 12:10) 7:2
10   C ZIMNICKI Tomasz Z SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 7:11) 7:3
11   A KOŁOS Arkadiusz Y DUDZIAK Damian 2:3 (11:7, 11:7, 12:14, 9:11, 8:11) 7:4
12   C ZIMNICKI Tomasz W SZELEST Jacek 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 8:4
13   B TURECKI Kacper Z SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 4:11) 8:5
14   D KUTAJ Maksymilian X SKRZYPEK Adrian 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 8:6
2020-12-05 16:30 32 MKS „Skawa” Wadowice - MKS „Centrum” Kraków 10:4 tak
1   A PIEKARCZYK Michał W DIETRICH Aleksander 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 1:0
2   B JURZAK Łukasz X SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:2, 12:10, 11:6) 2:0
3   C RACZEK Marcin Y WOJAS Bartłomiej 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) 3:0
4   D MACIEJCZYK Paweł Z UTYLSKI Filip 0:3 (4:11, 1:11, 6:11) 3:1
5   A JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
W UTYLSKI Filip
WOJAS Bartłomiej
3:0 (12:10, 16:14, 12:10) 4:1
6   B GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
X SZEWCZYK Hubert
DIETRICH Aleksander
3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 5:1
7   A PIEKARCZYK Michał X SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 6:1
8   B GOŁDA Gabriel W DIETRICH Aleksander 3:0 (11:1, 11:4, 11:5) 7:1
9   D MACIEJCZYK Paweł Y WOJAS Bartłomiej 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 7:2
10   C RACZEK Marcin Z UTYLSKI Filip 1:3 (12:10, 12:14, 8:11, 8:11) 7:3
11   A PIEKARCZYK Michał Y WOJAS Bartłomiej 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 7:4
12   C RACZEK Marcin W DIETRICH Aleksander 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 8:4
13   B GOŁDA Gabriel Z UTYLSKI Filip 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:5) 9:4
14   D MACIEJCZYK Paweł X SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:6, 11:2, 7:11, 11:7) 10:4
2020-12-19 17:00 33 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2
1   A RAPUTA Tomasz W JANISZEWSKI Kamil 3:1 (10:12, 11:6, 11:6, 11:5) 1:0
2   B SURMA Krzysztof X WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) 2:0
3   C KACHEL Mateusz Y DYCHTOŃ Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 2:1
4   D KLUZEK Sławomir Z MOTYKA Tadeusz 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) 3:1
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
3:0 (11:4, 11:3, 11:3) 4:1
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:2 (11:1, 11:4, 8:11, 6:11, 11:2) 5:1
7   A RAPUTA Tomasz X WŁODEK Grzegorz 3:2 (9:11, 11:4, 11:6, 9:11, 11:6) 6:1
8   B SURMA Krzysztof W JANISZEWSKI Kamil 3:2 (9:11, 11:1, 7:11, 13:11, 11:9) 7:1
9   D KLUZEK Sławomir Y DYCHTOŃ Jakub 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:5) 8:1
10   C PIETRZAK Antoni Z MOTYKA Tadeusz 3:2 (9:11, 11:7, 11:5, 8:11, 11:7) 9:1
11   A RAPUTA Tomasz Y DYCHTOŃ Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 9:2
12   C PIETRZAK Antoni W JANISZEWSKI Kamil 3:2 (11:6, 6:11, 11:6, 5:11, 11:9) 10:2
13   B SURMA Krzysztof Z MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:5) 11:2
14   D KLUZEK Sławomir X WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 12:2
2020-12-19 11:00 34 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 tak
1   A SOWA Bartosz W SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (6:11, 5:11, 13:11, 6:11) 0:1
2   B GŁĄB Damian X KOPACKI Paweł 3:1 (11:3, 11:4, 10:12, 11:9) 1:1
3   C GRATKOWSKI Jacek Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:4, 11:5, 8:11, 6:11, 11:9) 2:1
4   D KONSTANTYN Paweł Z CHUDZICKI Maksym 0:3 (9:11, 13:15, 4:11) 2:2
5   A BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
W JABŁOŃSKI Paweł
SZTWIERTNIA Ilona
3:2 (10:12, 10:12, 12:10, 11:6, 11:7) 3:2
6   B GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
X KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 4:2
7   A SOWA Bartosz X KOPACKI Paweł 1:3 (2:11, 8:11, 11:8, 9:11) 4:3
8   B GŁĄB Damian W SZTWIERTNIA Ilona 0:3 (6:11, 9:11, 12:14) 4:4
9   D KONSTANTYN Paweł Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (7:11, 7:11, 11:8, 11:5, 7:11) 4:5
10   C GRATKOWSKI Jacek Z CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 5:5
11   A BOLEK Łukasz Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (5:11, 9:11, 11:6, 11:8, 5:11) 5:6
12   C GRATKOWSKI Jacek W SZTWIERTNIA Ilona 3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 11:9, 11:8) 6:6
13   B GŁĄB Damian Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:6) 7:6
14   D KONSTANTYN Paweł X KOPACKI Paweł 3:2 (11:5, 11:9, 6:11, 7:11, 11:5) 8:6
do ustalenia 35 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Radość” Gorlice
2020-12-06 11:00 36 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 1:0
2   B KLAG Wiktor X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:5, 11:9, 11:1) 2:0
3   C MRUGAŁA Bartłomiej Y KUZIO Waldemar 3:1 (16:18, 11:9, 11:3, 11:5) 3:0
4   D WĄSIK Marcin Z CZYŻYCKI Bogdan 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 4:0
5   A KLAG Wiktor
MRUGAŁA Bartłomiej
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 4:1
6   B WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 7:11) 4:2
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (11:7, 6:11, 11:2, 11:4) 5:2
8   B KLAG Wiktor W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 6:2
9   D WĄSIK Marcin Y KUZIO Waldemar 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 7:2
10   C MRUGAŁA Bartłomiej Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (11:9, 11:13, 11:6, 6:11, 11:9) 8:2
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y KUZIO Waldemar 3:2 (6:11, 13:11, 11:7, 9:11, 13:11) 9:2
12   C MRUGAŁA Bartłomiej W STALMACH Zbigniew 3:1 (13:11, 9:11, 11:5, 11:7) 10:2
13   B KLAG Wiktor Z CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:8) 11:2
14   D WĄSIK Marcin X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:6) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy