Jacek Pietrańczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
11. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 1:13
2   B PIETRAŃCZYK Jacek X KUSIAK Franciszek 0:3 (11:13, 6:11, 6:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00 ⇨ 2019-10-09 18:00
2. KTS „Victoria” Spytkowice III - ULKS „Lachowice” II 0:14
2   B PIETRAŃCZYK Jacek X GRAJNY Piotr 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) ⇓
6   B STUDNICKA Anna
PIETRAŃCZYK Jacek
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
2:3 (11:6, 12:14, 6:11, 11:9, 3:11) ⇓
8   B PIETRAŃCZYK Jacek W KACHEL Jan 2:3 (4:11, 11:8, 11:6, 8:11, 7:11) ⇓
13   B PIETRAŃCZYK Jacek Z KACHEL Piotr 2:3 (11:8, 8:11, 16:14, 4:11, 14:16) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:30
21. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0
3   C KURCZYNA Łukasz Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
6   B PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
X BOBAK Jacek
PIETRAŃCZYK Jacek
3:0 (12:10, 11:5, 13:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
30. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:12
3   C PIETRAŃCZYK Jacek Y GODAWSKI Dariusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) ⇑
6   B PIETRAŃCZYK Jacek
POCHOPIEŃ Michał
X CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 5:11) ⇓
10   C PIETRAŃCZYK Jacek Z CAPUTA Henryk 1:3 (11:7, 3:11, 8:11, 10:12) ⇓
12   C PIETRAŃCZYK Jacek W KOWALCZYK Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
38. KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10
4   D PIETRAŃCZYK Jacek Z STALMACH Zbigniew 0:3 (4:11, 0:11, 2:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
300 CAPUTA Henryk 1959
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
210 DUDZIAK Damian 1995
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1249 GNIADEK Paweł 1999
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1474 KOLASA Iwona 2007
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1509 KORCZAK Natasza 2006
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1887 KRUPA Cezary 1992
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
2321 MACHNIK Paweł 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1502 MENSFELD Natalia 2004
2250 MIKRUT Jakub 2003
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
1850 ROBAK Wiktor 2002
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
874 ZĘBALA Mateusz 2001