IV liga mężczyzn wschód => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-08 17:00 55 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Talar Team” Szczawa 12:2
1   A OSTROWSKI Dawid W NIEĆ Andrzej 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 0:1
2   B GAJEWSKI Dominik X DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:1, 11:8) 1:1
3   C JASTRZĘBSKI Dawid Y TALAR Paweł 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 2:1
4   D WOLIŃSKI Zenon Z SZAREK Marcin 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) 3:1
5   A GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
W NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
3:0 (11:3, 12:10, 11:7) 4:1
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:4) 5:1
7   A OSTROWSKI Dawid X DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) 6:1
8   B GAJEWSKI Dominik W NIEĆ Andrzej 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:3) 7:1
9   D WOLIŃSKI Zenon Y TALAR Paweł 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 8:1
10   C JASTRZĘBSKI Dawid Z SZAREK Marcin 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) 9:1
11   A OSTROWSKI Dawid Y TALAR Paweł 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 10:1
12   C JASTRZĘBSKI Dawid W NIEĆ Andrzej 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 8:11) 10:2
13   B GAJEWSKI Dominik Z SZAREK Marcin 3:2 (10:12, 11:8, 9:11, 11:1, 11:4) 11:2
14   D WOLIŃSKI Zenon X DUDZIK Grzegorz 3:2 (11:5, 11:6, 7:11, 8:11, 11:4) 12:2
2022-01-07 19:00 56 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS "Solsum" Lipie 13:1
1   A OBROCHTA Paweł W MRUK Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 1:0
2   B SOBCZAK Krzysztof X SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:7, 11:2, 11:4) 2:0
3   C OBROCHTA Piotr Y WÓJS Tomasz 3:0 (11:4, 11:8, 11:2) 3:0
4   D PIĘTOŃ Robert Z SZCZECINA Piotr 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 4:0
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W SZCZECINA Piotr
WÓJS Tomasz
3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 5:0
6   B BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
X MRUK Piotr
SEKUŁA Grzegorz
2:3 (6:11, 2:11, 11:9, 11:9, 9:11) 5:1
7   A OBROCHTA Paweł X SEKUŁA Grzegorz 3:0 (13:11, 11:4, 11:9) 6:1
8   B SOBCZAK Krzysztof W MRUK Piotr 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 7:1
9   D PIĘTOŃ Robert Y WÓJS Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 8:1
10   C OBROCHTA Piotr Z SZCZECINA Piotr 3:2 (11:4, 10:12, 10:12, 11:8, 11:4) 9:1
11   A OBROCHTA Paweł Y WÓJS Tomasz 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) 10:1
12   C OBROCHTA Piotr W MRUK Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 11:1
13   B SOBCZAK Krzysztof Z SZCZECINA Piotr 3:1 (5:11, 12:10, 11:6, 11:8) 12:1
14   D PIĘTOŃ Robert X SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 13:1
2022-01-08 17:00 57 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2
1   A GAŁUSZKA Mateusz W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 1:0
2   B WOJTAS Tomasz X PLICHTA Józef 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 2:0
3   C PIECHOWICZ Marek Y RYBOWICZ Rafał 2:3 (11:3, 11:6, 9:11, 8:11, 7:11) 2:1
4   D GŁÓWCZYK Jan Z ŁUKASIK Andrzej 3:1 (14:12, 11:4, 9:11, 11:7) 3:1
5   A GŁÓWCZYK Jan
GAŁUSZKA Mateusz
W ŁUKASIK Andrzej
PLICHTA Józef
3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:4) 4:1
6   B PIECHOWICZ Marek
WOJTAS Tomasz
X RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
3:2 (12:14, 8:11, 11:5, 11:8, 11:9) 5:1
7   A GAŁUSZKA Mateusz X PLICHTA Józef 2:3 (5:11, 11:6, 8:11, 11:7, 9:11) 5:2
8   B WOJTAS Tomasz W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (13:11, 11:6, 11:5) 6:2
9   D GŁÓWCZYK Jan Y RYBOWICZ Rafał 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 7:2
10   C PIECHOWICZ Marek Z ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 8:2
11   A GAŁUSZKA Mateusz Y RYBOWICZ Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 9:2
12   C PIECHOWICZ Marek W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:1, 11:6, 11:6) 10:2
13   B WOJTAS Tomasz Z ŁUKASIK Andrzej 3:1 (11:4, 6:11, 11:7, 11:7) 11:2
14   D NIEPSUJ Mariusz X PLICHTA Józef 3:2 (11:7, 11:9, 5:11, 8:11, 11:9) 12:2
2022-01-09 11:00 58 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3
1   A JAWIEŃ Marcin W JASIELSKI Franciszek 3:2 (6:11, 11:4, 11:6, 8:11, 11:8) 1:0
2   B RĘBACZ Wojciech X KOZIOŁ Jarosław 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:6) 2:0
3   C FLĄDRO Piotr Y DAMIAN Tomasz 3:1 (11:4, 5:11, 11:5, 11:0) 3:0
4   D GAWLIK Adam Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 4:0
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W BAŃBOR Andrzej
DAMIAN Tomasz
2:3 (10:12, 16:18, 11:9, 11:6, 10:12) 4:1
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X JASIELSKI Franciszek
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:2 (11:9, 11:5, 10:12, 9:11, 11:8) 5:1
7   A JAWIEŃ Marcin X KOZIOŁ Jarosław 3:1 (12:10, 8:11, 11:4, 11:7) 6:1
8   B RĘBACZ Wojciech W JASIELSKI Franciszek 2:3 (18:16, 8:11, 6:11, 11:5, 7:11) 6:2
9   D GAWLIK Adam Y DAMIAN Tomasz 3:2 (13:15, 11:7, 8:11, 11:5, 13:11) 7:2
10   C FLĄDRO Piotr Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:7) 8:2
11   A JAWIEŃ Marcin Y BAŃBOR Andrzej 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 9:2
12   C FLĄDRO Piotr W JASIELSKI Franciszek 3:2 (7:11, 6:11, 11:4, 11:8, 11:9) 10:2
13   B RĘBACZ Wojciech Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 9:11) 10:3
14   D GAWLIK Adam X KOZIOŁ Jarosław 3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:7) 11:3
2022-01-09 11:00 59 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Jordan” Zakliczyn 11:3
1   A MOTYKA Tadeusz W NAGEL Kacper 2:3 (7:11, 13:11, 6:11, 11:3, 6:11) 0:1
2   B TATARCZUCH Marek X NYCZ Zbigniew 1:3 (7:11, 11:13, 12:10, 4:11) 0:2
3   C FLOREK Sławomir Y SIKOŃ Maciej 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 1:2
4   D PROCHAZKA Tomasz Z NAGEL Nikodem 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 2:2
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
3:0 (13:11, 11:7, 11:8) 3:2
6   B MOTYKA Tadeusz
PROCHAZKA Tomasz
X NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
3:2 (4:11, 9:11, 11:8, 11:9, 13:11) 4:2
7   A MOTYKA Tadeusz X NYCZ Zbigniew 3:1 (13:11, 11:8, 12:14, 11:5) 5:2
8   B KUDŁA Paweł W NAGEL Kacper 3:1 (11:8, 11:4, 5:11, 11:5) 6:2
9   D PROCHAZKA Tomasz Y SIKOŃ Maciej 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 7:2
10   C FLOREK Sławomir Z NAGEL Nikodem 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 8:2
11   A MOTYKA Tadeusz Y SIKOŃ Maciej 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:9) 9:2
12   C FLOREK Sławomir W NAGEL Kacper 3:1 (12:10, 11:8, 12:14, 13:11) 10:2
13   B KUDŁA Paweł Z NAGEL Nikodem 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 11:2
14   D PROCHAZKA Tomasz X HEŁMECKI Szymon 2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 4:11, 8:11) 11:3
2022-01-06 17:00 60 UKS „Fortem” Pawęzów - TG „Sokół” Brzesko 14:0
1   A WINKLER Grzegorz W NOWAK Dawid 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 1:0
2   B ROBAK Mateusz X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:2, 13:11, 11:6) 2:0
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 3:0
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z HAZIK Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 4:0
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
W PIĘKOSZ Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 5:0
6   B ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X DĄBROWA Bolesław
HAZIK Jakub
3:0 (11:7, 11:1, 11:7) 6:0
7   A WINKLER Grzegorz X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 7:0
8   B ROBAK Mateusz W NOWAK Dawid 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) 8:0
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:6, 11:1, 11:6) 9:0
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z HAZIK Jakub 3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:6) 10:0
11   A WINKLER Grzegorz Y DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 11:0
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W NOWAK Dawid 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:7) 12:0
13   B ROBAK Mateusz Z HAZIK Jakub 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) 13:0
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X PIĘKOSZ Jakub 3:2 (6:11, 11:5, 11:5, 9:11, 11:9) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Drużyna TG „Sokół” Brzesko przejęła miejsce od LKS „Dobrzanka” Dobra.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy