IV liga mężczyzn wschód => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-03 16:00 13 MKS „Radość” Gorlice II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11
1   A PIECHOWICZ Marek W WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:6, 7:11, 12:10, 11:9) 1:0
2   B WOŹNIAK Marcin X OSTROWSKI Dawid 2:3 (12:10, 8:11, 11:8, 4:11, 8:11) 1:1
3   C ŁABOWSKI Józef Y GAJEWSKI Dominik 2:3 (8:11, 11:6, 12:14, 11:6, 10:12) 1:2
4   D GAŁUSZKA Mateusz Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (14:12, 11:6, 11:9) 2:2
5   A WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
0:3 (3:11, 7:11, 9:11) 2:3
6   B ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (12:10, 11:13, 5:11, 12:14) 2:4
7   A PIECHOWICZ Marek X OSTROWSKI Dawid 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) 2:5
8   B WOŹNIAK Marcin W WOLIŃSKI Zenon 2:3 (12:10, 10:12, 7:11, 12:10, 11:13) 2:6
9   D GAŁUSZKA Mateusz Y GAJEWSKI Dominik 2:3 (6:11, 6:11, 13:11, 11:6, 3:11) 2:7
10   C ŁABOWSKI Józef Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (4:11, 12:14, 6:11) 2:8
11   A PIECHOWICZ Marek Y GAJEWSKI Dominik 2:3 (6:11, 11:2, 9:11, 11:4, 8:11) 2:9
12   C ŁABOWSKI Józef W WOLIŃSKI Zenon 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:9, 8:11) 2:10
13   B WOŹNIAK Marcin Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:9) 3:10
14   D GAŁUSZKA Mateusz X OSTROWSKI Dawid 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 1:11) 3:11
2021-10-02 17:00 14 UKS „Fortem” Pawęzów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6
1   A WINKLER Grzegorz W OBROCHTA Paweł 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 6:11) 0:1
2   B ROBAK Mateusz X PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 1:1
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y OBROCHTA Piotr 2:3 (11:8, 11:6, 10:12, 11:13, 9:11) 1:2
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z BOLSĘGA Henryk 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 2:2
5   A ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W BOLSĘGA Henryk
PIĘTOŃ Robert
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 3:2
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
X OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (11:13, 9:11, 3:11) 3:3
7   A WINKLER Grzegorz X PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:2, 11:5, 11:3) 4:3
8   B ROBAK Mateusz W OBROCHTA Paweł 1:3 (17:15, 2:11, 2:11, 4:11) 4:4
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y OBROCHTA Piotr 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 9:11) 4:5
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z BOLSĘGA Henryk 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 5:5
11   A WINKLER Grzegorz Y OBROCHTA Piotr 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) 5:6
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W OBROCHTA Paweł 3:2 (11:7, 5:11, 11:7, 9:11, 15:13) 6:6
13   B ROBAK Mateusz Z BOLSĘGA Henryk 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:5) 7:6
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X PIĘTOŃ Robert 3:1 (11:8, 15:13, 8:11, 11:8) 8:6
2021-10-03 11:00 15 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko 13:1
1   A RĘBACZ Wojciech W PIĘKOSZ Jakub 3:2 (10:12, 11:7, 5:11, 11:6, 11:7) 1:0
2   B JAWIEŃ Marcin X HAZIK Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 2:0
3   C FLĄDRO Piotr Y NOWAK Dawid 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:9) 3:0
4   D GAWLIK Adam Z PUT Maciej 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 4:0
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 5:0
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 6:0
7   A RĘBACZ Wojciech X HAZIK Jakub 3:0 (12:10, 12:10, 12:10) 7:0
8   B JAWIEŃ Marcin W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 8:0
9   D GAWLIK Adam Y NOWAK Dawid 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:7) 9:0
10   C FLĄDRO Piotr Z PUT Maciej 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 10:0
11   A RĘBACZ Wojciech Y NOWAK Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 10:1
12   C FLĄDRO Piotr W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:4, 11:1, 11:8) 11:1
13   B JAWIEŃ Marcin Z PUT Maciej 3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 12:10) 12:1
14   D GAWLIK Adam X DĄBROWA Bolesław 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 13:1
2021-10-03 11:00 16 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Talar Team” Szczawa 10:4
1   A MOTYKA Tadeusz W JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:3) 1:0
2   B LIPOWICZ Kacper X PIETRZAK Krzysztof 3:2 (11:3, 9:11, 4:11, 11:3, 12:10) 2:0
3   C FLOREK Sławomir Y NIEĆ Andrzej 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:5, 11:4) 3:0
4   D TATARCZUCH Marek Z SZAREK Marcin 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 3:1
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W PIETRZAK Krzysztof
SZAREK Marcin
2:3 (11:7, 9:11, 4:11, 11:6, 6:11) 3:2
6   B MOTYKA Tadeusz
LIPOWICZ Kacper
X NIEĆ Andrzej
JANIKOWSKI Sławomir
3:0 (14:12, 11:7, 11:5) 4:2
7   A MOTYKA Tadeusz X PIETRZAK Krzysztof 3:1 (11:7, 11:5, 5:11, 11:9) 5:2
8   B LIPOWICZ Kacper W JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (5:11, 5:11, 11:4, 6:11) 5:3
9   D TATARCZUCH Marek Y NIEĆ Andrzej 3:0 (11:5, 11:9, 13:11) 6:3
10   C FLOREK Sławomir Z SZAREK Marcin 3:0 (11:2, 11:4, 12:10) 7:3
11   A MOTYKA Tadeusz Y NIEĆ Andrzej 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 8:3
12   C FLOREK Sławomir W JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 12:10) 9:3
13   B LIPOWICZ Kacper Z SZAREK Marcin 3:2 (8:11, 11:5, 12:10, 4:11, 11:9) 10:3
14   D TATARCZUCH Marek X PIETRZAK Krzysztof 1:3 (7:11, 15:13, 8:11, 6:11) 10:4
2021-10-01 19:00 17 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS "Solsum" Lipie 9:5
1   A NAGEL Kacper W SZCZECINA Piotr 3:2 (14:12, 11:3, 9:11, 7:11, 11:9) 1:0
2   B HEŁMECKI Szymon X CEWKA Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 2:0
3   C NYCZ Zbigniew Y JURKOWSKI Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 3:0
4   D SIKOŃ Maciej Z WÓJS Tomasz 3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:5, 11:0) 4:0
5   A NYCZ Zbigniew
SIKOŃ Maciej
W CEWKA Piotr
SZCZECINA Piotr
2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 10:12, 8:11) 4:1
6   B HEŁMECKI Szymon
NAGEL Kacper
X JURKOWSKI Piotr
DZIEDZIC Marta
1:3 (7:11, 11:5, 10:12, 10:12) 4:2
7   A NAGEL Kacper X CEWKA Piotr 3:2 (12:10, 11:8, 8:11, 9:11, 11:7) 5:2
8   B HEŁMECKI Szymon W SZCZECINA Piotr 3:1 (9:11, 11:9, 11:2, 11:7) 6:2
9   D SIKOŃ Maciej Y JURKOWSKI Piotr 1:3 (4:11, 3:11, 11:7, 8:11) 6:3
10   C NYCZ Zbigniew Z MRUK Piotr 3:0 (13:11, 15:13, 11:8) 7:3
11   A NAGEL Kacper Y JURKOWSKI Piotr 3:2 (12:10, 11:13, 11:6, 9:11, 11:6) 8:3
12   C NYCZ Zbigniew W SZCZECINA Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 11:2, 11:9) 9:3
13   B KRAS Nikodem Z MRUK Piotr 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 9:11) 9:4
14   D KRAKOWSKI Sebastian X CEWKA Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 9:5
2021-10-02 16:00 18 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 12:2
1   A DUDEK Radosław W RYBOWICZ Rafał 3:0 (14:12, 11:5, 11:7) 1:0
2   B DAMIAN Tomasz X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) 2:0
3   C KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 3:0
4   D JASIELSKI Franciszek Z PLICHTA Józef 1:3 (11:9, 4:11, 12:14, 10:12) 3:1
5   A DAMIAN Tomasz
SZMYD Zygmunt
W ŁUKASIK Andrzej
ŻAROWSKA Sonia
3:1 (11:9, 11:3, 5:11, 11:6) 4:1
6   B JASIELSKI Franciszek
DUDEK Radosław
X RYBOWICZ Rafał
PLICHTA Józef
3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 5:1
7   A DUDEK Radosław X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) 6:1
8   B DAMIAN Tomasz W RYBOWICZ Rafał 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 7:1
9   D JASIELSKI Franciszek Y ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:9) 8:1
10   C KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z PLICHTA Józef 3:0 (13:11, 11:7, 11:3) 9:1
11   A DUDEK Radosław Y ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 13:11) 10:1
12   C KĄDZIOŁKA Bartłomiej W RYBOWICZ Rafał 3:1 (11:9, 6:11, 12:10, 11:8) 11:1
13   B SZMYD Zygmunt Z PLICHTA Józef 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 11:2
14   D JASIELSKI Franciszek X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Drużyna TG „Sokół” Brzesko przejęła miejsce od LKS „Dobrzanka” Dobra.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy