IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-06-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-03-19 19:00 61 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków III 14:0 tak
1   A FRĄCZEK Łukasz W GAJDA Rafał 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:4) 1:0
2   B DŁUGAJ Rafał X URBAN Paweł 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 2:0
3   C KOZIEŁ Michał Y WĄS Bartłomiej 3:2 (11:7, 7:11, 11:3, 7:11, 11:6) 3:0
4   D ŚWIRK Robert Z BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 4:0
5   A KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
W GAJDA Rafał
WĄS Bartłomiej
3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:6) 5:0
6   B ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
X URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 6:0
7   A FRĄCZEK Łukasz X URBAN Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 7:0
8   B DŁUGAJ Rafał W GAJDA Rafał 3:0 (13:11, 12:10, 11:9) 8:0
9   D ŚWIRK Robert Y WĄS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 9:0
10   C KOZIEŁ Michał Z BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 10:0
11   A FRĄCZEK Łukasz Y WĄS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 11:0
12   C KOZIEŁ Michał W GAJDA Rafał 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 12:10) 12:0
13   B DŁUGAJ Rafał Z BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) 13:0
14   D ŚWIRK Robert X URBAN Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 14:0
2021-02-27 19:00 62 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 tak
1   A DĄBROWSKI Damian W KOWALCZYK Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 1:0
2   B NOWICKI Marek X JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:2, 11:8) 2:0
3   C PARTYKA Ryszard Y MRUGAŁA Jan 2:3 (9:11, 11:5, 11:7, 7:11, 8:11) 2:1
4   D KALICIAK Dariusz Z GNIADEK Piotr 0:3 (9:11, 12:14, 7:11) 2:2
5   A JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:0 (13:11, 11:6, 11:4) 3:2
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
3:2 (11:3, 11:7, 8:11, 6:11, 11:5) 4:2
7   A DĄBROWSKI Damian X JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) 5:2
8   B NOWICKI Marek W KOWALCZYK Michał 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) 6:2
9   D KALICIAK Dariusz Y MRUGAŁA Jan 1:3 (6:11, 6:11, 11:3, 7:11) 6:3
10   C PARTYKA Ryszard Z GNIADEK Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 7:3
11   A DĄBROWSKI Damian Y MRUGAŁA Jan 3:2 (11:5, 11:7, 9:11, 13:15, 11:9) 8:3
12   C PARTYKA Ryszard W KOWALCZYK Michał 3:1 (11:4, 11:5, 14:16, 11:5) 9:3
13   B NOWICKI Marek Z GNIADEK Piotr 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 10:3
14   D JEDYNAK Damian X JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (13:15, 11:5, 11:7, 11:9) 11:3
2021-06-11 18:30 63 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5 tak
1   A KURCZYNA Łukasz W KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 1:0
2   B PIĄSTKA Michał X GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:7) 2:0
3   C BRUZDA Rafał Y PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 2:1
4   D WOJDYŁA Dominik Z MUCHA Daniel 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 2:2
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W PIETRAŃCZYK Jakub
KAJFASZ Bogdan
3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 3:2
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X GRONDALCZYK Adrian
MUCHA Daniel
2:3 (2:11, 11:9, 3:11, 11:8, 9:11) 3:3
7   A KURCZYNA Łukasz X GRONDALCZYK Adrian 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 4:3
8   B PIĄSTKA Michał W KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 5:3
9   D WOJDYŁA Dominik Y PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 5:4
10   C BRUZDA Rafał Z MUCHA Daniel 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 5:5
11   A KURCZYNA Łukasz Y PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (3:11, 11:6, 11:9, 11:9) 6:5
12   C BRUZDA Rafał W KAJFASZ Bogdan 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) 7:5
13   B PIĄSTKA Michał Z MUCHA Daniel 3:2 (11:7, 13:11, 7:11, 7:11, 11:9) 8:5
14   D WOJDYŁA Dominik X GRONDALCZYK Adrian 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 12:10) 9:5
2021-06-09 20:00 64 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
1   A PIETRZYK Marcin W GLANOWSKI Waldemar 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:4) 1:0
2   B BIEL Jakub X MORA Szymon 2:3 (7:11, 8:11, 11:5, 11:8, 8:11) 1:1
3   C BODZIONY Mateusz Y SKOTNICZNY Rafał 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 1:2
4   D WOJCIACZYK Antoni Z PACIA Bartłomiej 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 1:3
5   A BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
0:3 (4:11, 9:11, 4:11) 1:4
6   B WOJCIACZYK Antoni
BODZIONY Mateusz
X TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:6) 2:4
7   A PIETRZYK Marcin X MORA Szymon 1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 8:11) 2:5
8   B BIEL Jakub W TOMSIA Sławomir 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 2:6
9   D WOJCIACZYK Antoni Y SKOTNICZNY Rafał 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 5:11) 2:7
10   C BODZIONY Mateusz Z PACIA Bartłomiej 2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:7, 8:11) 2:8
11   A PIETRZYK Marcin Y SKOTNICZNY Rafał 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 8:11) 2:9
12   C BODZIONY Mateusz W TOMSIA Sławomir 3:1 (6:11, 11:6, 13:11, 11:5) 3:9
13   B BIEL Jakub Z KOWAL Łukasz 3:2 (8:11, 5:11, 11:8, 13:11, 11:8) 4:9
14   D WOJCIACZYK Antoni X ŁASKAWIEC Jakub 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:6) 5:9
2021-06-18 18:00 65 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Centrum” Kraków II 10:4 tak
1   A GÓRECKI Wojciech W BOBER Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 1:0
2   B HOLCMAN Tomasz X RAJTAR Marek 2:3 (11:6, 11:9, 8:11, 2:11, 8:11) 1:1
3   C WODNIAK Kamil Y ŁAKOMY Mariusz 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 2:1
4   D WOLANIN Piotr Z PACYNA Dariusz 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 2:2
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 3:2
6   B GÓRECKI Wojciech
WOLANIN Piotr
X RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
2:3 (11:5, 9:11, 9:11, 11:5, 3:11) 3:3
7   A GÓRECKI Wojciech X RAJTAR Marek 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7) 4:3
8   B HOLCMAN Tomasz W BOBER Rafał 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 5:3
9   D WOLANIN Piotr Y ŁAKOMY Mariusz 3:0 (12:10, 11:8, 11:6) 6:3
10   C WODNIAK Kamil Z PACYNA Dariusz 3:1 (11:5, 2:11, 11:3, 11:8) 7:3
11   A GÓRECKI Wojciech Y ŁAKOMY Mariusz 3:1 (9:11, 11:2, 11:7, 11:6) 8:3
12   C WODNIAK Kamil W BOBER Rafał 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 9:3
13   B HOLCMAN Tomasz Z PACYNA Dariusz 1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 8:11) 9:4
14   D WOLANIN Piotr X RAJTAR Marek 3:1 (11:9, 11:5, 6:11, 11:9) 10:4
2021-03-25 17:30 66 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10 tak
1   A PAJORSKI Mateusz W GAJEWSKA Natalia 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 0:1
2   B MARCHEWKA Artur X ANDRZEJAK Kacper 0:3 (6:11, 11:13, 11:13) 0:2
3   C GAJ Milena Y TWARÓG Mariusz 3:2 (11:7, 5:11, 11:9, 4:11, 11:8) 1:2
4   D PERZ Izabela Z KILISZEK Kamila 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 1:3
5   A PERZ Izabela
GAJ Milena
W GAJEWSKA Natalia
KILISZEK Kamila
3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 10:12, 11:9) 2:3
6   B MARCHEWKA Artur
PAJORSKI Mateusz
X TWARÓG Mariusz
ANDRZEJAK Kacper
3:2 (6:11, 7:11, 13:11, 11:5, 11:4) 3:3
7   A PAJORSKI Mateusz X ANDRZEJAK Kacper 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 3:4
8   B MARCHEWKA Artur W GAJEWSKA Natalia 0:3 (10:12, 5:11, 10:12) 3:5
9   D PERZ Izabela Y TWARÓG Mariusz 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 8:11) 3:6
10   C GAJ Milena Z KILISZEK Kamila 0:3 (12:14, 3:11, 5:11) 3:7
11   A PAJORSKI Mateusz Y TWARÓG Mariusz 2:3 (8:11, 12:10, 12:10, 5:11, 12:14) 3:8
12   C GAJ Milena W GAJEWSKA Natalia 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) 3:9
13   B MARCHEWKA Artur Z KILISZEK Kamila 3:2 (9:11, 9:11, 11:5, 11:7, 11:9) 4:9
14   D PERZ Izabela X ANDRZEJAK Kacper 0:3 (11:13, 6:11, 8:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy