IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-11-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-29 11:00 25 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków III 9:5
1   A WOJCIACZYK Antoni W GAJDA Rafał 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 8:11) 0:1
2   B BOCHENEK Mariusz X URBAN Paweł 3:1 (11:13, 11:6, 11:6, 11:6) 1:1
3   C BIEL Jakub Y WĄS Bartłomiej 3:1 (11:5, 10:12, 15:13, 11:9) 2:1
4   D BODZIONY Mateusz Z BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 3:1
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:1 (8:11, 11:3, 11:1, 11:4) 4:1
6   B PIETRZYK Marcin
BODZIONY Mateusz
X GAJDA Rafał
WĄS Bartłomiej
2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 5:11, 7:11) 4:2
7   A WOJCIACZYK Antoni X URBAN Paweł 1:3 (11:8, 3:11, 9:11, 10:12) 4:3
8   B BOCHENEK Mariusz W GAJDA Rafał 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 11:13) 4:4
9   D BODZIONY Mateusz Y WĄS Bartłomiej 3:1 (13:15, 11:8, 11:2, 11:8) 5:4
10   C BIEL Jakub Z BUJACZ Mikołaj 3:1 (10:12, 11:7, 14:12, 11:8) 6:4
11   A PIETRZYK Marcin Y WĄS Bartłomiej 3:2 (11:9, 11:6, 9:11, 7:11, 14:12) 7:4
12   C BIEL Jakub W GAJDA Rafał 2:3 (14:16, 11:8, 9:11, 11:6, 9:11) 7:5
13   B BOCHENEK Mariusz Z BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:1, 11:2, 11:4) 8:5
14   D BODZIONY Mateusz X URBAN Paweł 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 9:5
2020-11-26 19:30 26 LKS „Kłos” Olkusz - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 tak
1   A SKOTNICZNY Rafał W BAŁUSZEK Kamil 3:0 (13:11, 11:6, 11:3) 1:0
2   B TOMSIA Sławomir X KOPCZYK Adrian 2:3 (4:11, 11:8, 11:8, 5:11, 7:11) 1:1
3   C GLANOWSKI Waldemar Y FRĄCZEK Łukasz 2:3 (7:11, 11:3, 7:11, 11:5, 13:15) 1:2
4   D PACIA Bartłomiej Z ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) 1:3
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
2:3 (9:11, 11:9, 12:10, 3:11, 11:13) 1:4
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 9:11, 11:9) 2:4
7   A SKOTNICZNY Rafał X KOPCZYK Adrian 3:1 (11:3, 11:4, 7:11, 11:7) 3:4
8   B TOMSIA Sławomir W BAŁUSZEK Kamil 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:7) 4:4
9   D PACIA Bartłomiej Y FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 5:4
10   C GLANOWSKI Waldemar Z ŚWIRK Robert 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) 5:5
11   A SKOTNICZNY Rafał Y FRĄCZEK Łukasz 3:1 (15:17, 11:5, 11:7, 12:10) 6:5
12   C GLANOWSKI Waldemar W BAŁUSZEK Kamil 3:1 (11:8, 11:7, 5:11, 11:7) 7:5
13   B TOMSIA Sławomir Z ŚWIRK Robert 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 7:6
14   D PACIA Bartłomiej X KOPCZYK Adrian 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 8:6
2020-11-28 15:00 27 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 tak
1   A WODNIAK Kamil W JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) 1:0
2   B HOLCMAN Tomasz X MRUGAŁA Jan 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 2:0
3   C HOLCMAN Zbigniew Y GNIADEK Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 2:1
4   D SZEMIK Krzysztof Z KOWALCZYK Michał 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) 2:2
5   A HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
2:3 (5:11, 11:4, 6:11, 11:9, 9:11) 2:3
6   B WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 6:11) 2:4
7   A WODNIAK Kamil X MRUGAŁA Jan 2:3 (7:11, 9:11, 11:3, 11:8, 9:11) 2:5
8   B HOLCMAN Tomasz W JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:4, 11:6) 3:5
9   D SZEMIK Krzysztof Y GNIADEK Piotr 1:3 (8:11, 3:11, 12:10, 13:15) 3:6
10   C HOLCMAN Zbigniew Z KOWALCZYK Michał 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6) 4:6
11   A WODNIAK Kamil Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 5:6
12   C HOLCMAN Zbigniew W JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 6:6
13   B HOLCMAN Tomasz Z KOWALCZYK Michał 3:2 (11:3, 9:11, 7:11, 11:6, 11:5) 7:6
14   D WOLANIN Piotr X MRUGAŁA Jan 1:3 (6:11, 11:13, 11:6, 7:11) 7:7
2020-12-09 18:00 28 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 tak
1   A ŁACH Bartłomiej W PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 0:1
2   B PACYNA Dariusz X SZELEST Jacek 3:1 (11:4, 11:4, 9:11, 11:7) 1:1
3   C PASIECZNY Jan Y DĄBROWSKI Damian 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 2:1
4   D RAJTAR Marek Z NOWICKI Marek 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 3:1
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
3:0 (11:6, 11:3, 14:12) 4:1
6   B PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
X DĄBROWSKI Damian
SZELEST Jacek
2:3 (10:12, 11:5, 5:11, 11:5, 9:11) 4:2
7   A ŁACH Bartłomiej X SZELEST Jacek 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 9:11) 4:3
8   B PACYNA Dariusz W PARTYKA Ryszard 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 4:4
9   D RAJTAR Marek Y DĄBROWSKI Damian 3:1 (11:2, 11:9, 6:11, 12:10) 5:4
10   C PASIECZNY Jan Z NOWICKI Marek 2:3 (8:11, 11:8, 11:4, 5:11, 8:11) 5:5
11   A ŁACH Bartłomiej Y DĄBROWSKI Damian 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 5:11) 5:6
12   C PASIECZNY Jan W KALICIAK Dariusz 3:0 (11:8, 11:6, 14:12) 6:6
13   B PACYNA Dariusz Z NOWICKI Marek 3:2 (4:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:4) 7:6
14   D RAJTAR Marek X SZELEST Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:2) 8:6
2020-11-28 10:00 29 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8
1   A CELARY Mateusz W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 1:0
2   B PAJORSKI Mateusz X GRONDALCZYK Adrian 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) 1:1
3   C MARCHEWKA Artur Y CHOJNA Dawid 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 9:11) 1:2
4   D WCISŁO Konrad Z PIETRAŃCZYK Jakub 3:2 (12:14, 12:10, 11:8, 4:11, 11:7) 2:2
5   A CELARY Mateusz
MARCHEWKA Artur
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 3:2
6   B WCISŁO Konrad
PAJORSKI Mateusz
X CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 3:3
7   A CELARY Mateusz X GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 4:3
8   B PAJORSKI Mateusz W MAMOŃ Wojciech 2:3 (11:6, 11:13, 7:11, 11:8, 9:11) 4:4
9   D WCISŁO Konrad Y CHOJNA Dawid 1:3 (5:11, 12:10, 3:11, 9:11) 4:5
10   C MARCHEWKA Artur Z PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 4:6
11   A CELARY Mateusz Y CHOJNA Dawid 3:0 (11:6, 11:5, 11:1) 5:6
12   C MARCHEWKA Artur W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 6:6
13   B PAJORSKI Mateusz Z PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (8:11, 2:11, 3:11) 6:7
14   D WCISŁO Konrad X GRONDALCZYK Adrian 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 6:8
2020-11-28 11:00 30 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8 tak
1   A CIEŚLIK Faustyna W WOJDYŁA Dominik 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:7, 11:9) 1:0
2   B ZAJĄC Anna X BRUZDA Rafał 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 7:11) 1:1
3   C BRUZDA Julia Y PIĄSTKA Michał 1:3 (7:11, 10:12, 11:5, 9:11) 1:2
4   D ANDRZEJAK Kacper Z KURCZYNA Łukasz 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 1:3
5   A ZAJĄC Anna
CIEŚLIK Faustyna
W PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
3:0 (11:1, 11:3, 11:7) 2:3
6   B BRUZDA Julia
ANDRZEJAK Kacper
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 5:11) 2:4
7   A CIEŚLIK Faustyna X BRUZDA Rafał 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) 3:4
8   B ZAJĄC Anna W WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 12:10) 4:4
9   D ANDRZEJAK Kacper Y PIĄSTKA Michał 3:1 (11:8, 11:7, 5:11, 14:12) 5:4
10   C BRUZDA Julia Z KURCZYNA Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 5:5
11   A CIEŚLIK Faustyna Y PIĄSTKA Michał 2:3 (11:5, 12:10, 9:11, 9:11, 8:11) 5:6
12   C BRUZDA Julia W WOJDYŁA Dominik 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) 5:7
13   B ZAJĄC Anna Z KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 6:7
14   D ANDRZEJAK Kacper X BRUZDA Rafał 1:3 (12:10, 5:11, 8:11, 9:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy