IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2020-12-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-28 15:30 31 KS „Podwawelski” Kraków III - LKS „Kłos” Olkusz 3:11
1   A GAJDA Rafał W GLANOWSKI Waldemar 3:2 (11:5, 6:11, 11:5, 7:11, 11:9) 1:0
2   B WĄS Bartłomiej X SKOTNICZNY Rafał 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 1:1
3   C URBAN Paweł Y TOMSIA Sławomir 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) 1:2
4   D BUJACZ Mikołaj Z KOWAL Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 1:3
5   A GAJDA Rafał
WĄS Bartłomiej
W SKOTNICZNY Rafał
KOWAL Łukasz
3:2 (5:11, 11:9, 11:7, 6:11, 11:8) 2:3
6   B NOWAK Alojzy
URBAN Paweł
X GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 6:11) 2:4
7   A GAJDA Rafał X SKOTNICZNY Rafał 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 11:13) 2:5
8   B WĄS Bartłomiej W GLANOWSKI Waldemar 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) 2:6
9   D NOWAK Alojzy Y TOMSIA Sławomir 0:3 (14:16, 7:11, 9:11) 2:7
10   C URBAN Paweł Z KOWAL Łukasz 1:3 (9:11, 2:11, 11:6, 9:11) 2:8
11   A GAJDA Rafał Y TOMSIA Sławomir 3:2 (9:11, 11:6, 13:11, 12:14, 11:4) 3:8
12   C URBAN Paweł W GLANOWSKI Waldemar 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 3:9
13   B WĄS Bartłomiej Z KOWAL Łukasz 1:3 (8:11, 11:13, 11:6, 4:11) 3:10
14   D NOWAK Alojzy X ŁASKAWIEC Jakub 2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 9:11, 10:12) 3:11
2021-03-10 19:00 32 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6 tak
1   A ŚWIRK Robert W BODZIONY Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 1:0
2   B KOPACZ Paweł X WOJCIACZYK Antoni 3:2 (11:4, 6:11, 2:11, 11:6, 11:9) 2:0
3   C FRĄCZEK Łukasz Y PIETRZYK Marcin 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 3:0
4   D KOPCZYK Adrian Z BIEL Jakub 2:3 (11:5, 11:7, 10:12, 6:11, 3:11) 3:1
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 4:1
6   B KOPCZYK Adrian
FRĄCZEK Łukasz
X WOJCIACZYK Antoni
BODZIONY Mateusz
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 4:11) 4:2
7   A ŚWIRK Robert X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 5:2
8   B KOPACZ Paweł W BODZIONY Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) 5:3
9   D KOPCZYK Adrian Y PIETRZYK Marcin 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 6:3
10   C FRĄCZEK Łukasz Z BIEL Jakub 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 6:11) 6:4
11   A ŚWIRK Robert Y PIETRZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 7:4
12   C FRĄCZEK Łukasz W BODZIONY Mateusz 3:2 (11:8, 14:12, 9:11, 8:11, 11:8) 8:4
13   B KOPACZ Paweł Z BIEL Jakub 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 6:11) 8:5
14   D KOPCZYK Adrian X WOJCIACZYK Antoni 0:3 (4:11, 9:11, 10:12) 8:6
2021-02-19 18:00 33 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Centrum” Kraków II 6:8 tak
1   A MRUGAŁA Jan W ŁACH Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KOWALCZYK Michał X PACYNA Dariusz 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 2:0
3   C GNIADEK Piotr Y PASIECZNY Jan 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 11:9) 3:0
4   D JACHYMIAK Krzysztof Z RAJTAR Marek 1:3 (11:6, 4:11, 7:11, 4:11) 3:1
5   A JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
W PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 3:2
6   B KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
X RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
2:3 (11:7, 11:9, 11:13, 9:11, 4:11) 3:3
7   A MRUGAŁA Jan X PACYNA Dariusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 4:3
8   B KOWALCZYK Michał W ŁACH Bartłomiej 2:3 (4:11, 11:4, 5:11, 11:3, 9:11) 4:4
9   D KORCZAK Natasza Y PASIECZNY Jan 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 4:5
10   C GNIADEK Piotr Z RAJTAR Marek 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 4:6
11   A MRUGAŁA Jan Y PASIECZNY Jan 2:3 (10:12, 11:7, 8:11, 11:8, 8:11) 4:7
12   C GNIADEK Piotr W ŁACH Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 5:7
13   B KOWALCZYK Michał Z RAJTAR Marek 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 6:7
14   D KORCZAK Natasza X PACYNA Dariusz 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 6:8
2020-12-02 19:00 34 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Victoria” Nidek 11:3 tak
1   A PIASKOWSKI Piotr W WODNIAK Kamil 3:2 (12:10, 8:11, 7:11, 11:7, 11:8) 1:0
2   B PARTYKA Ryszard X HOLCMAN Zbigniew 3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 11:9) 2:0
3   C DĄBROWSKI Damian Y SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 3:0
4   D NOWICKI Marek Z HOLCMAN Tomasz 3:1 (11:6, 4:11, 11:8, 11:9) 4:0
5   A PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
W HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:7) 5:0
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X SZEMIK Krzysztof
WOLANIN Piotr
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 6:0
7   A PIASKOWSKI Piotr X HOLCMAN Zbigniew 3:0 (11:0, 11:9, 11:7) 7:0
8   B KALICIAK Dariusz W WODNIAK Kamil 1:3 (9:11, 9:11, 11:1, 6:11) 7:1
9   D NOWICKI Marek Y SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 8:1
10   C DĄBROWSKI Damian Z HOLCMAN Tomasz 0:3 (10:12, 5:11, 3:11) 8:2
11   A JEDYNAK Damian Y SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 9:2
12   C DĄBROWSKI Damian W WODNIAK Kamil 3:2 (11:6, 9:11, 4:11, 11:9, 11:8) 10:2
13   B KALICIAK Dariusz Z HOLCMAN Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 10:3
14   D NOWICKI Marek X WOLANIN Piotr 3:1 (11:3, 5:11, 11:5, 11:8) 11:3
2020-12-05 11:00 35 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 tak
1   A CHOJNA Dawid W SYRDA Zuzanna 3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:7) 1:0
2   B MAMOŃ Wojciech X WĄTOR Oliwia 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 1:1
3   C PIETRAŃCZYK Jakub Y HOŁDA Karolina 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 2:1
4   D GRONDALCZYK Adrian Z ANDRZEJAK Kacper 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) 3:1
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W SYRDA Zuzanna
WĄTOR Oliwia
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 12:10) 4:1
6   B MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
X ANDRZEJAK Kacper
HOŁDA Karolina
3:1 (12:10, 11:5, 6:11, 11:8) 5:1
7   A CHOJNA Dawid X WĄTOR Oliwia 1:3 (6:11, 10:12, 11:1, 10:12) 5:2
8   B MAMOŃ Wojciech W SYRDA Zuzanna 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 5:11) 5:3
9   D GRONDALCZYK Adrian Y HOŁDA Karolina 2:3 (11:3, 11:13, 8:11, 11:8, 7:11) 5:4
10   C PIETRAŃCZYK Jakub Z ANDRZEJAK Kacper 3:2 (13:11, 9:11, 11:7, 8:11, 11:9) 6:4
11   A CHOJNA Dawid Y HOŁDA Karolina 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 13:11, 10:12) 6:5
12   C PIETRAŃCZYK Jakub W SYRDA Zuzanna 3:1 (11:8, 5:11, 13:11, 11:7) 7:5
13   B MAMOŃ Wojciech Z ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:7) 8:5
14   D GRONDALCZYK Adrian X WĄTOR Oliwia 2:3 (7:11, 11:6, 9:11, 11:7, 6:11) 8:6
2020-12-04 18:30 36 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Dorbud-Gryf” Gdów II 11:3
1   A BRUZDA Rafał W WCISŁO Konrad 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 1:0
2   B PIĄSTKA Michał X MARCHEWKA Artur 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 2:0
3   C KURCZYNA Łukasz Y GAJ Milena 3:0 (11:3, 11:9, 12:10) 3:0
4   D WOJDYŁA Dominik Z PERZ Izabela 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) 4:0
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W MARCHEWKA Artur
WCISŁO Konrad
3:0 (11:9, 13:11, 11:7) 5:0
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X PERZ Izabela
GAJ Milena
3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:5, 11:6) 6:0
7   A BRUZDA Rafał X MARCHEWKA Artur 3:2 (11:6, 11:8, 7:11, 5:11, 11:5) 7:0
8   B PIĄSTKA Michał W WCISŁO Konrad 3:2 (4:11, 11:8, 10:12, 11:8, 11:7) 8:0
9   D WOJDYŁA Dominik Y GAJ Milena 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 8:1
10   C KURCZYNA Łukasz Z PERZ Izabela 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) 9:1
11   A BRUZDA Rafał Y GAJ Milena 3:1 (11:8, 14:16, 11:7, 11:7) 10:1
12   C KURCZYNA Łukasz W WCISŁO Konrad 0:3 (10:12, 3:11, 10:12) 10:2
13   B PIĄSTKA Michał Z PERZ Izabela 2:3 (5:11, 4:11, 11:4, 11:2, 8:11) 10:3
14   D WOJDYŁA Dominik X MARCHEWKA Artur 3:2 (6:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:6) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy