III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-10-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-11 18:00 13 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 tak
1   A JABŁOŃSKI Paweł W KOŁOS Arkadiusz 3:1 (12:10, 11:8, 5:11, 14:12) 1:0
2   B KOPACKI Paweł X TURECKI Kacper 0:3 (6:11, 8:11, 11:13) 1:1
3   C CHUDZICKI Maksym Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:7, 8:11) 1:2
4   D GAJEWSKA Natalia Z ZIMNICKI Tomasz 3:0 (14:12, 11:8, 12:10) 2:2
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (13:11, 14:12, 8:11, 8:11, 6:11) 2:3
6   B JABŁOŃSKI Paweł
GAJEWSKA Natalia
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 5:11) 2:4
7   A JABŁOŃSKI Paweł X TURECKI Kacper 2:3 (7:11, 11:9, 11:4, 5:11, 4:11) 2:5
8   B KOPACKI Paweł W KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:6) 3:5
9   D GAJEWSKA Natalia Y KUTAJ Maksymilian 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 6:11) 3:6
10   C CHUDZICKI Maksym Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 5:11) 3:7
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (11:8, 8:11, 11:13, 11:8, 4:11) 3:8
12   C CHUDZICKI Maksym W KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 3:9
13   B KOPACKI Paweł Z ZIMNICKI Tomasz 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 12:10) 4:9
14   D GAJEWSKA Natalia X TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 4:10
2020-11-11 13:00 14 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
1   A MOTYKA Tadeusz W GOŁDA Gabriel 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 5:11) 0:1
2   B KIEROŃSKI Adam X PIEKARCZYK Michał 3:2 (11:5, 11:9, 9:11, 4:11, 11:7) 1:1
3   C DYCHTOŃ Jakub Y JURZAK Łukasz 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 1:2
4   D WŁODEK Grzegorz Z RACZEK Marcin 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 9:11) 1:3
5   A KIEROŃSKI Adam
MOTYKA Tadeusz
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
1:3 (4:11, 11:9, 12:14, 5:11) 1:4
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
1:3 (8:11, 11:3, 3:11, 2:11) 1:5
7   A MOTYKA Tadeusz X PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 2:5
8   B KIEROŃSKI Adam W GOŁDA Gabriel 2:3 (8:11, 11:8, 11:3, 3:11, 1:11) 2:6
9   D WŁODEK Grzegorz Y JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 2:7
10   C DYCHTOŃ Jakub Z RACZEK Marcin 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 2:8
11   A MOTYKA Tadeusz Y JURZAK Łukasz 3:1 (5:11, 12:10, 11:9, 11:8) 3:8
12   C DYCHTOŃ Jakub W GOŁDA Gabriel 2:3 (11:7, 11:7, 8:11, 4:11, 5:11) 3:9
13   B KIEROŃSKI Adam Z RACZEK Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 3:10
14   D WŁODEK Grzegorz X PIEKARCZYK Michał 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 3:11) 3:11
2020-10-25 11:00 15 KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 12:2 tak
1   A SUBIK Filip W KLUZEK Sławomir 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 1:0
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X SURMA Krzysztof 3:1 (11:8, 6:11, 11:4, 11:8) 2:0
3   C KLAG Wiktor Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 3:0
4   D WĄSIK Marcin Z RAPUTA Tomasz 3:1 (11:8, 3:11, 11:4, 11:8) 4:0
5   A SUBIK Filip
KLAG Wiktor
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
2:3 (11:9, 4:11, 11:7, 8:11, 13:15) 4:1
6   B WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:1 (11:3, 11:3, 5:11, 12:10) 5:1
7   A SUBIK Filip X SURMA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 6:1
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W KLUZEK Sławomir 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:4) 7:1
9   D WĄSIK Marcin Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 8:1
10   C KLAG Wiktor Z RAPUTA Tomasz 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 12:10) 9:1
11   A SUBIK Filip Y KACHEL Mateusz 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:7) 10:1
12   C KLAG Wiktor W KLUZEK Sławomir 0:3 (6:11, 2:11, 6:11) 10:2
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z RAPUTA Tomasz 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:6) 11:2
14   D WĄSIK Marcin X SURMA Krzysztof 3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:8) 12:2
2020-12-04 20:00 16 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków 4:10 tak
1   A ZALEWSKI Krzysztof W GRATKOWSKI Jacek 1:3 (8:11, 13:11, 9:11, 13:15) 0:1
2   B DROZD Paweł X KONSTANTYN Paweł 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) 1:1
3   C GADAWSKI Adrian Y RESZKA Jakub 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 7:11) 1:2
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z GŁĄB Damian 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 1:3
5   A ZALEWSKI Krzysztof
GADAWSKI Adrian
W GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B DROZD Paweł
BIAŁY Sebastian
X BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
1:3 (11:13, 11:6, 7:11, 9:11) 1:5
7   A ZALEWSKI Krzysztof X BOLEK Łukasz 3:0 (11:8, 12:10, 11:6) 2:5
8   B DROZD Paweł W GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 2:6
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y RESZKA Jakub 3:2 (11:8, 11:9, 3:11, 5:11, 11:6) 3:6
10   C GADAWSKI Adrian Z GŁĄB Damian 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 3:7
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y RESZKA Jakub 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 13:11) 4:7
12   C BIAŁY Sebastian W SOWA Bartosz 0:3 (11:13, 6:11, 6:11) 4:8
13   B DROZD Paweł Z GŁĄB Damian 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) 4:9
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X BOLEK Łukasz 0:3 (8:11, 12:14, 2:11) 4:10
2020-11-17 19:00 17 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
1   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W DUDZIAK Damian 1:3 (12:10, 5:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B CZYŻYCKI Bogdan X SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C NALEPA Maciej Y URBAN Witold 2:3 (11:7, 11:8, 5:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D KUZIO Waldemar Z SKRZYPEK Adrian 2:3 (5:11, 4:11, 11:8, 15:13, 8:11) 0:4
5   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 6:11, 9:11) 0:5
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X SKRZYPEK Adrian
ZIELIŃSKI Andrzej
3:0 (11:7, 11:1, 11:5) 1:5
7   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (9:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:8) 2:5
8   B CZYŻYCKI Bogdan W DUDZIAK Damian 3:2 (11:5, 6:11, 11:9, 8:11, 12:10) 3:5
9   D KUZIO Waldemar Y URBAN Witold 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 6:11, 11:9) 4:5
10   C NALEPA Maciej Z SKRZYPEK Adrian 0:3 (8:11, 10:12, 3:11) 4:6
11   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y URBAN Witold 1:3 (11:6, 3:11, 10:12, 6:11) 4:7
12   C NALEPA Maciej W DUDZIAK Damian 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 4:11) 4:8
13   B STALMACH Zbigniew Z SKRZYPEK Adrian 0:3 (12:14, 14:16, 7:11) 4:9
14   D KUZIO Waldemar X SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (4:11, 11:13, 11:8, 11:7, 11:8) 5:9
2021-01-03 11:00 18 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Centrum” Kraków
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy