V liga rejon Nowy Sącz
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 SYWAŁA Dawid (UKS Uran Łukowica) 30 28 2 86:17 93,33
2 PLICHTA Józef (UKS Sęp Wilczyska) 28 27 1 81:12 96,43
3 NIEĆ Andrzej (KS Szczawa) 29 25 4 79:20 86,21
4 RYBOWICZ Rafał (UKS Sęp Wilczyska) 27 24 3 75:13 88,89
5 JANIKOWSKI Sławomir (KS Szczawa) 30 24 6 77:24 80,00
6 MACIUSZEK Wiesław (PTG Sokół Grybów) 26 23 3 71:11 88,46
7 SZAREK Marcin (KS Szczawa) 29 22 7 77:32 75,86
8 URBAN Mariusz (PTG Sokół Grybów) 24 21 3 64:18 87,50
9 PĘKALA Andrzej (PTG Sokół Grybów) 23 18 5 58:21 78,26
10 KANTOR Michał (LKS Orzeł Wojnarowa) 27 18 9 59:32 66,67
11 PIKSA Karol (UKS Uran Łukowica) 22 17 5 58:25 77,27
12 JASIŃSKI Piotr (UKS Sęp Wilczyska) 19 16 3 51:21 84,21
13 DZIEDZIAK Stanisław (PTG Sokół Grybów) 26 16 10 56:32 61,54
14 MÓŁKA Krzysztof (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 27 16 11 56:43 59,26
15 PYZIK Tomasz (MKS Radość Gorlice III) 30 16 14 59:51 53,33
16 WOŹNIAK Dominik (UKS Sęp Wilczyska) 17 15 2 46:15 88,24
17 UBIK Jarosław (UKS Płomień Limanowa III) 21 15 6 46:25 71,43
18 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Solsum Lipie II) 27 15 12 51:43 55,56
19 DUDZIK Grzegorz (KS Szczawa) 18 14 4 44:21 77,78
20 OBRZUT Tomasz (LKS Orzeł Wojnarowa) 24 14 10 45:41 58,33
21 DYGAS Roman (UKS Płomień Limanowa III) 17 13 4 47:18 76,47
22 SYKTUS Jan (UKS Płomień Limanowa III) 18 13 5 43:21 72,22
23 ŻAROWSKA Sonia (UKS Sęp Wilczyska) 20 13 7 43:30 65,00
24 DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa III) 21 12 9 44:31 57,14
25 ŁUKASIK Andrzej (LKS Orzeł Wojnarowa) 23 11 12 40:42 47,83
26 BRZAZGOŃ Janusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 26 11 15 43:55 42,31
27 DZIEDZIC Marta (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 11 10 1 32:4 90,91
28 PRZYBYLSKI Piotr (MKS Radość Gorlice III) 14 10 4 31:16 71,43
29 ŚMIAŁEK Jerzy (KSTS Forhend Muszyna) 18 10 8 32:34 55,56
30 MATUSIK Szymon (LUKS Solsum Lipie II) 24 10 14 32:45 41,67
31 BOMBA Łukasz (LUKS Solsum Lipie II) 26 10 16 38:55 38,46
32 STEINHOFF Bogumił (LKS Orzeł Wojnarowa) 29 10 19 40:66 34,48
33 BOLSĘGA Henryk (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 8 7 1 22:3 87,50
34 STANISZ Wojciech (UKS Płomień Limanowa III) 9 7 2 23:6 77,78
35 PORĘBA Adam (KSTS Forhend Muszyna) 26 7 19 26:60 26,92
36 URBAŃSKI Adam (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 7 6 1 18:4 85,71
37 WAZ Józef (PTG Sokół Grybów) 12 6 6 23:22 50,00
38 ŁUCZKOWSKI Bogdan (UKS Uran Łukowica) 13 6 7 20:23 46,15
39 JURKOWSKI Piotr (LUKS Solsum Lipie II) 8 5 3 19:10 62,50
40 SZUBRYT Tomasz (KSTS Forhend Muszyna) 16 5 11 19:35 31,25
41 MALINOWSKI Dawid (UKS Uran Łukowica) 19 5 14 23:46 26,32
42 OLEKSY Mateusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 22 5 17 18:56 22,73
43 PYZIK Anna (MKS Radość Gorlice III) 27 5 22 25:66 18,52
44 TALAR Paweł (KS Szczawa) 6 4 2 15:8 66,67
45 POTOK Robert (KSTS Forhend Muszyna) 8 4 4 14:15 50,00
46 APOLA Edward (MKS Radość Gorlice III) 9 4 5 15:20 44,44
47 ŁATKA Tomasz (LKS Orzeł Wojnarowa) 17 4 13 14:40 23,53
48 SUŁKOWSKI Jerzy (KSTS Forhend Muszyna) 21 4 17 24:52 19,05
49 PIETRZAK Krzysztof (KS Szczawa) 4 3 1 11:3 75,00
50 KRÓL Stanisław (PTG Sokół Grybów) 5 3 2 11:6 60,00
51 PIĘTOŃ Robert (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 6 3 3 12:9 50,00
52 MĘŻYK Damian (KSTS Forhend Muszyna) 14 3 11 10:36 21,43
53 PARA Maciej (KSTS Forhend Muszyna) 17 3 14 13:44 17,65
54 WĄSIK Stanisław (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 19 3 16 11:49 15,79
55 SYKTUS Maciej (UKS Płomień Limanowa III) 20 3 17 21:53 15,00
56 CEWKA Piotr (LUKS Solsum Lipie II) 20 3 17 12:54 15,00
57 HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice III) 21 3 18 18:55 14,29
58 STEFAŃSKA Izabela (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 21 3 18 10:56 14,29
59 MATUSIAK Łukasz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 2 2 0 6:0 100,00
60 KOŁODZIEJ Jakub (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 2 2 0 6:2 100,00
61 HONKOWICZ Kacper (MKS Radość Gorlice III) 3 2 1 8:5 66,67
62 LEŚNIAK Kamil (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 3 2 1 8:7 66,67
63 PARAIS Leszek (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 3 2 1 6:6 66,67
64 DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa III) 3 2 1 6:6 66,67
65 OPYD Dawid (KS Szczawa) 4 2 2 9:10 50,00
66 KULIG Krzysztof (UKS Uran Łukowica) 9 2 7 7:23 22,22
67 OPIŁO Zygmunt (LUKS Solsum Lipie II) 9 2 7 6:21 22,22
68 JANOWSKI Julian (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 14 2 12 11:38 14,29
69 KAIM Łukasz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 20 2 18 12:57 10,00
70 ŁYSZCZARZ Robert (UKS Uran Łukowica) 2 1 1 3:4 50,00
71 TABOR Krzysztof (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 3 1 2 3:6 33,33
72 URBAN Krzysztof (PTG Sokół Grybów) 4 1 3 4:11 25,00
73 GANCARCZYK Anna (UKS Uran Łukowica) 7 1 6 5:19 14,29
74 KULCZYK Dominika (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 8 1 7 3:22 12,50
75 JURKOWSKI Łukasz (UKS Uran Łukowica) 11 1 10 8:31 9,09
76 WIĘCEK Mariusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 12 1 11 9:33 8,33
77 JAREK Szymon (MKS Radość Gorlice III) 4 0 4 3:12 0,00
78 MICHALEC Kazimierz (MKS Radość Gorlice III) 2 0 2 1:6 0,00
79 PORĘBSKI Kacper (LUKS Solsum Lipie II) 5 0 5 2:15 0,00
80 SOCHAJ Marcelina (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 8 0 8 3:24 0,00
81 SROKA Tomasz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 11 0 11 4:33 0,00
82 URYGA Kacper (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 3 0 3 1:9 0,00
83 LIGĘZA Jakub (UKS Sęp Wilczyska) 3 0 3 1:9 0,00
84 WIKTOREK Marcin (UKS Płomień Limanowa III) 8 0 8 2:24 0,00
85 GŁÓWCZYK Tobiasz (MKS Radość Gorlice III) 10 0 10 2:30 0,00
86 OPOKA Krzysztof (UKS Uran Łukowica) 6 0 6 1:18 0,00
87 WOŹNIAK Krystian (UKS Płomień Limanowa III) 3 0 3 0:9 0,00
88 TOKARCZYK Krzysztof (UKS Uran Łukowica) 1 0 1 0:3 0,00
89 ZAJĄC Karol (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 3 0 3 0:9 0,00
90 FLOREK Zbigniew (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 1 0 1 0:3 0,00
91 RYBOWICZ Krzysztof (UKS Sęp Wilczyska) 1 0 1 0:3 0,00
92 LEŚNIAK Rafał (UKS Sęp Wilczyska) 5 0 5 0:15 0,00
93 PTAK Jacek (LUKS Solsum Lipie II) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PLICHTA Józef (UKS Sęp Wilczyska) 28 27 1 81:12 96,43
2 SYWAŁA Dawid (UKS Uran Łukowica) 30 28 2 86:17 93,33
3 RYBOWICZ Rafał (UKS Sęp Wilczyska) 27 24 3 75:13 88,89
4 MACIUSZEK Wiesław (PTG Sokół Grybów) 26 23 3 71:11 88,46
5 WOŹNIAK Dominik (UKS Sęp Wilczyska) 17 15 2 46:15 88,24
6 URBAN Mariusz (PTG Sokół Grybów) 24 21 3 64:18 87,50
7 NIEĆ Andrzej (KS Szczawa) 29 25 4 79:20 86,21
8 JASIŃSKI Piotr (UKS Sęp Wilczyska) 19 16 3 51:21 84,21
9 JANIKOWSKI Sławomir (KS Szczawa) 30 24 6 77:24 80,00
10 PĘKALA Andrzej (PTG Sokół Grybów) 23 18 5 58:21 78,26
11 DUDZIK Grzegorz (KS Szczawa) 18 14 4 44:21 77,78
12 PIKSA Karol (UKS Uran Łukowica) 22 17 5 58:25 77,27
13 DYGAS Roman (UKS Płomień Limanowa III) 17 13 4 47:18 76,47
14 SZAREK Marcin (KS Szczawa) 29 22 7 77:32 75,86
15 SYKTUS Jan (UKS Płomień Limanowa III) 18 13 5 43:21 72,22
16 PRZYBYLSKI Piotr (MKS Radość Gorlice III) 14 10 4 31:16 71,43
17 UBIK Jarosław (UKS Płomień Limanowa III) 21 15 6 46:25 71,43
18 KANTOR Michał (LKS Orzeł Wojnarowa) 27 18 9 59:32 66,67
19 ŻAROWSKA Sonia (UKS Sęp Wilczyska) 20 13 7 43:30 65,00
20 DZIEDZIAK Stanisław (PTG Sokół Grybów) 26 16 10 56:32 61,54
21 MÓŁKA Krzysztof (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 27 16 11 56:43 59,26
22 OBRZUT Tomasz (LKS Orzeł Wojnarowa) 24 14 10 45:41 58,33
23 DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa III) 21 12 9 44:31 57,14
24 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Solsum Lipie II) 27 15 12 51:43 55,56
25 ŚMIAŁEK Jerzy (KSTS Forhend Muszyna) 18 10 8 32:34 55,56
26 PYZIK Tomasz (MKS Radość Gorlice III) 30 16 14 59:51 53,33
27 WAZ Józef (PTG Sokół Grybów) 12 6 6 23:22 50,00
28 ŁUKASIK Andrzej (LKS Orzeł Wojnarowa) 23 11 12 40:42 47,83
29 ŁUCZKOWSKI Bogdan (UKS Uran Łukowica) 13 6 7 20:23 46,15
30 BRZAZGOŃ Janusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 26 11 15 43:55 42,31
31 MATUSIK Szymon (LUKS Solsum Lipie II) 24 10 14 32:45 41,67
32 BOMBA Łukasz (LUKS Solsum Lipie II) 26 10 16 38:55 38,46
33 STEINHOFF Bogumił (LKS Orzeł Wojnarowa) 29 10 19 40:66 34,48
34 SZUBRYT Tomasz (KSTS Forhend Muszyna) 16 5 11 19:35 31,25
35 PORĘBA Adam (KSTS Forhend Muszyna) 26 7 19 26:60 26,92
36 MALINOWSKI Dawid (UKS Uran Łukowica) 19 5 14 23:46 26,32
37 ŁATKA Tomasz (LKS Orzeł Wojnarowa) 17 4 13 14:40 23,53
38 OLEKSY Mateusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 22 5 17 18:56 22,73
39 MĘŻYK Damian (KSTS Forhend Muszyna) 14 3 11 10:36 21,43
40 SUŁKOWSKI Jerzy (KSTS Forhend Muszyna) 21 4 17 24:52 19,05
41 PYZIK Anna (MKS Radość Gorlice III) 27 5 22 25:66 18,52
42 PARA Maciej (KSTS Forhend Muszyna) 17 3 14 13:44 17,65
43 WĄSIK Stanisław (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 19 3 16 11:49 15,79
44 SYKTUS Maciej (UKS Płomień Limanowa III) 20 3 17 21:53 15,00
45 CEWKA Piotr (LUKS Solsum Lipie II) 20 3 17 12:54 15,00
46 HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice III) 21 3 18 18:55 14,29
47 JANOWSKI Julian (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 14 2 12 11:38 14,29
48 STEFAŃSKA Izabela (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 21 3 18 10:56 14,29
49 KAIM Łukasz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 20 2 18 12:57 10,00
50 WIĘCEK Mariusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 12 1 11 9:33 8,33
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 SYWAŁA Dawid (UKS Uran Łukowica) 30 28 2 10 8 2 32,0
2 PLICHTA Józef (UKS Sęp Wilczyska) 28 27 1 5 5 0 29,5
3 RYBOWICZ Rafał (UKS Sęp Wilczyska) 27 24 3 10 9 1 28,5
4 NIEĆ Andrzej (KS Szczawa) 29 25 4 8 7 1 28,5
5 JANIKOWSKI Sławomir (KS Szczawa) 30 24 6 10 8 2 28,0
6 MACIUSZEK Wiesław (PTG Sokół Grybów) 26 23 3 9 7 2 26,5
7 SZAREK Marcin (KS Szczawa) 29 22 7 10 8 2 26,0
8 URBAN Mariusz (PTG Sokół Grybów) 24 21 3 7 6 1 24,0
9 KANTOR Michał (LKS Orzeł Wojnarowa) 27 18 9 9 8 1 22,0
10 PĘKALA Andrzej (PTG Sokół Grybów) 23 18 5 7 6 1 21,0
11 PIKSA Karol (UKS Uran Łukowica) 22 17 5 8 5 3 19,5
12 JASIŃSKI Piotr (UKS Sęp Wilczyska) 19 16 3 8 6 2 19,0
13 DZIEDZIAK Stanisław (PTG Sokół Grybów) 26 16 10 8 6 2 19,0
14 OBRZUT Tomasz (LKS Orzeł Wojnarowa) 24 14 10 10 9 1 18,5
15 PYZIK Tomasz (MKS Radość Gorlice III) 30 16 14 9 4 5 18,0
16 MÓŁKA Krzysztof (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 27 16 11 9 3 6 17,5
17 WOŹNIAK Dominik (UKS Sęp Wilczyska) 17 15 2 7 4 3 17,0
18 UBIK Jarosław (UKS Płomień Limanowa III) 21 15 6 7 4 3 17,0
19 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Solsum Lipie II) 27 15 12 10 4 6 17,0
20 DUDZIK Grzegorz (KS Szczawa) 18 14 4 7 5 2 16,5
21 ŻAROWSKA Sonia (UKS Sęp Wilczyska) 20 13 7 6 5 1 15,5
22 DYGAS Roman (UKS Płomień Limanowa III) 17 13 4 5 3 2 14,5
23 SYKTUS Jan (UKS Płomień Limanowa III) 18 13 5 5 2 3 14,0
24 DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa III) 21 12 9 7 1 6 12,5
25 DZIEDZIC Marta (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 11 10 1 4 4 0 12,0
26 ŁUKASIK Andrzej (LKS Orzeł Wojnarowa) 23 11 12 7 2 5 12,0
27 BRZAZGOŃ Janusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 26 11 15 7 2 5 12,0
28 STEINHOFF Bogumił (LKS Orzeł Wojnarowa) 29 10 19 10 4 6 12,0
29 BOMBA Łukasz (LUKS Solsum Lipie II) 26 10 16 9 3 6 11,5
30 PRZYBYLSKI Piotr (MKS Radość Gorlice III) 14 10 4 5 2 3 11,0
31 ŚMIAŁEK Jerzy (KSTS Forhend Muszyna) 18 10 8 6 2 4 11,0
32 MATUSIK Szymon (LUKS Solsum Lipie II) 24 10 14 6 2 4 11,0
33 BOLSĘGA Henryk (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 8 7 1 3 3 0 8,5
34 STANISZ Wojciech (UKS Płomień Limanowa III) 9 7 2 3 2 1 8,0
35 ŁUCZKOWSKI Bogdan (UKS Uran Łukowica) 13 6 7 5 4 1 8,0
36 PORĘBA Adam (KSTS Forhend Muszyna) 26 7 19 8 2 6 8,0
37 URBAŃSKI Adam (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 7 6 1 3 3 0 7,5
38 MALINOWSKI Dawid (UKS Uran Łukowica) 19 5 14 6 4 2 7,0
39 WAZ Józef (PTG Sokół Grybów) 12 6 6 1 1 0 6,5
40 JURKOWSKI Piotr (LUKS Solsum Lipie II) 8 5 3 4 2 2 6,0
41 OLEKSY Mateusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 22 5 17 8 2 6 6,0
42 TALAR Paweł (KS Szczawa) 6 4 2 3 3 0 5,5
43 KRÓL Stanisław (PTG Sokół Grybów) 5 3 2 7 5 2 5,5
44 SZUBRYT Tomasz (KSTS Forhend Muszyna) 16 5 11 5 1 4 5,5
45 SUŁKOWSKI Jerzy (KSTS Forhend Muszyna) 21 4 17 10 3 7 5,5
46 PYZIK Anna (MKS Radość Gorlice III) 27 5 22 9 1 8 5,5
47 APOLA Edward (MKS Radość Gorlice III) 9 4 5 5 2 3 5,0
48 POTOK Robert (KSTS Forhend Muszyna) 8 4 4 2 1 1 4,5
49 ŁATKA Tomasz (LKS Orzeł Wojnarowa) 17 4 13 4 1 3 4,5
50 PARAIS Leszek (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 3 2 1 5 4 1 4,0
51 PIETRZAK Krzysztof (KS Szczawa) 4 3 1 1 1 0 3,5
52 PARA Maciej (KSTS Forhend Muszyna) 17 3 14 6 1 5 3,5
53 WĄSIK Stanisław (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 19 3 16 6 1 5 3,5
54 CEWKA Piotr (LUKS Solsum Lipie II) 20 3 17 5 1 4 3,5
55 SYKTUS Maciej (UKS Płomień Limanowa III) 20 3 17 7 1 6 3,5
56 HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice III) 21 3 18 7 1 6 3,5
57 PIĘTOŃ Robert (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 6 3 3 1 0 1 3,0
58 OPIŁO Zygmunt (LUKS Solsum Lipie II) 9 2 7 5 2 3 3,0
59 MĘŻYK Damian (KSTS Forhend Muszyna) 14 3 11 3 0 3 3,0
60 STEFAŃSKA Izabela (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 21 3 18 7 0 7 3,0
61 MATUSIAK Łukasz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 2 2 0 1 1 0 2,5
62 DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa III) 3 2 1 1 1 0 2,5
63 HONKOWICZ Kacper (MKS Radość Gorlice III) 3 2 1 1 1 0 2,5
64 KOŁODZIEJ Jakub (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 2 2 0 2 0 2 2,0
65 LEŚNIAK Kamil (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 3 2 1 0 0 0 2,0
66 OPYD Dawid (KS Szczawa) 4 2 2 1 0 1 2,0
67 KULIG Krzysztof (UKS Uran Łukowica) 9 2 7 2 0 2 2,0
68 JANOWSKI Julian (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 14 2 12 4 0 4 2,0
69 KAIM Łukasz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 20 2 18 6 0 6 2,0
70 JURKOWSKI Łukasz (UKS Uran Łukowica) 11 1 10 5 2 3 2,0
71 URBAN Krzysztof (PTG Sokół Grybów) 4 1 3 1 1 0 1,5
72 WIĘCEK Mariusz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 12 1 11 2 1 1 1,5
73 ŁYSZCZARZ Robert (UKS Uran Łukowica) 2 1 1 0 0 0 1,0
74 TABOR Krzysztof (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 3 1 2 0 0 0 1,0
75 GANCARCZYK Anna (UKS Uran Łukowica) 7 1 6 1 0 1 1,0
76 KULCZYK Dominika (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 8 1 7 2 0 2 1,0
77 MICHALEC Kazimierz (MKS Radość Gorlice III) 2 0 2 1 1 0 0,5
78 TOKARCZYK Krzysztof (UKS Uran Łukowica) 1 0 1 1 1 0 0,5
79 GŁÓWCZYK Tobiasz (MKS Radość Gorlice III) 10 0 10 2 1 1 0,5
80 LIGĘZA Jakub (UKS Sęp Wilczyska) 3 0 3 1 1 0 0,5
81 BOŃCZAK Stanisław (MKS Radość Gorlice III) 0 0 0 1 1 0 0,5
82 RYBOWICZ Krzysztof (UKS Sęp Wilczyska) 1 0 1 1 0 1 0,0
83 OPOKA Krzysztof (UKS Uran Łukowica) 6 0 6 2 0 2 0,0
84 PTAK Jacek (LUKS Solsum Lipie II) 1 0 1 1 0 1 0,0
85 SOCHAJ Marcelina (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 8 0 8 2 0 2 0,0
86 ZAJĄC Karol (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 3 0 3 0 0 0 0,0
87 URYGA Kacper (UKS Arka Start Nowy Sącz II) 3 0 3 1 0 1 0,0
88 WIKTOREK Marcin (UKS Płomień Limanowa III) 8 0 8 4 0 4 0,0
89 WOŹNIAK Krystian (UKS Płomień Limanowa III) 3 0 3 1 0 1 0,0
90 JAREK Szymon (MKS Radość Gorlice III) 4 0 4 0 0 0 0,0
91 FLOREK Zbigniew (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 1 0 1 1 0 1 0,0
92 LEŚNIAK Rafał (UKS Sęp Wilczyska) 5 0 5 0 0 0 0,0
93 SROKA Tomasz (KS Spektrum-Karpol Słopnice III) 11 0 11 4 0 4 0,0
94 PORĘBSKI Kacper (LUKS Solsum Lipie II) 5 0 5 0 0 0 0,0
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu