V liga rejon Nowy Sącz
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2022-09-25 10:00 1 UKS Uran Łukowica - KSTS Forhend Muszyna 9:5 🏓
2022-09-24 17:00 2 MKS Radość Gorlice III - PTG Sokół Grybów 2:12 🏓
2022-09-21 18:00 3 LKS Orzeł Wojnarowa - UKS Sęp Wilczyska 3:11 🏓
2022-09-23 19:00 4 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - UKS Płomień Limanowa III 10:4 🏓
2022-09-24 16:00 5 KS Szczawa - LUKS Solsum Lipie II 12:2 🏓
Runda 1 - Kolejka 2
2022-10-14 18:00 6 UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Uran Łukowica 7:7 🏓
2022-10-02 10:00 7 KSTS Forhend Muszyna - MKS Radość Gorlice III 4:10 🏓
2022-10-01 17:00 8 PTG Sokół Grybów - LKS Orzeł Wojnarowa 12:2 🏓
2022-10-02 11:00 9 UKS Sęp Wilczyska - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 13:1 🏓
2022-10-02 14:00 10 UKS Płomień Limanowa III - KS Szczawa 4:10 🏓
Runda 1 - Kolejka 3
2022-10-21 18:00 11 MKS Radość Gorlice III - UKS Arka Start Nowy Sącz II 8:6 🏓
2022-10-23 16:00 12 LKS Orzeł Wojnarowa - KSTS Forhend Muszyna 11:3 🏓
2022-10-14 19:00 13 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - PTG Sokół Grybów 1:13 🏓
2022-10-22 16:00 14 KS Szczawa - UKS Sęp Wilczyska 5:9 🏓
2022-10-16 11:00 15 LUKS Solsum Lipie II - UKS Płomień Limanowa III 9:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 4
2022-10-28 18:00 16 UKS Arka Start Nowy Sącz II - LKS Orzeł Wojnarowa 7:7 🏓
2022-10-30 10:00 17 UKS Uran Łukowica - MKS Radość Gorlice III 11:3 🏓
2022-10-30 10:00 18 KSTS Forhend Muszyna - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 6:8 🏓
2022-11-19 15:00 19 PTG Sokół Grybów - KS Szczawa 7:7 🏓
2022-10-30 11:00 20 UKS Sęp Wilczyska - LUKS Solsum Lipie II 13:1 🏓
Runda 1 - Kolejka 5
2022-11-11 19:00 21 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - UKS Arka Start Nowy Sącz II 9:5 🏓
2022-11-11 17:00 22 LKS Orzeł Wojnarowa - UKS Uran Łukowica 8:6 🏓
2022-11-12 14:00 23 KS Szczawa - KSTS Forhend Muszyna 14:0 🏓
2022-11-13 11:00 24 LUKS Solsum Lipie II - PTG Sokół Grybów 0:14 🏓
2022-11-13 14:00 25 UKS Płomień Limanowa III - UKS Sęp Wilczyska 5:9 🏓
Runda 1 - Kolejka 6
2022-11-25 18:00 26 UKS Arka Start Nowy Sącz II - KS Szczawa 0:14 🏓
2022-11-27 10:00 27 UKS Uran Łukowica - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 12:2 🏓
2022-11-25 18:00 28 MKS Radość Gorlice III - LKS Orzeł Wojnarowa 2:12 🏓
2022-11-27 10:00 29 KSTS Forhend Muszyna - LUKS Solsum Lipie II 6:8 🏓
2022-11-26 17:00 30 PTG Sokół Grybów - UKS Płomień Limanowa III 9:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 7
2022-11-21 18:00 31 LUKS Solsum Lipie II - UKS Arka Start Nowy Sącz II 9:5 🏓
2022-12-03 16:00 32 KS Szczawa - UKS Uran Łukowica 11:3 🏓
2022-12-02 19:00 33 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - MKS Radość Gorlice III 9:5 🏓
2022-12-18 12:00 34 UKS Płomień Limanowa III - KSTS Forhend Muszyna 9:5 🏓
2022-12-04 11:00 35 UKS Sęp Wilczyska - PTG Sokół Grybów 9:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 8
2022-12-16 18:00 36 UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Płomień Limanowa III 4:10 🏓
2022-12-11 10:00 37 UKS Uran Łukowica - LUKS Solsum Lipie II 12:2 🏓
2022-12-09 18:00 38 MKS Radość Gorlice III - KS Szczawa 3:11 🏓
2022-12-16 19:00 39 LKS Orzeł Wojnarowa - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 11:3 🏓
2022-12-11 10:00 40 KSTS Forhend Muszyna - UKS Sęp Wilczyska 0:14 🏓
Runda 1 - Kolejka 9
2023-01-08 11:00 41 UKS Sęp Wilczyska - UKS Arka Start Nowy Sącz II 11:3 🏓
2023-01-08 14:00 42 UKS Płomień Limanowa III - UKS Uran Łukowica 8:6 🏓
2023-01-08 11:00 43 LUKS Solsum Lipie II - MKS Radość Gorlice III 6:8 🏓
2023-01-07 16:00 44 KS Szczawa - LKS Orzeł Wojnarowa 13:1 🏓
2023-01-07 17:00 45 PTG Sokół Grybów - KSTS Forhend Muszyna 9:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 10
2023-01-13 18:00 46 UKS Arka Start Nowy Sącz II - PTG Sokół Grybów 1:13 🏓
2023-01-13 19:30 47 UKS Uran Łukowica - UKS Sęp Wilczyska 3:11 🏓
2023-01-13 18:00 48 MKS Radość Gorlice III - UKS Płomień Limanowa III 2:12 🏓
2023-01-15 16:00 49 LKS Orzeł Wojnarowa - LUKS Solsum Lipie II 10:4 🏓
2023-01-13 19:00 50 KS Spektrum-Karpol Słopnice III - KS Szczawa 1:13 🏓
Runda 1 - Kolejka 11
2023-01-05 17:00 51 KSTS Forhend Muszyna - UKS Arka Start Nowy Sącz II 7:7 🏓
2023-01-28 17:00 52 PTG Sokół Grybów - UKS Uran Łukowica 10:4 🏓
2023-01-29 11:00 53 UKS Sęp Wilczyska - MKS Radość Gorlice III 10:4 🏓
2023-01-29 14:00 54 UKS Płomień Limanowa III - LKS Orzeł Wojnarowa 10:4 🏓
2023-01-29 11:00 55 LUKS Solsum Lipie II - KS Spektrum-Karpol Słopnice III 11:3 🏓
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu