V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2021-01-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-21 10:00 46 UKS „Villa Verde” Olesno V - TG „Sokół” Brzesko 4:14 tak
1   A LIPOWICZ Kacper W PIĘKOSZ Jakub 1:3 (5:11, 11:5, 8:11, 7:11) 0:1
2   B WAJDA Kamil X PUT Maciej 2:3 (11:8, 10:12, 10:12, 11:7, 8:11) 0:2
3   C DROŻDŻ Jarosław Y RACHFAŁ Maciej 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 0:3
4   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z NOWAK Dawid 0:3 (9:11, 11:13, 12:14) 0:4
5   A DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
W PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
2:3 (11:7, 7:11, 5:11, 11:6, 10:12) 0:5
6   B WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
X NOWAK Dawid
RACHFAŁ Maciej
2:3 (11:6, 11:8, 3:11, 9:11, 10:12) 0:6
7   A LIPOWICZ Kacper X PUT Maciej 2:3 (9:11, 11:6, 11:9, 7:11, 6:11) 0:7
8   B WAJDA Kamil W PIĘKOSZ Jakub 2:3 (11:6, 8:11, 11:5, 4:11, 7:11) 0:8
9   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y RACHFAŁ Maciej 3:2 (5:11, 11:5, 5:11, 11:8, 11:9) 1:8
10   C JAJE Tomasz Z NOWAK Dawid 0:3 (9:11, 2:11, 8:11) 1:9
11   A LIPOWICZ Kacper Y RACHFAŁ Maciej 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:10
12   C JAJE Tomasz W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:11
13   B WAJDA Kamil Z NOWAK Dawid 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 12:14) 1:12
14   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian X PUT Maciej 3:2 (8:11, 9:11, 11:5, 13:11, 11:3) 2:12
15   A LIPOWICZ Kacper Z NOWAK Dawid 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 3:12
16   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian W PIĘKOSZ Jakub 1:3 (7:11, 13:11, 9:11, 12:14) 3:13
17   B WAJDA Kamil Y RACHFAŁ Maciej 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 4:13
18   C JAJE Tomasz X PUT Maciej 1:3 (7:11, 7:11, 11:4, 10:12) 4:14
2021-03-06 16:00 47 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10 tak
1   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej W TOBIASZ Andrzej 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:7) 1:0
2   B KOZIOŁ Wiesław X KRAWIEC Kamil 3:0 (11:4, 11:4, 15:13) 2:0
3   C KANIA Jan Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 2:1
4   D PODGÓRSKI Jan Z RUSEK Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 2:2
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 6:11) 2:3
6   B KOZIOŁ Wiesław
SZMYD Zygmunt
X KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:6) 3:3
7   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej X KRAWIEC Kamil 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:8) 4:3
8   B KOZIOŁ Wiesław W TOBIASZ Andrzej 3:2 (11:5, 11:9, 7:11, 5:11, 11:8) 5:3
9   D PODGÓRSKI Jan Y CZUPRYNA Andrzej 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 7:11) 5:4
10   C KANIA Jan Z RUSEK Andrzej 2:3 (11:8, 8:11, 9:11, 11:9, 8:11) 5:5
11   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (11:9, 3:11, 11:5, 7:11, 11:8) 6:5
12   C KANIA Jan W TOBIASZ Andrzej 0:3 (2:11, 7:11, 8:11) 6:6
13   B KOZIOŁ Wiesław Z RUSEK Andrzej 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 6:7
14   D PODGÓRSKI Jan X KRAWIEC Kamil 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 6:8
15   A KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z RUSEK Andrzej 3:0 (14:12, 11:9, 11:3) 7:8
16   D PODGÓRSKI Jan W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 7:9
17   B KOZIOŁ Wiesław Y CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) 8:9
18   C SZMYD Zygmunt X KRAWIEC Kamil 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 8:10
2021-02-18 18:30 48 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 8:10 tak
1   A KRAS Nikodem W SIKOŃ Mateusz 3:2 (12:10, 10:12, 11:13, 11:3, 11:3) 1:0
2   B NAGEL Nikodem X NIEĆ Tomasz 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 2:0
3   C RAMIAN Marcin Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 2:1
4   D KRAKOWSKI Paweł Z SERAFIN Mateusz 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 2:2
5   A KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
W SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 2:3
6   B KRAKOWSKI Paweł
RAMIAN Marcin
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 2:4
7   A KRAS Nikodem X NIEĆ Tomasz 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 15:13) 3:4
8   B NAGEL Nikodem W SIKOŃ Mateusz 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:8) 4:4
9   D KRAKOWSKI Paweł Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (2:11, 7:11, 2:11) 4:5
10   C RAMIAN Marcin Z SERAFIN Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 4:6
11   A KRAS Nikodem Y KANOWNIK Kajetan 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 8:11) 4:7
12   C RAMIAN Marcin W SIKOŃ Mateusz 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 8:11) 4:8
13   B NAGEL Nikodem Z SERAFIN Mateusz 1:3 (4:11, 11:9, 13:15, 9:11) 4:9
14   D KRAKOWSKI Paweł X NIEĆ Tomasz 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 10:12, 11:9) 5:9
15   A KRAS Nikodem Z SERAFIN Mateusz 3:2 (9:11, 8:11, 13:11, 11:7, 12:10) 6:9
16   D KRAKOWSKI Paweł W TOMKOWSKI Dawid 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) 7:9
17   B NAGEL Nikodem Y KANOWNIK Kajetan 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 9:11) 7:10
18   C RAMIAN Marcin X PIECH Jan 3:1 (11:2, 11:8, 10:12, 11:8) 8:10
2021-03-20 11:00 49 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów
2021-02-28 11:00 50 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 tak
1   A SZUMILAS Władysław W WINKLER Paweł 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 0:1
2   B CHOLEWA Dariusz X MADUZIA Leszek 3:1 (11:7, 14:16, 11:2, 11:3) 1:1
3   C NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y WINKLER Grzegorz 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) 1:2
4   D GAJOWY Mateusz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 1:3
5   A GAJOWY Mateusz
CIERNIAK Konrad
W WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
0:3 (1:11, 6:11, 6:11) 1:4
6   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
X SZCZEPAŃSKI Andrzej
SZCZEPAŃSKI Oliwier
3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:5) 2:4
7   A SZUMILAS Władysław X MADUZIA Leszek 1:3 (8:11, 11:13, 11:8, 4:11) 2:5
8   B CHOLEWA Dariusz W WINKLER Paweł 2:3 (13:11, 5:11, 7:11, 11:6, 5:11) 2:6
9   D GAJOWY Mateusz Y WINKLER Grzegorz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 2:7
10   C NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 2:8
11   A SZUMILAS Władysław Y WINKLER Grzegorz 1:3 (5:11, 11:5, 7:11, 5:11) 2:9
12   C CIERNIAK Konrad W WINKLER Paweł 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 2:10
13   B MLECZKO Mateusz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 1:11, 10:12) 2:11
14   D GAJOWY Mateusz X MADUZIA Leszek 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 2:12
15   A SZUMILAS Władysław Z SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:0 (11:1, 11:5, 11:3) 3:12
16   D GAJOWY Mateusz W WINKLER Paweł 1:3 (12:14, 11:8, 5:11, 3:11) 3:13
17   B MLECZKO Mateusz Y CHŁOPEK Błażej 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 3:14
18   C CIERNIAK Konrad X PRZEKLASA Karol 3:1 (13:11, 11:8, 10:12, 12:10) 4:14
2021-01-23 11:00 65 UKS „Królewski Biecz” - MKS „Tarnovia” Tarnów II 16:2 tak
1   A CICHOŃ Łukasz W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 11:7) 1:0
2   B MARKOWICZ Marcin X MILÓWKA Julia 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 1:1
3   C DUDEK Adam Y HABA Oliwia 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 2:1
4   D PYZIK Stanisław Z ŚWIĄTEK Emilia 3:1 (4:11, 11:7, 12:10, 11:6) 3:1
5   A CICHOŃ Łukasz
MARKOWICZ Marcin
W MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:2 (11:8, 6:11, 3:11, 12:10, 11:6) 4:1
6   B DUDEK Adam
SARAD Kamil
X HABA Oliwia
ŚWIĄTEK Emilia
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 5:1
7   A CICHOŃ Łukasz X MILÓWKA Julia 3:2 (11:7, 11:9, 7:11, 15:17, 11:8) 6:1
8   B MARKOWICZ Marcin W ŚWIĄTEK Maja 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 6:2
9   D SARAD Kamil Y HABA Oliwia 3:2 (11:9, 7:11, 9:11, 11:8, 11:4) 7:2
10   C DUDEK Adam Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 8:2
11   A CICHOŃ Łukasz Y HABA Oliwia 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 9:2
12   C DUDEK Adam W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:6) 10:2
13   B MARKOWICZ Marcin Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 11:2
14   D SARAD Kamil X MILÓWKA Julia 3:1 (14:12, 11:8, 9:11, 11:9) 12:2
15   A CICHOŃ Łukasz Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 13:2
16   D SARAD Kamil W ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 14:2
17   B MARKOWICZ Marcin Y HABA Oliwia 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:4) 15:2
18   C DUDEK Adam X MILÓWKA Julia 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:6) 16:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11