MOKSiR Czchów (M)
Klub: MOKSiR Czchów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Publiczne Gimnazjum w Czchowie
ul. Sądecka 185
32-860 Czchów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BACZ Andrzej 1948 M 4968 2020-09-07 1661
2 BRZĘK Olivier 2009 M 4977 2020-09-07 3003
3 HAJDUGA Natalia 2011 K 4981 2020-09-07 3074
4 JEWUŁA Łukasz 2009 M 4980 2020-09-07 3196
5 KANOWNIK Kajetan 2008 M 4969 2020-09-07 2175
6 KORNAŚ Karol 2010 M 4979 2020-09-07 3195
7 KOSTRZEWA Kacper 2009 M 4970 2020-09-07 2674
8 ŁAGOSZ Aleksandra 2008 K 10896 2020-12-15 3342
9 NIEĆ Andrzej 2005 M 4971 2020-09-07 2211
10 NIEĆ Tomasz 2008 M 4972 2020-09-07 2894
11 PATTOCY Patryk 2008 M 4978 2020-09-07 3194
12 PIECH Jan 2008 M 4973 2020-09-07 2893
13 ROŻKOWICZ Błażej 2010 M 10897 2020-12-15 3343
14 SERAFIN Mateusz 2005 M 4974 2020-09-07 2891
15 SIKOŃ Mateusz 2005 M 4976 2020-09-07 3192
16 TOMKOWSKI Dawid 2011 M 4975 2020-09-07 2780
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2020-10-02 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOKSiR Czchów 13:5 (S) ⇓
2 5T 1/2 2020-10-13 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko 5:13 (S) ⇓
3 5T 1/3 2020-10-24 10:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - MOKSiR Czchów 4:14 (S) ⇑
4 5T 1/4 2020-11-19 18:30 MOKSiR Czchów - UKS „Fortem” Pawęzów 8:10 (S) ⇓
5 5T 1/5 2020-11-26 18:30 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7 (S) ⇑
6 5T 1/6 2020-12-06 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - MOKSiR Czchów 8:10 (S) ⇑
7 5T 1/9 2020-12-17 19:00 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇑
8 5T 1/8 2021-01-10 11:00 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 7:11 (S) ⇑
9 5T 1/10 2021-02-18 18:30 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 8:10 (S) ⇑
10 5T 1/7 2021-02-27 10:00 MOKSiR Czchów - UKS „Królewski Biecz” 15:3 (S) ⇑
11 5T 1/11 2021-03-11 18:30 MOSiR Tuchów - MOKSiR Czchów 4:14 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0 3,0     1,0     0,0   5
2 (D) TG „Sokół” Brzesko 1,0 3,0     0,0   1,0     5
3 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II 3,5 4,5   3,5 2,5         14
4 (D) UKS „Fortem” Pawęzów 2,0 3,0     2,0   1,0     8
5 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 3,0 4,5     0,5   2,0 1,0 0,0 11
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V 3,5 2,0         3,5 1,0   10
7 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 2,5 2,5   1,0 2,5 0,0 2,5 1,0 0,0 12
8 (W) UKS „Sokół” Żabno 2,5 2,5   0,0 3,5 0,0 1,5 1,0 0,0 11
9 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II   4,5     0,5 0,0 3,5 1,5 0,0 10
10 (D) UKS „Królewski Biecz” 3,5 4,5     2,5   4,5   0,0 15
11 (W) MOSiR Tuchów 2,5 2,5 0,0   2,5 1,0 2,0 2,5 1,0 14
Razem 25,0 36,5 0,0 4,5 17,5 1,0 21,5 8,0 1,0 115
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BACZ Andrzej 1948 M 4968 2020-09-07 1661
2 KANOWNIK Kajetan 2008 M 4969 2020-09-07 2175
3 KORNAŚ Karol 2010 M 4979 2020-09-07 3195
4 KOSTRZEWA Kacper 2009 M 4970 2020-09-07 2674
5 NIEĆ Tomasz 2008 M 4972 2020-09-07 2894
6 PIECH Jan 2008 M 4973 2020-09-07 2893
7 SERAFIN Mateusz 2005 M 4974 2020-09-07 2891
8 SIKOŃ Mateusz 2005 M 4976 2020-09-07 3192
9 TOMKOWSKI Dawid 2011 M 4975 2020-09-07 2780