UKS „Sokół” Żabno (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Seweryn Nagórzański (tel. 691 996 489)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHOLEWA Dariusz 1998 M 7099 2020-09-10 189
2 CIERNIAK Konrad 2008 M 3406 2020-09-01 2774
3 GAJOWY Mateusz 2006 M 3407 2020-09-01 1915
4 KALITA Michał 2008 M 3408 2020-09-01 2804
5 MLECZKO Mateusz 2004 M 3409 2020-09-01 2364
6 NAGÓRZAŃSKI Seweryn Jakub 1984 M 3402 2020-09-01 3209
7 SZUMILAS Władysław Józef 1976 M 3403 2020-09-01 3210
8 WADAS Igor 2007 M 3410 2020-09-01 2918
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2020-10-04 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 (S) ⇑
2 5T 1/2 2020-10-09 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 2:16 (S) ⇑
3 5T 1/3 2020-10-25 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:12 (S) ⇓
4 5T 1/4 2020-11-19 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Sokół” Żabno 9:9 (S) ⇔
5 5T 1/6 2020-12-11 18:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Sokół” Żabno 11:7 (S) ⇓
6 5T 1/7 2020-12-20 13:00 MOSiR Tuchów - UKS „Sokół” Żabno 3:15 (S) ⇑
7 5T 1/8 2021-01-10 11:00 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 7:11 (S) ⇓
8 5T 1/5 2021-02-18 18:00 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13 (S) ⇓
9 5T 1/10 2021-02-28 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 (S) ⇓
10 5T 1/9 2021-03-07 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Sokół” Żabno 6:12 (S) ⇑
11 5T 1/11 2021-03-09 17:00 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Sokół” Żabno 4:14 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   2,0   3,0 4,5 4,5 14
2 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II   2,5   4,5 4,5 4,5 16
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   0,0 0,0 1,5 2,5 2,0 6
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V   0,0   3,5 3,5 2,0 9
5 (W) TG „Sokół” Brzesko 2,0 0,0   2,0 1,0 2,0 7
6 (W) MOSiR Tuchów 2,0 3,0   4,5 2,5 3,0 15
7 (D) MOKSiR Czchów 4,0 0,0 0,0 1,0 1,0 1,0 7
8 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 4,0 0,0   0,0 1,0 0,0 5
9 (D) UKS „Fortem” Pawęzów 1,0 1,0 0,0 0,0 0,5 1,5 4
10 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II   1,5 3,0 3,0 4,5   12
11 (W) UKS „Królewski Biecz” 4,0 3,5 2,0 4,5     14
Razem 17,0 13,5 5,0 27,5 25,5 20,5 109
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHOLEWA Dariusz 1998 M 7099 2020-09-10 189
2 CIERNIAK Konrad 2008 M 3406 2020-09-01 2774
3 GAJOWY Mateusz 2006 M 3407 2020-09-01 1915
4 MLECZKO Mateusz 2004 M 3409 2020-09-01 2364
5 NAGÓRZAŃSKI Seweryn Jakub 1984 M 3402 2020-09-01 3209
6 SZUMILAS Władysław Józef 1976 M 3403 2020-09-01 3210