UKS „Jordan” Zakliczyn II (M)
Klub: UKS „Jordan” Zakliczyn
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HEŁMECKI Szymon 2001 M 5221 2020-09-07 1025
2 KOBYLARCZYK Kacper 2006 M 5223 2020-09-07 2180
3 KRAKOWSKI Paweł 1977 M 5911 2020-09-08 3202
4 KRAKOWSKI Sebastian 2008 M 5224 2020-09-07 2149
5 KRAS Nikodem 2008 M 5225 2020-09-07 2675
6 KWIEK Kacper 2011 M 5232 2020-09-07 3200
7 MARTYKA Bartłomiej 2005 M 5226 2020-09-07 1465
8 MRÓZ Jakub 2003 M 5227 2020-09-07 1406
9 MRÓZ Patryk 2010 M 5234 2020-09-07 3002
10 NAGEL Kacper 2006 M 5228 2020-09-07 2145
11 NAGEL Nikodem 2010 M 5229 2020-09-07 2721
12 RAMIAN Marcin 2008 M 10895 2020-12-15 3345
13 SIKOŃ Maciej 2007 M 5230 2020-09-07 2181
14 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 5222 2020-09-07 1141
15 WĘGLARCZYK Jan 2006 M 5233 2020-09-07 3201
16 ZBYLUT Patryk 2005 M 5231 2020-09-07 1268
17 ZWOLEŃ Konrad 2007 M 10894 2020-12-15 3344
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2020-10-03 11:00 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9 (S) ⇔
2 5T 1/2 2020-10-09 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 2:16 (S) ⇓
3 5T 1/3 2020-10-23 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17 (S) ⇓
4 5T 1/4 2020-11-18 19:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn II 13:5 (S) ⇓
5 5T 1/5 2020-11-28 17:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11 (S) ⇑
6 5T 1/7 2020-12-18 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 2:16 (S) ⇓
7 5T 1/10 2021-02-18 18:30 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 8:10 (S) ⇓
8 5T 1/6 2021-02-19 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 (S) ⇓
9 5T 1/8 2021-02-20 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Jordan” Zakliczyn II 12:6 (S) ⇓
10 5T 1/9 2021-02-23 16:00 MOSiR Tuchów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 4:14 (S) ⇑
11 5T 1/11 2021-03-26 16:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1 (W) UKS „Królewski Biecz” 0,0     2,0       3,0   4,0     9
2 (D) UKS „Sokół” Żabno 0,0 0,0 0,0 1,0       1,0     0,0   2
3 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   0,0 0,0 0,0       0,0   1,0 0,0   1
4 (W) TG „Sokół” Brzesko 1,0   1,0 2,0       1,0         5
5 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II 0,0 1,0 3,0 3,5       3,5         11
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 0,0   1,0 0,0   0,0   1,0         2
7 (D) MOKSiR Czchów   2,0   3,0       2,0 1,0       8
8 (D) UKS „Fortem” Pawęzów   0,0 0,0 1,0 2,0     0,0 1,0   0,0 0,0 4
9 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V   1,0   1,5       2,5 1,0       6
10 (W) MOSiR Tuchów   2,5 1,5 3,5   0,0   4,5     0,0 2,0 14
11 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów     1,5 2,5     0,5 4,0 2,5       11
Razem 1,0 6,5 8,0 20,0 2,0 0,0 0,5 22,5 5,5 5,0 0,0 2,0 73
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KOBYLARCZYK Kacper 2006 M 5223 2020-09-07 2180
2 KRAKOWSKI Paweł 1977 M 5911 2020-09-08 3202
3 KRAKOWSKI Sebastian 2008 M 5224 2020-09-07 2149
4 KRAS Nikodem 2008 M 5225 2020-09-07 2675
5 MRÓZ Jakub 2003 M 5227 2020-09-07 1406
6 MRÓZ Patryk 2010 M 5234 2020-09-07 3002
7 NAGEL Kacper 2006 M 5228 2020-09-07 2145
8 NAGEL Nikodem 2010 M 5229 2020-09-07 2721
9 RAMIAN Marcin 2008 M 10895 2020-12-15 3345
10 SIKOŃ Maciej 2007 M 5230 2020-09-07 2181
11 WĘGLARCZYK Jan 2006 M 5233 2020-09-07 3201
12 ZWOLEŃ Konrad 2007 M 10894 2020-12-15 3344