UKS „Fortem” Pawęzów (M)
Klub: UKS „Fortem” Pawęzów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Batalionu "BARBARA" AK w Pawęzowie
Pawęzów 66
33-103 Tarnów
Sprzęt: piłki Gewo Select Pro ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Szczepański (tel. 507 472 611)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHŁOPEK Błażej 2006 M 5052 2020-09-05 3120
2 MADUZIA Leszek 1979 M 5050 2020-09-05 3125
3 PRZEKLASA Karol 2006 M 5051 2020-09-05 3118
4 RZEPKA Grzegorz 2009 M 5054 2020-09-05 3122
5 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M 5046 2020-09-05 1911
6 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 M 5047 2020-09-05 1916
7 WINKLER Grzegorz 1980 M 5048 2020-09-05 3123
8 WINKLER Hubert 2009 M 5053 2020-09-05 3121
9 WINKLER Paweł 1978 M 5049 2020-09-05 3124
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2020-10-04 12:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6 (S) ⇑
2 5T 1/2 2020-10-18 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Fortem” Pawęzów 3:15 (S) ⇑
3 5T 1/4 2020-11-19 18:30 MOKSiR Czchów - UKS „Fortem” Pawęzów 8:10 (S) ⇑
4 5T 1/5 2020-11-29 12:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Sobolik” Sobolów 17:1 (S) ⇑
5 5T 1/3 2020-12-16 18:30 UKS „Fortem” Pawęzów - MOSiR Tuchów 16:2 (S) ⇑
6 5T 1/7 2020-12-19 17:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 16:2 (S) ⇑
7 5T 1/6 2021-02-19 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 (S) ⇑
8 5T 1/8 2021-02-20 10:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 (S) ⇑
9 5T 1/11 2021-02-27 15:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 (S) ⇑
10 5T 1/10 2021-02-28 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 (S) ⇑
11 5T 1/9 2021-03-07 11:00 UKS „Fortem” Pawęzów - UKS „Królewski Biecz” 16:2 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 1,0 2,5   0,0 1,5 1,0 3,5 0,0 2,5 12
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V   4,5 0,0   2,5 0,0 4,5   3,5 15
3 (W) MOKSiR Czchów         3,5 0,5 3,5 1,0 1,5 10
4 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,0 2,5 2,0   0,5 1,0 2,5 2,0 2,5 17
5 (D) MOSiR Tuchów 2,0   1,0     2,5 2,5 4,5 3,5 16
6 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   4,0     4,5 0,5 3,5   3,5 16
7 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II 2,5 3,0 0,0     1,5   3,5 3,5 14
8 (W) TG „Sokół” Brzesko   4,0     3,0   4,5 0,0 2,5 14
9 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II 1,5   0,0   3,0 1,5 4,5 3,5   14
10 (W) UKS „Sokół” Żabno 1,0 2,0 0,0   3,0 0,0 3,5   4,5 14
11 (D) UKS „Królewski Biecz” 4,5 4,5 1,0     3,5 2,5     16
Razem 16,5 27,0 4,0 0,0 21,5 12,0 35,0 14,5 27,5 158
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHŁOPEK Błażej 2006 M 5052 2020-09-05 3120
2 MADUZIA Leszek 1979 M 5050 2020-09-05 3125
3 PRZEKLASA Karol 2006 M 5051 2020-09-05 3118
4 RZEPKA Grzegorz 2009 M 5054 2020-09-05 3122
5 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M 5046 2020-09-05 1911
6 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 M 5047 2020-09-05 1916
7 WINKLER Grzegorz 1980 M 5048 2020-09-05 3123
8 WINKLER Hubert 2009 M 5053 2020-09-05 3121
9 WINKLER Paweł 1978 M 5049 2020-09-05 3124