TG „Sokół” Brzesko (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wacław Piękosz (tel. 504 965 748)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HAZIK Jakub 1971 M 4957 2020-09-07 1342
2 JONAK Maciej 2006 M 4964 2020-09-07 3206
3 KRUPIŃSKI Jakub 2006 M 4967 2020-09-07 3205
4 NOWAK Dawid 2004 M 4958 2020-09-07 2353
5 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 4959 2020-09-07 2336
6 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 4960 2020-09-07 2335
7 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 4956 2020-09-07 2337
8 PUT Gabriela 2005 K 4961 2020-09-07 2922
9 PUT Maciej 2004 M 4962 2020-09-07 2377
10 RACHFAŁ Maciej 2007 M 4963 2020-09-07 2643
11 RYDZ Kevin 2007 M 4965 2020-09-07 3207
12 WOLNIK Karol 2008 M 4966 2020-09-07 3208
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2020-10-03 11:00 TG „Sokół” Brzesko - MOSiR Tuchów 16:2 (S) ⇑
2 5T 1/2 2020-10-13 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko 5:13 (S) ⇑
3 5T 1/3 2020-10-25 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko 6:12 (S) ⇑
4 5T 1/4 2020-11-18 19:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn II 13:5 (S) ⇑
5 5T 1/5 2020-11-28 11:00 UKS „Królewski Biecz” - TG „Sokół” Brzesko 0:18 WO ⇑
6 5T 1/6 2020-12-11 18:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Sokół” Żabno 11:7 (S) ⇑
7 5T 1/7 2020-12-17 17:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - TG „Sokół” Brzesko 0:18 (S) ⇑
8 5T 1/9 2021-02-17 18:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6 (S) ⇑
9 5T 1/8 2021-02-20 10:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 (S) ⇓
10 5T 1/10 2021-02-21 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - TG „Sokół” Brzesko 4:14 (S) ⇑
11 5T 1/11 2021-02-27 16:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko 10:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) MOSiR Tuchów   4,5 2,5   1,0 3,5 4,5 16
2 (W) MOKSiR Czchów 0,0   4,5 2,5   2,5 3,5 13
3 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   2,5 2,5 4,5   2,5   12
4 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 0,0 3,5 2,5   0,0 2,5 4,5 13
5 (W) UKS „Królewski Biecz”               0
6 (D) UKS „Sokół” Żabno   0,5 4,5     4,5 1,5 11
7 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów II   4,5 4,5     4,5 4,5 18
8 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   3,0 3,5 0,5 0,0 3,5 1,5 12
9 (D) UKS „Fortem” Pawęzów   0,0 2,5 1,0   0,5 0,0 4
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V   3,5 4,5     3,5 2,5 14
11 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   1,0 3,0 1,5   1,0 1,5 8
Razem 0,0 23,0 34,5 10,0 1,0 28,5 24,0 121
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JONAK Maciej 2006 M 4964 2020-09-07 3206
2 NOWAK Dawid 2004 M 4958 2020-09-07 2353
3 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 4959 2020-09-07 2336
4 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 4956 2020-09-07 2337
5 PUT Gabriela 2005 K 4961 2020-09-07 2922
6 PUT Maciej 2004 M 4962 2020-09-07 2377
7 RACHFAŁ Maciej 2007 M 4963 2020-09-07 2643