LUKS „Galux” Skrzyszów III (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Szmyd (tel. 786 847 025)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Eligiusz Para (tel. 694 223 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 6258 2020-09-09 373
2 DAMIAN Tomasz 1979 M 6259 2020-09-09 381
3 JASIELSKI Franciszek 1965 M 6263 2020-09-09 347
4 JASIELSKI Marek 1968 M 6264 2020-09-09 348
5 KANIA Jan 1952 M 6265 2020-09-09 1135
6 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 6278 2020-09-09 2298
7 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 6267 2020-09-09 370
8 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 6268 2020-09-09 725
9 NOSAL Mirosław 1977 M 6271 2020-09-09 378
10 PARA Eligiusz 1954 M 6272 2020-09-09 946
11 PODGÓRSKI Jan 1959 M 6273 2020-09-09 945
12 SZMYD Zygmunt 1954 M 6274 2020-09-09 947
13 TABOR Marcin 1981 M 6276 2020-09-09 376
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2020-10-04 12:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6 (S) ⇓
2 5T 1/2 2020-10-17 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 18:0 (S) ⇑
3 5T 1/3 2020-10-25 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:12 (S) ⇑
4 5T 1/5 2020-11-26 18:30 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7 (S) ⇓
5 5T 1/6 2020-12-05 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOSiR Tuchów 18:0 (S) ⇑
6 5T 1/7 2020-12-18 19:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 2:16 (S) ⇑
7 5T 1/9 2021-02-17 18:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6 (S) ⇓
8 5T 1/8 2021-02-27 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇑
9 5T 1/4 2021-03-01 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Królewski Biecz” 16:2 (S) ⇑
10 5T 1/10 2021-03-06 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10 (S) ⇓
11 5T 1/11 2021-03-13 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno V 14:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) UKS „Fortem” Pawęzów 2,0 2,0     1,0 1,0 6
2 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II 4,5     4,5 4,5 4,5 18
3 (W) UKS „Sokół” Żabno   3,0 3,0   2,5 3,5 12
4 (W) MOKSiR Czchów   2,0   1,5 2,0 1,5 7
5 (D) MOSiR Tuchów   4,5   4,5 4,5 4,5 18
6 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II   4,5   4,5 2,5 4,5 16
7 (W) TG „Sokół” Brzesko 0,0 3,0   1,0 0,0 2,0 6
8 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,5   3,5 1,5 2,5 12
9 (D) UKS „Królewski Biecz” 2,0 4,5 4,0 2,0 2,5 1,0 16
10 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0 4,0 3,5   0,0 0,5 8
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V   4,5 4,5   1,5 3,5 14
Razem 8,5 36,5 15,0 21,5 22,5 29,0 133
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KANIA Jan 1952 M 6265 2020-09-09 1135
2 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 6278 2020-09-09 2298
3 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 6268 2020-09-09 725
4 PARA Eligiusz 1954 M 6272 2020-09-09 946
5 PODGÓRSKI Jan 1959 M 6273 2020-09-09 945
6 SZMYD Zygmunt 1954 M 6274 2020-09-09 947