LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2020-10-04 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4🏓 ⇓
2 5T 1/2 2020-10-18 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Królewski Biecz” 6:12🏓 ⇓
3 5T 1/3 2020-10-25 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko 6:12🏓 ⇓
4 5T 1/4 2020-11-22 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2🏓 ⇓
5 5T 1/5 2020-11-29 12:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Sobolik” Sobolów 17:1🏓 ⇓
6 5T 1/6 2020-12-06 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 9:9🏓 ⇔
7 5T 1/9 2020-12-17 19:00 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6🏓 ⇓
8 5T 1/7 2020-12-19 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno V 8:10🏓 ⇓
9 5T 1/8 2021-02-27 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6🏓 ⇓
10 5T 1/11 2021-03-26 16:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11🏓 ⇓
11 5T 1/10 2021-05-30 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów 9:9🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) UKS „Sokół” Żabno       2,5   0,0 0,0   1,5 4
2 (D) UKS „Królewski Biecz”       3,5 0,0 0,0 0,0   2,5 6
3 (D) TG „Sokół” Brzesko       3,0 0,0   0,0 2,0 1,0 6
4 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II       1,5 0,0   0,0   0,5 2
5 (W) UKS „Fortem” Pawęzów 0,0   0,0 1,0         0,0 1
6 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II       3,5 0,0 2,0 0,0   3,5 9
7 (W) MOKSiR Czchów       2,0 1,0   2,0   1,0 6
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V       3,5 2,0   1,0   1,5 8
9 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III       2,0 1,0   0,0 3,0   6
10 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II   3,0 0,0 3,0 1,0     0,0   7
11 (D) MOSiR Tuchów       3,0 1,0 3,5 1,5     9
Razem 0,0 3,0 0,0 28,5 6,0 5,5 4,5 5,0 11,5 64
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BABRAL Stanisław 2005 M 7465 13.09.2020 2328
2 BRATOWNIK Julia 2005 K 7467 13.09.2020 999
3 KARTECZKA Martyna 2005 K 7468 13.09.2020 2873
4 KĄCKI Mateusz 2002 M 7456 13.09.2020 1352
5 KĄCKI Patryk 2006 M 7469 13.09.2020 2330
6 KLUBA Krzysztof 1962 M 7457 13.09.2020 422
7 KUCHARCZYK Dominik 2003 M 7470 13.09.2020 2329
8 RAJZER Krzysztof 2003 M 7471 13.09.2020 995
9 TROJAŃSKI Sebastian 2003 M 7472 13.09.2020 2325