LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BABRAL Berenika 2008 K 7464 2020-09-13 2327
2 BABRAL Stanisław 2005 M 7465 2020-09-13 2328
3 BABRAL Tomasz 2009 M 7466 2020-09-13 2326
4 BRATOWNIK Julia 2005 K 7467 2020-09-13 999
5 BRATOWNIK Sebastian 2001 M 7453 2020-09-13 425
6 DURAK Ewelina 1989 K 7454 2020-09-13 427
7 KARTECZKA Martyna 2005 K 7468 2020-09-13 2873
8 KASIŃSKI Stanisław 1997 M 7455 2020-09-13 426
9 KĄCKI Mateusz 2002 M 7456 2020-09-13 1352
10 KĄCKI Patryk 2006 M 7469 2020-09-13 2330
11 KLUBA Krzysztof 1962 M 7457 2020-09-13 422
12 KUCHARCZYK Dominik 2003 M 7470 2020-09-13 2329
13 NOWAK Jan 1971 M 7458 2020-09-13 423
14 NOWAK Patryk 1997 M 7459 2020-09-13 424
15 RAJZER Krzysztof 2003 M 7471 2020-09-13 995
16 TROJAŃSKI Sebastian 2003 M 7472 2020-09-13 2325
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2020-10-04 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 (S) ⇓
2 5T 1/2 2020-10-18 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Królewski Biecz” 6:12 (S) ⇓
3 5T 1/3 2020-10-25 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko 6:12 (S) ⇓
4 5T 1/4 2020-11-22 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 (S) ⇓
5 5T 1/5 2020-11-29 12:00 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Sobolik” Sobolów 17:1 (S) ⇓
6 5T 1/6 2020-12-06 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 9:9 (S) ⇔
7 5T 1/9 2020-12-17 19:00 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇓
8 5T 1/7 2020-12-19 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno V 8:10 (S) ⇓
9 5T 1/10 2021-01-24 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów  
10 5T 1/11 2021-01-31 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II  
11 5T 1/8 do ustalenia LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) UKS „Sokół” Żabno     2,5   0,0 0,0   1,5 4
2 (D) UKS „Królewski Biecz”     3,5 0,0 0,0 0,0   2,5 6
3 (D) TG „Sokół” Brzesko     3,0 0,0   0,0 2,0 1,0 6
4 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II     1,5 0,0   0,0   0,5 2
5 (W) UKS „Fortem” Pawęzów 0,0 0,0 1,0         0,0 1
6 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów II     3,5 0,0 2,0 0,0   3,5 9
7 (W) MOKSiR Czchów     2,0 1,0   2,0   1,0 6
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V     3,5 2,0   1,0   1,5 8
Razem 0,0 0,0 20,5 3,0 2,0 3,0 2,0 11,5 42
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BABRAL Stanisław 2005 M 7465 2020-09-13 2328
2 KARTECZKA Martyna 2005 K 7468 2020-09-13 2873
3 KĄCKI Mateusz 2002 M 7456 2020-09-13 1352
4 KĄCKI Patryk 2006 M 7469 2020-09-13 2330
5 KLUBA Krzysztof 1962 M 7457 2020-09-13 422
6 KUCHARCZYK Dominik 2003 M 7470 2020-09-13 2329
7 RAJZER Krzysztof 2003 M 7471 2020-09-13 995
8 TROJAŃSKI Sebastian 2003 M 7472 2020-09-13 2325