V liga rejon Tarnów
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 44 37 7 119:36 84,09
2 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 40 34 6 105:33 85,00
3 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 39 33 6 106:31 84,62
4 LIPOWICZ Kacper (UKS „Villa Verde” Olesno V) 44 33 11 108:51 75,00
5 WINKLER Grzegorz (UKS „Fortem” Pawęzów) 32 30 2 91:11 93,75
6 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko) 35 30 5 98:32 85,71
7 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 39 27 12 94:44 69,23
8 MADUZIA Leszek (UKS „Fortem” Pawęzów) 26 25 1 76:16 96,15
9 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 38 25 13 90:49 65,79
10 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 40 25 15 85:58 62,50
11 PUT Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 38 24 14 87:62 63,16
12 WINKLER Paweł (UKS „Fortem” Pawęzów) 29 23 6 75:30 79,31
13 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 40 23 17 82:67 57,50
14 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 34 22 12 76:49 64,71
15 NAGÓRZAŃSKI Seweryn (UKS „Sokół” Żabno) 34 22 12 72:50 64,71
16 NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 43 21 22 79:84 48,84
17 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 23 20 3 63:17 86,96
18 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko) 32 20 12 66:52 62,50
19 RACHFAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 33 20 13 70:51 60,61
20 SZCZEPAŃSKI Andrzej (UKS „Fortem” Pawęzów) 19 19 0 57:5 100,00
21 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 25 19 6 63:23 76,00
22 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 29 19 10 69:36 65,52
23 SZUMILAS Władysław (UKS „Sokół” Żabno) 34 19 15 67:52 55,88
24 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 42 19 23 77:84 45,24
25 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 39 18 21 65:76 46,15
26 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 18 17 1 53:21 94,44
27 MILÓWKA Julia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 42 17 25 64:85 40,48
28 CICHOŃ Łukasz (UKS „Królewski Biecz”) 24 16 8 59:32 66,67
29 CHŁOPEK Błażej (UKS „Fortem” Pawęzów) 19 15 4 46:17 78,95
30 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 16 14 2 43:13 87,50
31 ŚWIATŁOWSKI Sebastian (UKS „Villa Verde” Olesno V) 25 14 11 47:41 56,00
32 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 29 14 15 53:55 48,28
33 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 17 13 4 45:18 76,47
34 WINKLER Hubert (UKS „Fortem” Pawęzów) 21 13 8 42:31 61,90
35 DUDEK Adam (UKS „Królewski Biecz”) 37 13 24 52:78 35,14
36 STEFAN Igor (MOSiR Tuchów) 40 13 27 63:95 32,50
37 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno V) 24 12 12 47:45 50,00
38 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 26 12 14 47:51 46,15
39 CIERNIAK Konrad (UKS „Sokół” Żabno) 34 12 22 47:80 35,29
40 SARAD Kamil (UKS „Królewski Biecz”) 39 12 27 55:92 30,77
41 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 19 11 8 38:35 57,89
42 HABA Klaudia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 36 11 25 55:81 30,56
43 DROŻDŻ Jarosław (UKS „Villa Verde” Olesno V) 24 10 14 39:45 41,67
44 JAJE Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno V) 27 10 17 43:58 37,04
45 ŚWIĄTEK Maja (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 44 10 34 46:113 22,73
46 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Fortem” Pawęzów) 20 9 11 35:43 45,00
47 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 9 23 39:78 28,13
48 PIĘKOSZ Wacław (TG „Sokół” Brzesko) 14 8 6 27:19 57,14
49 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 15 8 7 28:22 53,33
50 HOLECZKO Oskar (UKS „Królewski Biecz”) 16 7 9 26:31 43,75
51 SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów) 21 7 14 29:52 33,33
52 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 25 7 18 30:61 28,00
53 FURMAŃSKI Robert (MOSiR Tuchów) 37 7 30 37:98 18,92
54 KRAKOWSKI Paweł (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 17 6 11 23:36 35,29
55 KUCHARSKI Michał (UKS „Villa Verde” Olesno V) 17 6 11 21:35 35,29
56 MARKOWICZ Marcin (UKS „Królewski Biecz”) 24 6 18 21:60 25,00
57 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 8 5 3 17:12 62,50
58 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno V) 11 5 6 17:21 45,45
59 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 11 5 6 18:24 45,45
60 RAMIAN Marcin (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 14 5 9 20:28 35,71
61 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 16 5 11 21:41 31,25
62 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 28 5 23 22:75 17,86
63 KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów) 7 4 3 13:9 57,14
64 WOLIŃSKI Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 4 4 12:13 50,00
65 PRZEKLASA Karol (UKS „Fortem” Pawęzów) 9 4 5 15:18 44,44
66 WŁODEK Krystian (MOSiR Tuchów) 32 4 28 20:86 12,50
67 BRATOWNIK Julia (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 3 1 10:6 75,00
68 CZELUŚNIAK Angelika (UKS „Królewski Biecz”) 16 3 13 12:43 18,75
69 KUCHARCZYK Dominik (LUKS „Sobolik” Sobolów) 28 3 25 18:77 10,71
70 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 2 2 0 6:1 100,00
71 ZWOLEŃ Konrad (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 4 2 2 9:8 50,00
72 SMOLEŃ Julita (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 4 2 2 8:8 50,00
73 LIPOWICZ Robert (UKS „Villa Verde” Olesno V) 4 2 2 6:8 50,00
74 MILÓWKA Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 8 2 6 10:20 25,00
75 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 2 6 8:20 25,00
76 KOCOŁ Piotr (MOSiR Tuchów) 15 2 13 9:40 13,33
77 MARTYKA Igor (MOSiR Tuchów) 27 2 25 14:76 7,41
78 ŚWIĄTEK Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 32 2 30 12:93 6,25
79 PYZIK Stanisław (UKS „Królewski Biecz”) 4 1 3 4:10 25,00
80 PUT Gabriela (TG „Sokół” Brzesko) 5 1 4 7:12 20,00
81 PIECH Jan (MOKSiR Czchów) 6 1 5 4:16 16,67
82 TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów) 9 1 8 5:25 11,11
83 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 18 1 17 10:51 5,56
84 MRÓZ Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 2 0 2 2:6 0,00
85 HABA Oliwia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 6 0 6 5:18 0,00
86 OBAL Daniel (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 4 0 4 3:12 0,00
87 WĘGLARCZYK Jan (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 4 0 4 2:12 0,00
88 JONAK Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 3 0 3 1:9 0,00
89 KARTECZKA Martyna (LUKS „Sobolik” Sobolów) 5 0 5 1:15 0,00
90 KORNAŚ Karol (MOKSiR Czchów) 2 0 2 0:6 0,00
91 KOCOŁ Bartłomiej (MOSiR Tuchów) 9 0 9 0:27 0,00
92 RZEPKA Grzegorz (UKS „Fortem” Pawęzów) 1 0 1 0:3 0,00
93 BABRAL Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 0 4 0:12 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 SZCZEPAŃSKI Andrzej (UKS „Fortem” Pawęzów) 19 19 0 57:5 100,00
2 MADUZIA Leszek (UKS „Fortem” Pawęzów) 26 25 1 76:16 96,15
3 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 18 17 1 53:21 94,44
4 WINKLER Grzegorz (UKS „Fortem” Pawęzów) 32 30 2 91:11 93,75
5 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 23 20 3 63:17 86,96
6 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko) 35 30 5 98:32 85,71
7 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 40 34 6 105:33 85,00
8 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 39 33 6 106:31 84,62
9 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 44 37 7 119:36 84,09
10 WINKLER Paweł (UKS „Fortem” Pawęzów) 29 23 6 75:30 79,31
11 CHŁOPEK Błażej (UKS „Fortem” Pawęzów) 19 15 4 46:17 78,95
12 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 17 13 4 45:18 76,47
13 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 25 19 6 63:23 76,00
14 LIPOWICZ Kacper (UKS „Villa Verde” Olesno V) 44 33 11 108:51 75,00
15 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 39 27 12 94:44 69,23
16 CICHOŃ Łukasz (UKS „Królewski Biecz”) 24 16 8 59:32 66,67
17 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 38 25 13 90:49 65,79
18 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 29 19 10 69:36 65,52
19 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 34 22 12 76:49 64,71
20 NAGÓRZAŃSKI Seweryn (UKS „Sokół” Żabno) 34 22 12 72:50 64,71
21 PUT Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 38 24 14 87:62 63,16
22 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 40 25 15 85:58 62,50
23 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko) 32 20 12 66:52 62,50
24 WINKLER Hubert (UKS „Fortem” Pawęzów) 21 13 8 42:31 61,90
25 RACHFAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 33 20 13 70:51 60,61
26 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 19 11 8 38:35 57,89
27 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 40 23 17 82:67 57,50
28 ŚWIATŁOWSKI Sebastian (UKS „Villa Verde” Olesno V) 25 14 11 47:41 56,00
29 SZUMILAS Władysław (UKS „Sokół” Żabno) 34 19 15 67:52 55,88
30 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno V) 24 12 12 47:45 50,00
31 NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 43 21 22 79:84 48,84
32 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 29 14 15 53:55 48,28
33 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 26 12 14 47:51 46,15
34 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 39 18 21 65:76 46,15
35 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 42 19 23 77:84 45,24
36 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Fortem” Pawęzów) 20 9 11 35:43 45,00
37 DROŻDŻ Jarosław (UKS „Villa Verde” Olesno V) 24 10 14 39:45 41,67
38 MILÓWKA Julia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 42 17 25 64:85 40,48
39 JAJE Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno V) 27 10 17 43:58 37,04
40 KRAKOWSKI Paweł (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 17 6 11 23:36 35,29
41 KUCHARSKI Michał (UKS „Villa Verde” Olesno V) 17 6 11 21:35 35,29
42 CIERNIAK Konrad (UKS „Sokół” Żabno) 34 12 22 47:80 35,29
43 DUDEK Adam (UKS „Królewski Biecz”) 37 13 24 52:78 35,14
44 SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów) 21 7 14 29:52 33,33
45 STEFAN Igor (MOSiR Tuchów) 40 13 27 63:95 32,50
46 SARAD Kamil (UKS „Królewski Biecz”) 39 12 27 55:92 30,77
47 HABA Klaudia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 36 11 25 55:81 30,56
48 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 9 23 39:78 28,13
49 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 25 7 18 30:61 28,00
50 MARKOWICZ Marcin (UKS „Królewski Biecz”) 24 6 18 21:60 25,00
51 ŚWIĄTEK Maja (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 44 10 34 46:113 22,73
52 FURMAŃSKI Robert (MOSiR Tuchów) 37 7 30 37:98 18,92
53 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 28 5 23 22:75 17,86
54 WŁODEK Krystian (MOSiR Tuchów) 32 4 28 20:86 12,50
55 KUCHARCZYK Dominik (LUKS „Sobolik” Sobolów) 28 3 25 18:77 10,71
56 MARTYKA Igor (MOSiR Tuchów) 27 2 25 14:76 7,41
57 ŚWIĄTEK Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 32 2 30 12:93 6,25
58 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 18 1 17 10:51 5,56
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 LIPOWICZ Kacper / ŚWIATŁOWSKI Sebastian
(UKS „Villa Verde” Olesno V)
4 4 0 12:1 100,00
2 WINKLER Grzegorz / WINKLER Paweł
(UKS „Fortem” Pawęzów)
8 8 0 24:4 100,00
3 PARA Eligiusz / SZMYD Zygmunt
(LUKS „Galux” Skrzyszów III)
4 4 0 12:2 100,00
4 RUSEK Andrzej / TOBIASZ Andrzej
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
7 7 0 21:5 100,00
5 PIĘKOSZ Jakub / RACHFAŁ Maciej
(TG „Sokół” Brzesko)
4 4 0 12:4 100,00
6 NOWAK Dawid / PUT Maciej
(TG „Sokół” Brzesko)
5 5 0 15:7 100,00
7 PIĘKOSZ Jakub / PUT Maciej
(TG „Sokół” Brzesko)
5 4 1 14:11 80,00
8 PIĘKOSZ Wacław / RACHFAŁ Maciej
(TG „Sokół” Brzesko)
4 3 1 11:4 75,00
9 SZCZEPAŃSKI Andrzej / MADUZIA Leszek
(UKS „Fortem” Pawęzów)
4 3 1 11:6 75,00
10 PODGÓRSKI Jan / KĄDZIOŁKA Bartłomiej
(LUKS „Galux” Skrzyszów III)
7 5 2 17:8 71,43
11 MLECZKO Mateusz / NAGÓRZAŃSKI Seweryn
(UKS „Sokół” Żabno)
6 4 2 15:9 66,67
12 KĄCKI Mateusz / TROJAŃSKI Sebastian
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
8 5 3 21:16 62,50
13 WOLIŃSKI Wojciech / KRAWIEC Kamil
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
5 3 2 12:8 60,00
14 KANOWNIK Kajetan / NIEĆ Tomasz
(MOKSiR Czchów)
7 4 3 15:12 57,14
15 CICHOŃ Łukasz / MARKOWICZ Marcin
(UKS „Królewski Biecz”)
4 2 2 6:8 50,00
16 DUDEK Adam / SARAD Kamil
(UKS „Królewski Biecz”)
7 3 4 13:14 42,86
17 BACZ Andrzej / SERAFIN Mateusz
(MOKSiR Czchów)
5 2 3 8:11 40,00
18 STEFAN Igor / FURMAŃSKI Robert
(MOSiR Tuchów)
10 3 7 12:24 30,00
19 DROŻDŻ Jarosław / KUCHARSKI Michał
(UKS „Villa Verde” Olesno V)
4 1 3 7:9 25,00
20 MILÓWKA Julia / ŚWIĄTEK Maja
(MKS „Tarnovia” Tarnów II)
8 2 6 15:20 25,00
21 KRAS Nikodem / NAGEL Nikodem
(UKS „Jordan” Zakliczyn II)
8 2 6 8:18 25,00
22 CIERNIAK Konrad / SZUMILAS Władysław
(UKS „Sokół” Żabno)
5 1 4 8:12 20,00
23 HABA Klaudia / ŚWIĄTEK Emilia
(MKS „Tarnovia” Tarnów II)
6 1 5 5:16 16,67
24 KOCOŁ Piotr / WŁODEK Krystian
(MOSiR Tuchów)
4 0 4 2:12 0,00
25 KUCHARCZYK Dominik / KĄCKI Patryk
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
6 0 6 2:18 0,00
26 KRAKOWSKI Sebastian / KOBYLARCZYK Kacper
(UKS „Jordan” Zakliczyn II)
4 0 4 0:12 0,00
27 MARTYKA Igor / WŁODEK Krystian
(MOSiR Tuchów)
5 0 5 0:15 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 44 37 7 11 10 1 42,0
2 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 40 34 6 10 5 5 36,5
3 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 39 33 6 11 7 4 36,5
4 LIPOWICZ Kacper (UKS „Villa Verde” Olesno V) 44 33 11 11 7 4 36,5
5 WINKLER Grzegorz (UKS „Fortem” Pawęzów) 32 30 2 10 10 0 35,0
6 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko) 35 30 5 10 9 1 34,5
7 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 39 27 12 10 5 5 29,5
8 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 38 25 13 10 8 2 29,0
9 PUT Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 38 24 14 10 9 1 28,5
10 WINKLER Paweł (UKS „Fortem” Pawęzów) 29 23 6 9 9 0 27,5
11 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 40 25 15 10 5 5 27,5
12 MADUZIA Leszek (UKS „Fortem” Pawęzów) 26 25 1 5 4 1 27,0
13 NAGÓRZAŃSKI Seweryn (UKS „Sokół” Żabno) 34 22 12 10 7 3 25,5
14 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 40 23 17 10 5 5 25,5
15 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 34 22 12 10 6 4 25,0
16 RACHFAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 33 20 13 9 8 1 24,0
17 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 23 20 3 7 7 0 23,5
18 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko) 32 20 12 6 6 0 23,0
19 NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 43 21 22 10 3 7 22,5
20 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 42 19 23 11 7 4 22,5
21 SZCZEPAŃSKI Andrzej (UKS „Fortem” Pawęzów) 19 19 0 7 5 2 21,5
22 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 25 19 6 6 5 1 21,5
23 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 29 19 10 8 5 3 21,5
24 SZUMILAS Władysław (UKS „Sokół” Żabno) 34 19 15 8 3 5 20,5
25 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 39 18 21 11 4 7 20,0
26 MILÓWKA Julia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 42 17 25 9 3 6 18,5
27 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 29 14 15 10 7 3 17,5
28 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 18 17 1 1 0 1 17,0
29 CICHOŃ Łukasz (UKS „Królewski Biecz”) 24 16 8 6 2 4 17,0
30 CHŁOPEK Błażej (UKS „Fortem” Pawęzów) 19 15 4 3 3 0 16,5
31 ŚWIATŁOWSKI Sebastian (UKS „Villa Verde” Olesno V) 25 14 11 6 5 1 16,5
32 KOZIOŁ Wiesław (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 16 14 2 3 2 1 15,0
33 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 17 13 4 5 3 2 14,5
34 WINKLER Hubert (UKS „Fortem” Pawęzów) 21 13 8 3 3 0 14,5
35 DUDEK Adam (UKS „Królewski Biecz”) 37 13 24 10 3 7 14,5
36 STEFAN Igor (MOSiR Tuchów) 40 13 27 10 3 7 14,5
37 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno V) 24 12 12 5 3 2 13,5
38 CIERNIAK Konrad (UKS „Sokół” Żabno) 34 12 22 11 3 8 13,5
39 SARAD Kamil (UKS „Królewski Biecz”) 39 12 27 10 3 7 13,5
40 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 26 12 14 5 2 3 13,0
41 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 19 11 8 4 2 2 12,0
42 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Fortem” Pawęzów) 20 9 11 7 6 1 12,0
43 HABA Klaudia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 36 11 25 9 1 8 11,5
44 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 9 23 8 5 3 11,5
45 DROŻDŻ Jarosław (UKS „Villa Verde” Olesno V) 24 10 14 8 2 6 11,0
46 ŚWIĄTEK Maja (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 44 10 34 11 2 9 11,0
47 JAJE Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno V) 27 10 17 5 1 4 10,5
48 PIĘKOSZ Wacław (TG „Sokół” Brzesko) 14 8 6 5 4 1 10,0
49 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 15 8 7 4 1 3 8,5
50 HOLECZKO Oskar (UKS „Królewski Biecz”) 16 7 9 4 3 1 8,5
51 FURMAŃSKI Robert (MOSiR Tuchów) 37 7 30 10 3 7 8,5
52 SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów) 21 7 14 4 2 2 8,0
53 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 25 7 18 7 2 5 8,0
54 MARKOWICZ Marcin (UKS „Królewski Biecz”) 24 6 18 6 3 3 7,5
55 KUCHARSKI Michał (UKS „Villa Verde” Olesno V) 17 6 11 6 2 4 7,0
56 KRAKOWSKI Paweł (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 17 6 11 3 1 2 6,5
57 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno V) 11 5 6 2 1 1 5,5
58 RAMIAN Marcin (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 14 5 9 4 1 3 5,5
59 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 8 5 3 2 0 2 5,0
60 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 11 5 6 2 0 2 5,0
61 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 16 5 11 4 0 4 5,0
62 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 28 5 23 7 0 7 5,0
63 KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów) 7 4 3 1 1 0 4,5
64 WOLIŃSKI Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 8 4 4 2 1 1 4,5
65 PRZEKLASA Karol (UKS „Fortem” Pawęzów) 9 4 5 0 0 0 4,0
66 CZELUŚNIAK Angelika (UKS „Królewski Biecz”) 16 3 13 4 2 2 4,0
67 WŁODEK Krystian (MOSiR Tuchów) 32 4 28 9 0 9 4,0
68 BRATOWNIK Julia (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 3 1 1 0 1 3,0
69 KUCHARCZYK Dominik (LUKS „Sobolik” Sobolów) 28 3 25 8 0 8 3,0
70 ŚWIĄTEK Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 32 2 30 9 2 7 3,0
71 LIPOWICZ Robert (UKS „Villa Verde” Olesno V) 4 2 2 1 1 0 2,5
72 MILÓWKA Emilia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 8 2 6 3 1 2 2,5
73 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 2 2 0 1 0 1 2,0
74 SMOLEŃ Julita (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 4 2 2 1 0 1 2,0
75 ZWOLEŃ Konrad (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 4 2 2 0 0 0 2,0
76 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 2 6 1 0 1 2,0
77 KOCOŁ Piotr (MOSiR Tuchów) 15 2 13 5 0 5 2,0
78 MARTYKA Igor (MOSiR Tuchów) 27 2 25 6 0 6 2,0
79 PYZIK Stanisław (UKS „Królewski Biecz”) 4 1 3 0 0 0 1,0
80 PUT Gabriela (TG „Sokół” Brzesko) 5 1 4 0 0 0 1,0
81 PIECH Jan (MOKSiR Czchów) 6 1 5 0 0 0 1,0
82 TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów) 9 1 8 0 0 0 1,0
83 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 18 1 17 5 0 5 1,0
84 OBAL Daniel (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 4 0 4 1 1 0 0,5
85 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 0 0 0 1 1 0 0,5
86 KOCOŁ Bartłomiej (MOSiR Tuchów) 9 0 9 0 0 0 0,0
87 BABRAL Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 0 4 1 0 1 0,0
88 HABA Oliwia (MKS „Tarnovia” Tarnów II) 6 0 6 1 0 1 0,0
89 KARTECZKA Martyna (LUKS „Sobolik” Sobolów) 5 0 5 2 0 2 0,0
90 MRÓZ Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 2 0 2 0 0 0 0,0
91 RZEPKA Grzegorz (UKS „Fortem” Pawęzów) 1 0 1 0 0 0 0,0
92 KORNAŚ Karol (MOKSiR Czchów) 2 0 2 0 0 0 0,0
93 WĘGLARCZYK Jan (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 4 0 4 0 0 0 0,0
94 JONAK Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 3 0 3 0 0 0 0,0