MKS „Tarnovia” Tarnów II (M)
Klub: MKS „Tarnovia” Tarnów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa MKS Tarnovia
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Bronisława Stroisz (tel. 504 701 880)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Świątek (tel. 516 137 240)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HABA Klaudia 2010 K 2363 2020-08-27 2430
2 HABA Oliwia 2010 K 2364 2020-08-27 2429
3 JURKIEWICZ Jakub 2007 M 2365 2020-08-27 2705
4 MILÓWKA Emilia 2006 K 2366 2020-08-27 2370
5 MILÓWKA Julia 2008 K 2367 2020-08-27 2581
6 OBAL Daniel 2009 M 2368 2020-08-27 2434
7 OBAL Nikola 2011 K 2375 2020-08-27 2464
8 SMOLEŃ Julita 2005 K 2370 2020-08-27 2801
9 ŚLAZYK Karol 2007 M 2371 2020-08-27 2706
10 ŚWIĄTEK Emilia 2011 K 2376 2020-08-27 2719
11 ŚWIĄTEK Maja 2008 K 2372 2020-08-27 2582
12 WILK Adrian 2006 M 2373 2020-08-27 2583
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/2 2020-10-17 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 18:0 (S) ⇓
2 5T 1/3 2020-10-24 10:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - MOKSiR Czchów 4:14 (S) ⇓
3 5T 1/4 2020-11-22 13:00 MOSiR Tuchów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 10:8 (S) ⇓
4 5T 1/5 2020-11-28 17:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11 (S) ⇓
5 5T 1/6 2020-12-06 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 9:9 (S) ⇔
6 5T 1/7 2020-12-17 17:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - TG „Sokół” Brzesko 0:18 (S) ⇓
7 5T 1/10 2021-01-23 11:00 UKS „Królewski Biecz” - MKS „Tarnovia” Tarnów II  
8 5T 1/1 2021-02-19 18:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Villa Verde” Olesno V 5:13 (S) ⇓
9 5T 1/8 2021-02-21 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 14:4 (S) ⇓
10 5T 1/11 2021-02-27 15:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 (S) ⇓
11 5T 1/9 2021-03-07 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Sokół” Żabno  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 0,0 0,0 0,0     0,0 0,0 0
2 (D) MOKSiR Czchów 2,0   1,0     0,0 1,0 4
3 (W) MOSiR Tuchów     4,5   2,0 0,0 1,5 8
4 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 1,0   3,5     1,0 1,5 7
5 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 1,5   4,0     1,5 2,0 9
6 (D) TG „Sokół” Brzesko 0,0 0,0 0,0       0,0 0
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V 3,0   0,0     0,0 2,0 5
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 2,0   1,5 0,5     0,0 4
10 (D) UKS „Fortem” Pawęzów 1,0 0,0 2,0     0,0 1,0 4
Razem 10,5 0,0 16,5 0,5 2,0 2,5 9,0 41
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HABA Klaudia 2010 K 2363 2020-08-27 2430
2 MILÓWKA Emilia 2006 K 2366 2020-08-27 2370
3 MILÓWKA Julia 2008 K 2367 2020-08-27 2581
4 OBAL Daniel 2009 M 2368 2020-08-27 2434
5 SMOLEŃ Julita 2005 K 2370 2020-08-27 2801
6 ŚWIĄTEK Emilia 2011 K 2376 2020-08-27 2719
7 ŚWIĄTEK Maja 2008 K 2372 2020-08-27 2582