UKS „Villa Verde” Olesno V (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jakub Olechny (tel. 881 777 016)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 569 2020-08-11 1217
2 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2687 2020-08-29 230
3 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2685 2020-08-29 762
4 CYRNEK Piotr 1995 M 570 2020-08-11 824
5 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 5002 2020-09-07 3106
6 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2683 2020-08-29 27
7 FLOREK Sławomir 1977 M 2682 2020-08-29 25
8 JAJE Tomasz 2007 M 2694 2020-08-29 3110
9 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 571 2020-08-11 644
10 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2684 2020-08-29 647
11 KIEROŃSKI Adam 1969 M 572 2020-08-11 19
12 KUCHARSKI Michał 1989 M 5003 2020-09-07 3107
13 KUDŁA Paweł 1985 M 2691 2020-08-29 1802
14 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2693 2020-08-29 2969
15 LIPOWICZ Robert 1977 M 8544 2020-09-18 3117
16 LIS Daniel 1999 M 573 2020-08-11 646
17 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 M 574 2020-08-11 1035
18 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2681 2020-08-29 229
19 MRKVICKA Radek 1974 M 575 2020-08-11 1935
20 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2688 2020-08-29 1923
21 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2686 2020-08-29 1922
22 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M 576 2020-08-11 866
23 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 5004 2020-09-07 3108
24 TATARCZUCH Marek 1974 M 2680 2020-08-29 265
25 TATARCZUCH Rafał 1998 M 577 2020-08-11 650
26 TOBIASZ Szymon 2006 M 2692 2020-08-29 1519
27 WAJDA Kamil 2003 M 2689 2020-08-29 1927
28 WŁODEK Grzegorz 1985 M 2690 2020-08-29 22
29 WÓJCIK Oliwia 2004 K 2695 2020-08-29 3105
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/2 2020-10-18 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Fortem” Pawęzów 3:15 (S) ⇓
2 5T 1/3 2020-10-24 11:00 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Villa Verde” Olesno V 3:15 (S) ⇑
3 5T 1/4 2020-11-22 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Sokół” Żabno  
4 5T 1/5 2020-11-29 13:00 MOSiR Tuchów - UKS „Villa Verde” Olesno V  
5 5T 1/6 2020-12-06 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - MOKSiR Czchów  
6 5T 1/7 2020-12-20 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno V  
7 5T 1/8 2021-01-10 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Jordan” Zakliczyn II  
8 5T 1/9 2021-01-17 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno V  
9 5T 1/10 2021-01-24 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - TG „Sokół” Brzesko  
10 5T 1/11 2021-01-30 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno V  
11 5T 1/1 do ustalenia MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Villa Verde” Olesno V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) UKS „Fortem” Pawęzów 1,0 0,0 1,0   1,0 3
2 (W) UKS „Królewski Biecz” 3,5   4,5 2,5 4,5 15
Razem 4,5 0,0 5,5 2,5 5,5 18
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 5002 2020-09-07 3106
2 KUCHARSKI Michał 1989 M 5003 2020-09-07 3107
3 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2693 2020-08-29 2969
4 LIPOWICZ Robert 1977 M 8544 2020-09-18 3117
5 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 5004 2020-09-07 3108