V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-04 12:00 1 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6 tak
1   A SZCZEPAŃSKI Andrzej W KANIA Jan 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 1:0
2   B WINKLER Grzegorz X PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 2:0
3   C MADUZIA Leszek Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 3:0
4   D WINKLER Paweł Z SZMYD Zygmunt 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:7) 4:0
5   A SZCZEPAŃSKI Andrzej
MADUZIA Leszek
W KANIA Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 5:0
6   B WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 6:0
7   A CHŁOPEK Błażej X PODGÓRSKI Jan 3:1 (6:11, 12:10, 11:3, 11:4) 7:0
8   B WINKLER Grzegorz W KANIA Jan 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 8:0
9   D WINKLER Paweł Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) 9:0
10   C MADUZIA Leszek Z SZMYD Zygmunt 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 10:0
11   A CHŁOPEK Błażej Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (5:11, 2:11, 14:12, 9:11) 10:1
12   C WINKLER Hubert W KANIA Jan 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 10:2
13   B WINKLER Grzegorz Z SZMYD Zygmunt 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:5) 11:2
14   D SZCZEPAŃSKI Oliwier X PODGÓRSKI Jan 3:2 (11:9, 7:11, 11:8, 10:12, 11:7) 12:2
15   A CHŁOPEK Błażej Z SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 12:3
16   D SZCZEPAŃSKI Oliwier W KANIA Jan 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) 12:4
17   B RZEPKA Grzegorz Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (4:11, 1:11, 6:11) 12:5
18   C WINKLER Hubert X PODGÓRSKI Jan 1:3 (3:11, 7:11, 16:14, 7:11) 12:6
2020-10-03 11:00 2 TG „Sokół” Brzesko - MOSiR Tuchów 16:2 tak
1   A PIĘKOSZ Jakub W STEFAN Igor 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 1:0
2   B RACHFAŁ Maciej X MARTYKA Igor 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 2:0
3   C PUT Maciej Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 3:0
4   D NOWAK Dawid Z FURMAŃSKI Robert 3:1 (11:6, 4:11, 11:7, 11:5) 4:0
5   A PIĘKOSZ Jakub
RACHFAŁ Maciej
W STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:9) 5:0
6   B NOWAK Dawid
PUT Maciej
X KOCOŁ Piotr
MARTYKA Igor
3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) 6:0
7   A PIĘKOSZ Jakub X MARTYKA Igor 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 7:0
8   B RACHFAŁ Maciej W STEFAN Igor 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:9) 8:0
9   D NOWAK Dawid Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 9:0
10   C PUT Maciej Z KOCOŁ Piotr 3:0 (11:9, 16:14, 11:6) 10:0
11   A PUT Gabriela Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 11:0
12   C PUT Maciej W STEFAN Igor 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 11:13, 9:11) 11:1
13   B RACHFAŁ Maciej Z KOCOŁ Piotr 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 12:1
14   D NOWAK Dawid X MARTYKA Igor 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) 13:1
15   A PUT Gabriela Z KOCOŁ Piotr 1:3 (6:11, 5:11, 11:8, 10:12) 13:2
16   D NOWAK Dawid W STEFAN Igor 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 13:11) 14:2
17   B RACHFAŁ Maciej Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 15:2
18   C PUT Maciej X MARTYKA Igor 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 11:9) 16:2
2020-10-02 18:00 3 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOKSiR Czchów 13:5 tak
1   A TOBIASZ Andrzej W SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 1:0
2   B KRAWIEC Kamil X BACZ Andrzej 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:5) 2:0
3   C WOLIŃSKI Wojciech Y KANOWNIK Kajetan 2:3 (11:8, 13:11, 9:11, 19:21, 6:11) 2:1
4   D CZUPRYNA Andrzej Z NIEĆ Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 12:10) 3:1
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
3:1 (11:3, 6:11, 11:6, 12:10) 4:1
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:6) 5:1
7   A TOBIASZ Andrzej X BACZ Andrzej 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 6:1
8   B KRAWIEC Kamil W SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 7:1
9   D CZUPRYNA Andrzej Y KANOWNIK Kajetan 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11) 7:2
10   C WOLIŃSKI Wojciech Z NIEĆ Tomasz 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 8:11, 11:5) 8:2
11   A TOBIASZ Andrzej Y KANOWNIK Kajetan 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:5) 9:2
12   C WOLIŃSKI Wojciech W SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 10:2
13   B KRAWIEC Kamil Z NIEĆ Tomasz 2:3 (11:6, 5:11, 8:11, 11:9, 9:11) 10:3
14   D CZUPRYNA Andrzej X BACZ Andrzej 3:2 (11:7, 7:11, 16:18, 18:16, 11:7) 11:3
15   A TOBIASZ Andrzej Z NIEĆ Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 12:3
16   D ZIMOWSKI Mateusz W SIKOŃ Mateusz 3:2 (11:5, 5:11, 8:11, 11:6, 12:10) 13:3
17   B KRAWIEC Kamil Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (2:11, 8:11, 5:11) 13:4
18   C WOLIŃSKI Wojciech X BACZ Andrzej 2:3 (7:11, 8:11, 13:11, 13:11, 13:15) 13:5
2020-10-03 11:00 4 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9 tak
1   A HOLECZKO Oskar W NAGEL Nikodem 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 1:0
2   B CZELUŚNIAK Angelika X SIKOŃ Maciej 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 1:1
3   C SARAD Kamil Y KRAS Nikodem 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 1:2
4   D DUDEK Adam Z KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 2:2
5   A DUDEK Adam
SARAD Kamil
W KOBYLARCZYK Kacper
NAGEL Nikodem
3:2 (11:6, 4:11, 11:6, 4:11, 11:7) 3:2
6   B HOLECZKO Oskar
CZELUŚNIAK Angelika
X SIKOŃ Maciej
KRAS Nikodem
3:1 (3:11, 11:6, 11:9, 11:5) 4:2
7   A HOLECZKO Oskar X SIKOŃ Maciej 0:3 (8:11, 1:11, 5:11) 4:3
8   B CZELUŚNIAK Angelika W NAGEL Nikodem 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 4:11) 4:4
9   D DUDEK Adam Y KRAS Nikodem 3:1 (11:5, 12:10, 10:12, 11:7) 5:4
10   C SARAD Kamil Z KOBYLARCZYK Kacper 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 12:10) 6:4
11   A HOLECZKO Oskar Y KRAS Nikodem 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:7) 7:4
12   C SARAD Kamil W NAGEL Nikodem 1:3 (7:11, 10:12, 13:11, 10:12) 7:5
13   B CZELUŚNIAK Angelika Z KOBYLARCZYK Kacper 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:1) 8:5
14   D DUDEK Adam X SIKOŃ Maciej 1:3 (3:11, 9:11, 11:7, 11:13) 8:6
15   A HOLECZKO Oskar Z KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (12:10, 11:4, 11:6) 9:6
16   D DUDEK Adam W NAGEL Nikodem 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 9:11) 9:7
17   B CZELUŚNIAK Angelika Y KRAS Nikodem 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 9:8
18   C SARAD Kamil X SIKOŃ Maciej 0:3 (10:12, 6:11, 1:11) 9:9
2020-10-04 11:00 5 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 tak
1   A SZUMILAS Władysław W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:8, 11:1, 11:8) 1:0
2   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn X TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (8:11, 11:1, 11:8, 11:5) 2:0
3   C MLECZKO Mateusz Y KLUBA Krzysztof 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 3:0
4   D CIERNIAK Konrad Z KĄCKI Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 3:1
5   A MLECZKO Mateusz
CIERNIAK Konrad
W KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
0:3 (17:19, 6:11, 8:11) 3:2
6   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
X KLUBA Krzysztof
KUCHARCZYK Dominik
3:0 (11:5, 11:5, 11:9) 4:2
7   A SZUMILAS Władysław X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 5:2
8   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 6:2
9   D CIERNIAK Konrad Y KLUBA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 7:2
10   C MLECZKO Mateusz Z KĄCKI Mateusz 2:3 (11:6, 11:8, 4:11, 7:11, 5:11) 7:3
11   A SZUMILAS Władysław Y KLUBA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 8:3
12   C MLECZKO Mateusz W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 9:3
13   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z KĄCKI Mateusz 3:2 (7:11, 11:7, 9:11, 11:5, 11:9) 10:3
14   D CIERNIAK Konrad X TROJAŃSKI Sebastian 2:3 (9:11, 11:3, 11:5, 4:11, 9:11) 10:4
15   A SZUMILAS Władysław Z KĄCKI Mateusz 3:2 (11:9, 11:7, 8:11, 9:11, 11:8) 11:4
16   D CIERNIAK Konrad W KUCHARCZYK Dominik 3:2 (8:11, 11:5, 8:11, 11:4, 11:7) 12:4
17   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y KLUBA Krzysztof 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:6) 13:4
18   C MLECZKO Mateusz X TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:7, 11:5, 5:11, 11:5) 14:4
2021-02-19 18:00 56 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Villa Verde” Olesno V 5:13 tak
1   A MILÓWKA Julia W LIPOWICZ Kacper 1:3 (11:4, 2:11, 3:11, 8:11) 0:1
2   B ŚWIĄTEK Maja X JAJE Tomasz 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:8, 11:3) 1:1
3   C HABA Klaudia Y WAJDA Kamil 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:8) 2:1
4   D ŚWIĄTEK Emilia Z KUCHARSKI Michał 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 2:2
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W KUCHARSKI Michał
JAJE Tomasz
0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 2:3
6   B HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
X WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 2:4
7   A MILÓWKA Julia X JAJE Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 2:5
8   B ŚWIĄTEK Maja W LIPOWICZ Kacper 0:3 (4:11, 10:12, 2:11) 2:6
9   D ŚWIĄTEK Emilia Y WAJDA Kamil 1:3 (11:8, 6:11, 11:13, 5:11) 2:7
10   C HABA Klaudia Z KUCHARSKI Michał 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 3:7
11   A MILÓWKA Julia Y WAJDA Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 3:8
12   C HABA Klaudia W LIPOWICZ Kacper 1:3 (9:11, 4:11, 11:8, 5:11) 3:9
13   B ŚWIĄTEK Maja Z KUCHARSKI Michał 3:2 (14:16, 11:13, 11:9, 11:7, 11:9) 4:9
14   D ŚWIĄTEK Emilia X JAJE Tomasz 1:3 (4:11, 3:11, 11:6, 7:11) 4:10
15   A MILÓWKA Julia Z KUCHARSKI Michał 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 9:11) 4:11
16   D ŚWIĄTEK Emilia W LIPOWICZ Kacper 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 4:12
17   B ŚWIĄTEK Maja Y WAJDA Kamil 2:3 (11:8, 8:11, 3:11, 11:6, 6:11) 4:13
18   C HABA Klaudia X JAJE Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 11:4) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11