IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2020-12-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-18 18:30 37 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków III 12:2
1   A BRUZDA Rafał W GAJDA Rafał 3:1 (11:8, 25:23, 7:11, 11:5) 1:0
2   B PIĄSTKA Michał X URBAN Paweł 3:1 (13:11, 10:12, 11:7, 11:7) 2:0
3   C KURCZYNA Łukasz Y BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 3:0
4   D WOJDYŁA Dominik Z WĄS Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 12:10) 4:0
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:0 (11:4, 15:13, 11:7) 5:0
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X GAJDA Rafał
WĄS Bartłomiej
3:2 (12:10, 11:4, 8:11, 10:12, 11:9) 6:0
7   A BRUZDA Rafał X URBAN Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 7:0
8   B PIĄSTKA Michał W GAJDA Rafał 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 6:11) 7:1
9   D WOJDYŁA Dominik Y BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 8:1
10   C KURCZYNA Łukasz Z WĄS Bartłomiej 3:1 (8:11, 11:9, 14:12, 11:7) 9:1
11   A BRUZDA Rafał Y BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 10:1
12   C KURCZYNA Łukasz W GAJDA Rafał 3:2 (11:8, 11:7, 7:11, 9:11, 12:10) 11:1
13   B PORĄBKA Dariusz Z WĄS Bartłomiej 0:3 (2:11, 7:11, 6:11) 11:2
14   D WOJDYŁA Dominik X URBAN Paweł 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:9) 12:2
2020-12-19 13:00 38 KTS „Victoria” Spytkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 1:13
1   A GRONDALCZYK Adrian W FRĄCZEK Łukasz 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X ŚWIRK Robert 0:3 (1:11, 4:11, 4:11) 0:2
3   C MAMOŃ Wojciech Y BAŁUSZEK Kamil 0:3 (6:11, 11:13, 3:11) 0:3
4   D CHOJNA Dawid Z KOPCZYK Adrian 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 9:11, 9:11) 0:4
5   A MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
W BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 0:5
6   B CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 9:11) 0:6
7   A GRONDALCZYK Adrian X ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 0:7
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W FRĄCZEK Łukasz 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 11:13) 0:8
9   D CHOJNA Dawid Y BAŁUSZEK Kamil 2:3 (6:11, 12:10, 12:10, 8:11, 14:16) 0:9
10   C MAMOŃ Wojciech Z KOPCZYK Adrian 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 0:10
11   A GRONDALCZYK Adrian Y BAŁUSZEK Kamil 3:1 (13:11, 11:2, 11:13, 11:9) 1:10
12   C MAMOŃ Wojciech W FRĄCZEK Łukasz 2:3 (8:11, 9:11, 11:9, 12:10, 9:11) 1:11
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z KOPCZYK Adrian 0:3 (7:11, 2:11, 9:11) 1:12
14   D CHOJNA Dawid X ŚWIRK Robert 2:3 (6:11, 11:3, 12:14, 11:7, 7:11) 1:13
2020-12-19 10:00 39 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8 tak
1   A GAJ Milena W JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 1:0
2   B PERZ Izabela X GNIADEK Piotr 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 7:11) 1:1
3   C MARCHEWKA Artur Y KOWALCZYK Michał 0:3 (3:11, 7:11, 11:13) 1:2
4   D WCISŁO Konrad Z MRUGAŁA Jan 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 5:11) 1:3
5   A MARCHEWKA Artur
PAJORSKI Mateusz
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 2:4
7   A GAJ Milena X GNIADEK Piotr 1:3 (8:11, 13:11, 7:11, 7:11) 2:5
8   B PERZ Izabela W JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 3:5
9   D WCISŁO Konrad Y KOWALCZYK Michał 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:7) 4:5
10   C MARCHEWKA Artur Z MRUGAŁA Jan 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 9:11) 4:6
11   A GAJ Milena Y KOWALCZYK Michał 1:3 (11:4, 8:11, 13:15, 9:11) 4:7
12   C MARCHEWKA Artur W JACHYMIAK Krzysztof 2:3 (11:5, 12:14, 11:9, 7:11, 7:11) 4:8
13   B PERZ Izabela Z MRUGAŁA Jan 3:2 (13:15, 11:6, 12:10, 5:11, 11:8) 5:8
14   D WCISŁO Konrad X GNIADEK Piotr 3:1 (14:12, 8:11, 11:5, 11:7) 6:8
2020-12-19 19:00 40 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8
1   A GAJEWSKA Natalia W NOWICKI Marek 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B CIEŚLIK Faustyna X DĄBROWSKI Damian 1:3 (11:6, 10:12, 6:11, 8:11) 0:2
3   C ANDRZEJAK Kacper Y PARTYKA Ryszard 3:0 (11:7, 11:4, 15:13) 1:2
4   D BRUZDA Julia Z KALICIAK Dariusz 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:6) 2:2
5   A GAJEWSKA Natalia
CIEŚLIK Faustyna
W DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 5:11) 2:3
6   B BRUZDA Julia
ANDRZEJAK Kacper
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 2:4
7   A GAJEWSKA Natalia X DĄBROWSKI Damian 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:9) 3:4
8   B CIEŚLIK Faustyna W NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 3:5
9   D BRUZDA Julia Y PARTYKA Ryszard 0:3 (8:11, 3:11, 1:11) 3:6
10   C ANDRZEJAK Kacper Z KALICIAK Dariusz 3:1 (10:12, 11:2, 11:6, 11:7) 4:6
11   A GAJEWSKA Natalia Y PARTYKA Ryszard 3:2 (11:7, 5:11, 11:6, 5:11, 11:8) 5:6
12   C ANDRZEJAK Kacper W NOWICKI Marek 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 6:11) 5:7
13   B CIEŚLIK Faustyna Z KALICIAK Dariusz 3:1 (13:11, 5:11, 11:6, 11:6) 6:7
14   D BRUZDA Julia X DĄBROWSKI Damian 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 4:11) 6:8
2020-12-20 11:00 41 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Centrum” Kraków II 8:6
1   A BOCHENEK Mariusz W PASIECZNY Jan 1:3 (5:11, 11:4, 7:11, 9:11) 0:1
2   B BODZIONY Mateusz X RAJTAR Marek 3:2 (6:11, 4:11, 11:7, 11:7, 11:6) 1:1
3   C PIETRZYK Marcin Y ŁACH Bartłomiej 2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 13:15, 9:11) 1:2
4   D BIEL Jakub Z PACYNA Dariusz 3:2 (9:11, 12:10, 4:11, 11:7, 15:13) 2:2
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
2:3 (5:11, 12:10, 11:9, 7:11, 6:11) 2:3
6   B PIETRZYK Marcin
BODZIONY Mateusz
X PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
1:3 (5:11, 6:11, 12:10, 8:11) 2:4
7   A BOCHENEK Mariusz X RAJTAR Marek 3:2 (5:11, 6:11, 12:10, 11:8, 11:8) 3:4
8   B BODZIONY Mateusz W PASIECZNY Jan 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) 4:4
9   D BIEL Jakub Y ŁACH Bartłomiej 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:9) 5:4
10   C PIETRZYK Marcin Z PACYNA Dariusz 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 5:5
11   A BOCHENEK Mariusz Y ŁACH Bartłomiej 1:3 (8:11, 9:11, 11:3, 9:11) 5:6
12   C PIETRZYK Marcin W PASIECZNY Jan 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 9:11, 14:12) 6:6
13   B BODZIONY Mateusz Z PACYNA Dariusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 7:6
14   D BIEL Jakub X RAJTAR Marek 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 8:6
2020-12-19 13:30 42 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Victoria” Nidek 11:3 tak
1   A SKOTNICZNY Rafał W HOLCMAN Zbigniew 3:2 (11:8, 3:11, 11:7, 7:11, 11:7) 1:0
2   B TOMSIA Sławomir X SZEMIK Krzysztof 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:3) 2:0
3   C GLANOWSKI Waldemar Y WOLANIN Piotr 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 3:0
4   D PACIA Bartłomiej Z WODNIAK Kamil 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 13:15, 11:8) 4:0
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W SZEMIK Krzysztof
HOLCMAN Zbigniew
3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 5:0
6   B SKOTNICZNY Rafał
KOWAL Łukasz
X WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 6:11) 5:1
7   A SKOTNICZNY Rafał X SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 6:1
8   B KOWAL Łukasz W HOLCMAN Zbigniew 3:2 (6:11, 8:11, 11:4, 11:9, 11:6) 7:1
9   D PACIA Bartłomiej Y WOLANIN Piotr 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 11:7) 8:1
10   C GLANOWSKI Waldemar Z WODNIAK Kamil 2:3 (11:6, 6:11, 11:2, 8:11, 7:11) 8:2
11   A SKOTNICZNY Rafał Y WOLANIN Piotr 3:0 (14:12, 11:8, 11:7) 9:2
12   C GLANOWSKI Waldemar W HOLCMAN Zbigniew 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:7) 10:2
13   B KOWAL Łukasz Z WODNIAK Kamil 2:3 (12:10, 9:11, 7:11, 11:8, 5:11) 10:3
14   D PACIA Bartłomiej X SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy