IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 7 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV
2020-10-18 11:00 8 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1 tak
1   A GAIK Krystian W PLICHTA Józef 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) 1:0
2   B ROZUM Dawid X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 2:0
3   C SUŁKOWSKI Karol Y KANTOR Michał 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:4) 3:0
4   D GOLONKA Filip Z SYWAŁA Dawid 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 4:0
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:6, 11:8) 5:0
6   B GAIK Krystian
ROZUM Dawid
X KANTOR Michał
JANIKOWSKI Sławomir
3:2 (11:6, 6:11, 11:5, 6:11, 11:5) 6:0
7   A GAIK Krystian X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 7:0
8   B ROZUM Dawid W PLICHTA Józef 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 8:0
9   D KORNAŚ Bartłomiej Y KANTOR Michał 2:3 (7:11, 7:11, 11:7, 11:7, 2:11) 8:1
10   C SUŁKOWSKI Karol Z SYWAŁA Dawid 3:0 (11:8, 11:9, 13:11) 9:1
11   A GAIK Krystian Y KANTOR Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 10:1
12   C SUŁKOWSKI Karol W PLICHTA Józef 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:5) 11:1
13   B ROZUM Dawid Z SYWAŁA Dawid 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 12:1
14   D KORNAŚ Bartłomiej X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 13:1
2020-10-18 11:00 9 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 tak
1   A FLĄDRO Piotr W SOBCZAK Krzysztof 3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:8) 1:0
2   B JAWIEŃ Marcin X DZIEDZIC Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 2:0
3   C GAWLIK Adam Y OBROCHTA Piotr 2:3 (11:7, 5:11, 11:4, 11:13, 12:14) 2:1
4   D SKRZYŃSKI Janusz Z OBROCHTA Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 2:11) 2:2
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W SOBCZAK Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 3:2
6   B SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
X OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (11:13, 7:11, 8:11) 3:3
7   A FLĄDRO Piotr X DZIEDZIC Piotr 3:0 (13:11, 11:7, 11:7) 4:3
8   B JAWIEŃ Marcin W SOBCZAK Krzysztof 3:1 (3:11, 11:8, 14:12, 11:8) 5:3
9   D SKRZYŃSKI Janusz Y OBROCHTA Piotr 1:3 (3:11, 12:10, 3:11, 8:11) 5:4
10   C GAWLIK Adam Z OBROCHTA Paweł 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) 5:5
11   A FLĄDRO Piotr Y OBROCHTA Piotr 3:2 (5:11, 11:6, 12:10, 4:11, 11:7) 6:5
12   C GAWLIK Adam W SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) 7:5
13   B JAWIEŃ Marcin Z OBROCHTA Paweł 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 7:6
14   D SKRZYŃSKI Janusz X DZIEDZIC Piotr 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 8:11) 7:7
2020-10-17 16:00 10 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 tak
1   A KOZIOŁ Jarosław W HEŁMECKI Szymon 1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 8:11) 0:1
2   B JASIELSKI Franciszek X SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (3:11, 5:11, 11:6, 5:11) 0:2
3   C DAMIAN Tomasz Y SIKOŃ Maciej 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 13:11) 1:2
4   D JASIELSKI Marek Z NAGEL Kacper 3:1 (6:11, 11:8, 11:8, 11:7) 2:2
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
2:3 (11:8, 5:11, 11:5, 9:11, 10:12) 2:3
6   B KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
X NAGEL Kacper
SIKOŃ Maciej
1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 3:11) 2:4
7   A KOZIOŁ Jarosław X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (9:11, 4:11, 15:17) 2:5
8   B JASIELSKI Franciszek W HEŁMECKI Szymon 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 5:11) 2:6
9   D JASIELSKI Marek Y SIKOŃ Maciej 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:8) 3:6
10   C DAMIAN Tomasz Z NAGEL Kacper 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:6) 4:6
11   A KOZIOŁ Jarosław Y SIKOŃ Maciej 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 13:11) 5:6
12   C DAMIAN Tomasz W HEŁMECKI Szymon 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 9:11) 5:7
13   B JASIELSKI Franciszek Z NAGEL Kacper 3:2 (12:10, 11:13, 12:10, 7:11, 13:11) 6:7
14   D JASIELSKI Marek X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:7) 7:7
2020-10-24 16:00 11 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice II 10:4 tak
1   A PASEK Kamil W GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 5:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Dawid X URBAN Mariusz 3:2 (11:4, 11:7, 9:11, 6:11, 11:6) 1:1
3   C MACIUSZEK Wiesław Y KANTOR Jan 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 2:1
4   D BORKOWSKI Marek Z ŁABOWSKI Józef 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 2:2
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W KANTOR Jan
GAŁUSZKA Mateusz
3:2 (12:10, 9:11, 11:5, 12:14, 11:5) 3:2
6   B BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
X ŁABOWSKI Józef
URBAN Mariusz
3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 11:8) 4:2
7   A PASEK Kamil X URBAN Mariusz 1:3 (15:13, 2:11, 5:11, 9:11) 4:3
8   B TROJANOWSKI Dawid W GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 5:3
9   D BORKOWSKI Marek Y KANTOR Jan 3:0 (11:3, 12:10, 11:9) 6:3
10   C MACIUSZEK Wiesław Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (11:9, 12:10, 12:14, 11:8) 7:3
11   A PASEK Kamil Y KANTOR Jan 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 6:11, 11:3) 8:3
12   C MACIUSZEK Wiesław W GAŁUSZKA Mateusz 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 16:14, 8:11) 8:4
13   B TROJANOWSKI Dawid Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (11:13, 11:8, 11:7, 11:4) 9:4
14   D BORKOWSKI Marek X URBAN Mariusz 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 8:11, 12:10) 10:4
2020-10-18 11:00 12 LUKS Lipie - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 tak
1   A SZCZECINA Piotr W FRANCZAK Szymon 3:1 (10:12, 11:3, 11:8, 11:7) 1:0
2   B DZIEDZIC Marta X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 2:0
3   C MRUK Piotr Y ROBAK Mateusz 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 2:1
4   D CEWKA Piotr Z JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:9, 11:2, 9:11, 11:3) 3:1
5   A CEWKA Piotr
DZIEDZIC Marta
W ROBAK Mateusz
FRANCZAK Szymon
3:2 (20:18, 7:11, 3:11, 11:7, 11:0) 4:1
6   B MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
X OSTROWSKI Artur
JURKIEWICZ Jakub
3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 5:1
7   A SZCZECINA Piotr X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) 6:1
8   B DZIEDZIC Marta W FRANCZAK Szymon 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 7:1
9   D CEWKA Piotr Y ROBAK Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 7:2
10   C MRUK Piotr Z JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 8:2
11   A SZCZECINA Piotr Y ROBAK Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 1:11) 8:3
12   C MRUK Piotr W FRANCZAK Szymon 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 11:8) 9:3
13   B DZIEDZIC Marta Z JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 10:3
14   D CEWKA Piotr X OSTROWSKI Artur 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:2) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy